Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Ježiš, to je zase diskuze. Místo toho, abyste řešili proč, tak si vzájemně nadáváte. Holt se český stát k některým subjektům chová jak k onuci, je to vidět na ČSSD. Ale nechci zabíhat do politiky. Místo toho hádání radši běžte na zahrádku. Já si koupila příjemné pracovní sandále takže tam teď trávím každou volnou chvilku. Doporučuji to samé, vyčistí to hlavu i emoce. 

  • Pořád nás někdo o něco žaluje.To my by jsme měli žalovat západní státy za to že nás obětovali do svéri vlivu CCCP.Žalovat je můžeme taky za to že nás předhodili už před tím Hitlerovi.
  • Můj děda byl rozkulačenej, a má rodina i přez ro žádné restituce nežádala a to nejsme žádní boháči. *1*
  • Tento stát tedy šíbři znárodnili tedy ukradli majetek kde komu a jejich dětičky nejen že krást nepřestávají ale dělají i ostudu,nedivím se že Baťové chtějí majetek tak jako všichni co jim stát dluží zpět. Prabába odkázala majetek do katolické církve,tak jako tak byl ukraden a ani po sametu nevrácen,divím se že tolik občanů věří na vrácení obligací a ne na zakopané zlato
  • Když se mě vybaví ,jak naši političtí šíbři lezli Baťovi do zadku,tak mě dnes připadají ,jako až neskuteční idioti.
  • Karlovy Vary a teď tohle, To se ty zmrdi domluvili, co by ještě mohli ukradnout? To si dělají ze všech lidí tady legraci. Kdy už konečně lidem dojde, že bude třeba pár našich politiků zmrzačit aby ostatní měli strach a dělali něco pro stát a lidi v něm, mimo cikánů, Co se ještě musí stát, aby to švejkovi došlo, Kolik miliard ještě ukradnou zmrdi?
    Mimo to, restituční a ostatní nároky skončili, nebo má kalousek a jemu podobní zase dobrý koryto *16* *16* *16*
    • Půjčte mě peníze ,Já vám je nevrátím a vy se budete jmenovat "zmrd" nebo bolševická lůza
  • Pokud se dobře pamatuji, tak všichni emigranti a jejich potomci jezdili po 89. pomáhat a ne vymáhat(ani Havel nic nechtěl, a to je už co říct (!), zato profesor bere vše i péra).
    Jinak potomci slavného magnáta mohou přesunout výrobu sem, když jsou takoví dobří vlastenci.
    Svit je nyní asi prázdný ne? Anebo to stát daroval za kačku nějakému NeDalíkovi?
    • Havel tak strašně nic nechtěl že se o to teď soudí Dáška s jeho rodinou.
      • Ani tu lucernu nechtěl,prej co bych s ní dělal !Raději bych byl opět malým hochem aby mne pohoupal zastupující říšský protektor Reinhard Heidrich opět na kolenou !
        • bože bože vy ste ale tupci... *9*
  • Co to tedy bylo za Tomáše Baťu,který přijel z Kanady aby převzal rodinný majetek.
    Byl to snad podvodník?Kolik se ještě lidí napilo z Baťova hrnečku a budou chtít
    Baťi majetek.Pokud jej převzal přímý potomek tak není co řešit.Jestli se odmítl
    podělit,nechť si to rodina vyřídí mezi sebou.
    • Myslímsi že po BAŤOVI TU ZŮSTALA NĚJAKÁ STOPA poKalouskovi jen černá díry.
  • Atˇ si stěžujou v Mnichově na osumatřicátej rok,to byl začátek všeho.
  • Je jenom správné chtít, co jim bylo ukradeno. Ale je také správné chtít, aby to zaplatili ti, co to ukradli. Už aby začala sbírka všech komunistů a barevně podobných občanů, aby mohli začít saplácet ukradené.
    • Správně, ať vrátí co nakradli, dnes i za totáče!!!
    • Ty debile, v první řadě by měla začít sbírka modrofialových oslů co volili tuhle verbež, Ty ukradli 100x víc magore vyjebanej *16* *16* *16*
      • op: ti *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit