Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prasátko, děkujeme ti za moudrá slova. Jak očicháš kalhotky od Simonky, zas něco moudrého napiš!
  • Tak to jo! Promluvilo nám moudré prase. A už chodíš na velkou? A nebo to valíš pořád do kalhot?
  • ááá promluvil akademik z chlíva! Tak to jistě mažeš čichat voňavé kalhotky od Simonky. Všichni ti tady moc moc závidíme. A napiš nám o tom!
  • Tady je zase zatapetováno a přepitomečkováno *6*
  • ... no jo, je zde dementní nuda mezi dementy, čau, bezmocný nevzdělaný póvle :)))
  • ... balíka jako tebe strčí do kapsy každý východní Němec, Erich nebyl Erick, ty ubohá sr*čko :)))
  • ... nechápu, proč se stále znova a znova ztrapňuješ, tvá tupost je neskutečně zábavná, moulo :)))
  • Za Ericka Honeckera to ste byli krotký
    teď maj dupat po Evropě vaše těžký botky
    na to rychle zapoměňte na dubový věnce
    nikdo neni zvědavej na východní němce.
  • ... přiznám se, že mám výčitky, že dělám s nemocného retarda naprostou sr*čku, ale co s ním :)))
  • ... ret*rd nezná slovo "barometr", je zase jednou totálně v h*jzlu :)))
  • ... čau, debiiiiiiiiiiiiiiiile :)))
  • ... hlupáček marně doufá, že jej čtu, není důvod, mám nejméně 10-násobný intelekt, ubožáčku :)))
  • ... schopný Schulz udělal "americkou kariéru", ale to zdejší lidský odpad nemá jak pochopit :)))
  • ... teď jsem si právě vzpomněl, že jsem se nechal při dovádění se Simonou schválně poosrat a viděl jsem ten ksicht té sračky, co na mě padala z té zapařené prdeléé Simony, byla to fantazie. Ještě nyní mám husí kůži, když si na ty radovánky se Simonou vzpomenu.
  • ... blbeček nyní bude půl hodiny udělovat své dementní hlasy, ale k ho*nu, já už zde nejsem :)))
  • ... není důvod, abych se špinil něčím tak ohromně primitivním, rád bych ale uviděl xicht s*ačky :)))
  • ... hmm, tupý sliz se rozpumpoval, tvá demence patří do Guinessovy knihy rekordů, retarde :)))
  • ... to ty máš mezi nohama kmen o průměru 5 mm a délce 6 mm, ty dementní ubožáku :)))
  • ... nemohu tomu pořád uvěřit, té trosce z 21.století, hodně mě to vzalo ale to bude tím, že mě špatně vybělili ten řitní otvor. Půjdu to reklamovat a nechám si ho vybělit ještě jednou a pak se uvidí, jestli budu věřit nebo ne. Děkuji :)))
  • ... jenom primitiv píše v roce 2017 politické anekdoty o Štrougalovi a spol., jsi totálně v hajzlu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit