Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdypak začne Frau Merkel nosit hidžáb? *15*
    • ... až se ty dobereš IQ 10, vidláku :)))
    • Dávno jej nosí mezi nohama namísto in.plen .
      • ... to ty máš mezi nohama kmen o průměru 5 mm a délce 6 mm, ty dementní ubožáku :)))
  • Ať si to v Německu užijí. Horší než teď už to tam asi být nemůže.
    My máme dobu, kdy nám vládli takoví leví "autodidaktici" už snad za sebou.

    PS: Dávám si do slovníku pro překlad z korektního sluncového jazyka nový výraz:
    autodidaktik - člověk, jehož mentální schopnosti nestačí ani na složení maturity, ale který se nějakým omylem osudu ocitnul v důležité vedoucí roli, ve které může zprasit osudy mnoha lidí i národů.
  • Němci mají právo si zvolit koho chtějí.
    Němci nemají právo ostatním cokoliv diktovat.
    • ... nemáš na žádného Němce, balíku :)))
  • ... já primitiv nejsem, já jsem požitkář. Mám rád smrad z připochcanejch kalhotek Simony, to mě dělá dobře, to je to pravé pošušňáníčko :)))
  • ... teď jsem si právě vzpomněl, že jsem se nechal při dovádění se Simonou schválně poosrat a viděl jsem ten ksicht té sračky, co na mě padala z té zapařené prdeléé Simony, byla to fantazie. Ještě nyní mám husí kůži, když si na ty radovánky se Simonou vzpomenu.
  • neomarxista SOCAN či muslimské z CDU-CSU, je to stejná SEBRANKA jenž má dnešní Evropu zničit islámskou a africkou migrací !
    • ... CapsLock používá pouze primitiv :)))
  • já bych zvolil kulku mezi oči pro oba ať je to fér...
    • ... pro kripla jako ty by bylo kulky škoda :)))
  • jednu v noci je tu zpět, nenechám ho vyspat impotenta Hrebeňára.
    • ... na rozdíl od kripla jako ty něco umím a jsem za to elegantně honorován, asociále :)))
    • ... jsi bezmocný primitiv, kterého si s velkou chutí naposledy patřičně vychutnám, blbečku :)))
  • niko neodkopáváš! Ty špína z chlíva tady mudruješ v opovržení sám. A smrdíš široko daleko.
    • ... tvá zjevná demence mě dost trápí, jsi ve správném ústavu pro dementy?
    • ... mohu ti nějak pomoci, nešťastníku?
  • ... nemohu tomu pořád uvěřit, té trosce z 21.století, hodně mě to vzalo ale to bude tím, že mě špatně vybělili ten řitní otvor. Půjdu to reklamovat a nechám si ho vybělit ještě jednou a pak se uvidí, jestli budu věřit nebo ne. Děkuji :)))
    • ... hmm, tupý sliz se rozpumpoval, tvá demence patří do Guinessovy knihy rekordů, retarde :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit