Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S kým Angela jedná.Kdo je kdo. Aby nebyla mýlka
    http://novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1594:qkdybych-ml-zapomenout-na-n-boe-na-nebi-zapome-na-mq&catid=39:historie&Itemid=50
  • http://towar.ru/56753-opolchency-pozdravlyayut-poroshenko-s-nezalezhnostyu.html
    • je tam video-povstalci rozbili kolonu ukrajinskych "Gradu".
  • Tečka (Hmm, Herman, Honza) přijde na oddělení plastické chirurgie a povídá:
    "Pane doktore, já bych potřeboval jeden estetický zákrok."
    Doktor: "Ano, je to vidět na první pohled, ten vytetovaný hákový kříž na krku vám vybrousíme."
    Tečka: "Ale né, pane doktore, ten haknkrajc mi nevadí, já bych potřeboval složitější operaci."
    Doktor "Co by to mělo být?"
    Tečka: "Víte pane doktore, já bych chtěl plastiku obličeje, abych vypadal jako Jaceňuk...."
    • A toto znáš jak se plastičtí chirurgové USA ,česka a ruska trumfují kdo je lepší?Doktor z USA já měl na stole chlapa bez rukou a po mém zákroku dnes hraje v NBA,čech já zase měl na stole chlapa bez nohou a dnes válí v italské lize no a rus my našli v parku č--ka a po našem zákroku dnes vládne celému rusku.
      • Tak oni tě našli v parku, Otoleve? To tě určitě ztratil Tečka! Jenom, prosím tebe nelži, že vládneš celému Rusku, ču.ák jako jsi ty může tak akorát otravovat a provokovat na internetu!
    • Blahoslavení chudí duchem i toto tady dýchá vzduch *1* *1* *1* *1*
  • Z čeho je madam asi tak zaplatí? Rozbije své prasátko? Nikoliv. Okrade nás všechny prostřednictvím EU.
  • 500 miliónů euro spadne do kapes pár oligarchům jen se po nich zapráší. A je trochu paradoxní nabízet Ukrajině pomoc, když ona na oplátku vyhrožuje Evropě zavřením kohoutků s plynem a ropou . Jsem moc zvědav, jak se budou politici EU tvářit až vyjdou milióny zmrzlých lidí do ulic protestovat proti svým vládám. Zima se kvapem blíží a bude krutá.
  • P.Merkelová,ať si o ni myslí kdo chce co chce,je pro současné Německo požehnáním.Možná by ji slušel kostýmek,ale tato paní nosí nejraději kalhoty módního střihu.To k oblečení.Jinak je to politička s velkým P a dokázala to na nejednom summitu a politickém jednání.S politikou Ruska není tak prudérní,jak to předvádí mnozí západní politici.V zájmu nezavádět s Ruskem úplnou izolaci v extempóre s Ukrajinou je vidět její politickou prozíravost.Rusko dle této paní patří do Evropy a tak zavádět nějaké izolované akce proti této zemi je dle ní kontraproduktivní.Má samozřejmě i své výhrady proti Rusku,ale také je velmi komukativní vůči p.Putinovi,s kterým,jak se nezdá,chce mít korektní vztahy.A tak to má být.Mír v Evropě je velmi cenná akvizita.
    • Merkelová dělá co musí, ale senza politiáčkou bych ji jistě nenazvala
    • Je to P I Č A s velkým P
  • Federalizace okrájené "Okrajiny" už není normálním způsobem možná, zašlo to až příliš daleko.. a těch pozůstalých po mrtvých je tolik, že ti už nikdy na celé generace nebudou chtít slyšet slovo "naše Ukrajina",ale budou chtít svoji zemi, cestu i za cenu, že to bude vyloženě od "0", protože by zcela paradoxně svými daněmi ještě nakonec přispívali právě svým vrahům, grázlům a těm co jim rozstříleli města, příbuzné a pod.. s tím, že Ukrajinu nejvíce rozkrádaly dlouhé roky právě jejich "vlády" spolu s oligarchy a korupcí úplně všude.. a příslib paní Merkel je jen opravdu utěšující a "politický příslib"..,něco za něco.. i velký risk, protože Ukrajina a její "vlády" celému světu jasně dokázaly a stále dokazují, že umět udržet své peníze, natož ty co jim kdokoliv nějak dá či půjčí a platit ke všemu své vlastní dluhy i jiné nedoplatky, je jejich "velká neznámá " a naprosto "majdanově" neslučitelná "kultura" s Evropou i s jejich pocitem a možná i přesvědčením, že "však on to někdo za nás vyřeší a zaplatí"...Mimochodem hlavní viník tohoto "majdanového" a totálně i genocidně zfušovaného scénáře na Ukrajině a vtáhnutí do válečného i hospodářského problému i Evropu, aby se konkurenčně rozhádala, znemožnila a oslabila..USA.. je kde ? Evropa si musí naopak uvědomit, že bez USA a jejich vychcaných i sobeckých zájmů ve všem vidět nejdříve sebe a hlavně sebe i na úkor všech ostatních po celém světě..nějak přežije..,ale sama bez sebe a své vlastní integrity, stability a bez spolupráce u obrovských východních i asijských trhů či dokonce jejich hloupým opuštěním, kde se tam hned na to nahrnou jiní.., tak to bude o mnoho těžší a návrat na tyto trhy bude taky o mnoho delší, těžší i co se týká získávání opětovných podmínek jako měli dosud, včetně ztracené reputace a důvěry..Mapa světa už se změnila a světové tempo už Evropa neudává, jako v minulém století..
  • Nabizi se ovsem jedna otazka:
    Proc skodu,kterou si zavinili naci rusaci sami ma platit danovy poplatnik z EU!?
    • tak ono to EU, které poslechlo svého pána ze zámoří taky rozbouřilo, takže proto platí, snad jste si nemyslel, že to zaplatí CIA?
    • To je pravda, akorát slovo "rusáci" změň na slovo "ukrajinci".
      • U me se jedna o jednu a tu samou pakaz *12*
  • Cena za západní část Ukrajiny. Východní nechá Putinovi *1* *1* *1*
  • Zapomneli se zeptat Donbasu ! To jsou fasisti - jednaji o Dobasu ale bez jeho zastupcu.To je vrchol cinizmu.Merkelova se predvedla jako prava demokratka,vzala si kytku od banderovce,
    a jak se pritom usmivala.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit