Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové v Česku ženou tuto zemi ke státnímu bankrotu a úplné likvidaci národa zcela záměrně.Šestadvacet roků zde vládne,díky troubovitosti obyčejného českého blba morální spodina společnosti.
    • mluv za sebe ty bolševická socko, to že jsi za 26 let nedokázal vydělat ani korunu je jen tvůj problém, prostě se teď musí makat, ne jako za komoušů ty ruský vemeno *11*
      • Bohužel jsem neodkláněl.
      • Kvíkáš na blbým hrobě. Nejen, že jsi hňup a žebrák, ale navíc trpíš sociální demencí. *15* *15* *15*
  • Jeden všem dobře známý ukrajinský prezident se modlí k Bohu: "Ó Bože, pomoz mi vrátit Krym".
    A Bůh mu odpovídá: "Krym už jsi vrátil, teď je čas, abys vrátil i peníze..."
    • *1* *1* *1* *1*
  • Teploušové vpřed! A havloidní obzvlášť. To jsme prostě my.
  • Tento článek je velmi dobrá akvizice pro CSU do voleb příštího roku.
    EU jako kolabující instituce nesourodých států nám jistě připraví další překvapení.
    Včíl mudruj občane, kde je pravda.
    • Na kdy má Kreml předsevzetí že padne EU ty sovětskej pitomče ? máš přesnější údaje nebo jen meleš howna jako tvůj guru LiliPutin ?
      • Vysr si voko, šapitův homouši. *15*
  • Potká takhle jednou Kohn Roubíčka a povídá mu: Poslyšte Roubíček, slyšel jsem, že se stěhujete na Kubu, co vás k tomu vede? Ále, povídá Roubíček, víte, to takhle jednou čtu noviny a tam se píše o tom, jak se spolu můžou ženit homosexuálové. No, za Rakousko-Uherska to bylo trestný. Za první republiky to nebylo trestný, ale nežádoucí. Za komunismu to bylo tolerovaný, ale nikdo o tom nemluvil. Po revoluci to bylo vyhlášeno za rovnoprávný s heterosexualitou a mluví se o tom všude. No a já se tu nechci dožít doby, kdy to bude povinný.
    • Lok, tady to maj opravený, Kohn s Roubičkem si onikali. *3*

      Potká takhle jednou Kohn Roubíčka a povídá mu: Poslechnou Roubíček, slyšel jsem, že se stěhujou na Kubu, co jich k tomu vede? Ále, povídá Roubíček, vědí...
      • Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses kokotem.
      • raději už neopravuj *3*
  • Merkelová nebo Spahn = z bláta do louže, ale jinak je konzervativní homosexuál rozhodně přijatelnější než šílená Angela.
  • Dovedete si představit na našem hradu Teplouše Semjona Gayínka???
    • lepší bukvice, než ta ožralá hradní kreatura *11*
    • Dovedu si představit pana Zemana,jak posluhuje v Kremlu.
  • S evropskou kulturou to jde s kopce, na prvním místě jsou posunovači hoven, potom slimaci, cigani a nakonec normální pracující člověk
    • Protože ten poslední nejmíň křičí a více dělá, aby se z ním vyprodukovaných peněz uživili i ti, kteří budou celý život dělat ho..., ale budou stále vykřikovat, že chtějí svá práva (mnohdy už ani nevědí jaká) ale dělat nebudou. A že si to ti pracující nechávají stále líbit? Jo....to je zajímavé. Zatím se bojí nadávat, protože jsou to nepracující menšinou okamžitě obviněni z nenávistné xenofobie, rasismu nebo nacismu. A o takovou nálepku slušný, pracující člověk nestojí a zároveň nemá šanci se vůči tomuto osočování účinně ubránit.
  • Pokud taneček Merkelové s taháním migrantů nedotlačí Česko a Polsko do státních bankrotů,tak Merkelová v Německu končí.Nastoupí po ní tvrdá ruka co vypráská migranty a Němci začnou vzpomínat na nebožtíka Hitlera jak dělal v Německu čistou rasu.
  • tak to jim preju :-) :-)1 :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit