Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně, že vy jste um, smetáku!
  • Pokud jsem si všiml, tak jsme si nepotykali. Já si s kriminálníky a vrahy zásadně netykám ani s Vámi nehodlám jinak polemizovat. Přesně tak jako vládnoucí gestapo za kalouska. Leda a pouze lešenářskou trubkou po držce!!!
  • Mentálně postižený chce někomu odpouštět,kam ten svět spěje. *1* *1* *1*
  • A co umíte jinak? Vrahu, zloději a vlastzrádče?
  • Pro dementa Jiříka: Ty jsi hloupý člověk, který si nevidí ani na špičku nosu. Divím se , že pětice aktivistů přežila. Pár blbů jako jsi Ty si myslí, že změní děj v Rusku a na Ukrajině.
    Je opravdu velký problém žít s vo... tvého typu v jednom státě. *12* *12* *12*
  • A co připočíst k těm významným čechům taky Husáka,Bilaka,Jakeše a další velikány českého národa s komunistickou legitimací v kapse to byli borci viď jiříku. *1* *1* *1*
  • Aha další vrah, zloděj a vlastizrádce se ozval. Co léčba lešenářskou trubkou po hubě a pak do smrti uranový důl šmejde?
  • Ty bys chtěl popravovat, ty ubožáku? Utři si sopl a nenadávej soudruhu, to je pro mne největší urážka, to samý, jako fašista. Ještě, že jsi mentálně postiženej, tak odpouštím, nemůžeš za to, je to dědičný. *12* *12* *12*
  • To víte že jo, magorům se neodporuje, jinak máte hezkou rodinu, ku..va ke ku...vě sedá
  • Laik žasne odborník se diví jáký zde máme inteligentní AGENTY *1* *1* *1*
  • Blb jiřik blbej hehe blbej
  • To se mýlíš, blbečku. Nikdy jsem se neschovával za tečku, vždycky jen jiřik!
  • To jsou jen "dary církvi" jako u nás v ESESU měřítku.
  • Demokracie a svoboda projevu po "rusku": "Moskevská policie v neděli zatkla pětici opozičních aktivistů, kteří se na mostě u Kremlu v centru ruské metropole rozvinout desetimetrovou ukrajinskou vlajku." - to jenom pro proruský d e m e n t y, pro komouše ne, ti to dobře znají ze svého působení u SNB a LM. *12* *12* *12*
  • kde je veme ?? Řecko,Itálie,Španělsko,Rumunsko,Bulharsko,Čekostán-totálně v koncích,napsal bych to i lidově,ale to by po mě šli jak slípka po flusu.....Co šlo v čekostáně rozkradli,zničili,půdu prodávají musulmanům.....Ukrajincům slibují,si z nás dělá ta stará i s babrákem (_._) ????Dolar jde do kytek a němci tu chtějí rozkazovat za Ády !!!!!!!
    Jestli si na to ta stará nakradla,tak ji zavřít a pokud podědila 500 milionů eur,tak ať vrátí to,co Áda za války zničil !!!!!!
  • Proč budovat mučírny, vždyť máme dost sloupů osvětlení nebo jiných sloupů.
  • Česko je tak zbídačené že bude nutno vše co se po komunistech prolhalo k moci bude třeba vše,co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.
  • Pochopte sakra už konečně, že jde o likvidaci konkurence vrahů z UESESA, likvidací EU! Rusko je jen odvrácení pozornosti a nutnosti zbrojit a tím pádem vyhazovat prachy!
  • Napřed EU štvala západ Ukrajiny proti východu Ukrajiny.Když to tam sami Ukrajinci rozmlátili,tak si budou u Němců dlužit.Aby pak tam Němci zabrali nerostné a surovinové zdroje.Všechny naše lumpy,kteří nás zatahli do EU ke zbídačení,je třeba po revoluci odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
  • Jedná se o 4 vlastizrádce, zloděje a vrahy. Mohu zveřejnit jejich IP pokud o to policie požádá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit