Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... cha cha, periferním viděním jsem zaregistroval nejdementnějšího BIJCE, kterého nečtu :)))
    • cha cha hi hi hi hi tak to se povedlo! Místní slídič vyvrhel a prasák periferně vidí! Ty vidíš maximálně do žlabu. Tak nemachruj.
  • ... neskutečně rád zaměstnávám dementní póvl, ale absolutně se nezabývám jeho koktáním :)))
  • Hitler na rozdíl od Lenina nebyl syfilitik. A tenhleten tentononc vypadá nejspíše jako Mobutu, přebarvený do běla...
    • syfilidou trpíš ty, ne Lenin
      • Syfilitik Uljanov prý netrpěl syfilidou... *1* *1* *1*
        • Jasně, že ne, nebyl jako Mácha, Vrchlický, Smetana ...
  • ... neřeším nikdy, kolik nicků má ubožák, jak jsem již psal, jistě víc než jaké má své nicotné IQ :)))
  • ... miluji bezmocné primitivy, ale jejich vyhrocená tupost mě současně nudí, s*ru na póvl :)))
    • ale no tak! Ty miluješ zejména Kalhotky od své Simonky a pak svoji píchačku. Zparchantělou matku.Tak nemachruj.
  • ... dementní hlupák BIJEC nikdy nepochopí, že si povídá sám se sebou, d*ment s dem*ntem :)))
  • ... nebudu se vracet ke tvému dementnímu hlasování, ale takovou omezenost neznám :)))
  • ... netušil jsem, že může existovat ubožák jako ty, ale když už, takové krysy je nutno ničit :)))
  • ... nemohu tomu stále uvěřit, že je možné, aby existovala ve 21. století taková lidská troska :)))
  • ... vítám, že nyní nebliješ, stejně bych to ignoroval, v jednu dolezeš a ztrapníš se, trosko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit