Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Ježiš, to je zase diskuze. Místo toho, abyste řešili proč, tak si vzájemně nadáváte. Holt se český stát k některým subjektům chová jak k onuci, je to vidět na ČSSD. Ale nechci zabíhat do politiky. Místo toho hádání radši běžte na zahrádku. Já si koupila příjemné pracovní sandále takže tam teď trávím každou volnou chvilku. Doporučuji to samé, vyčistí to hlavu i emoce. 

  • bože bože vy ste ale tupci... *9*
  • Ani tu lucernu nechtěl,prej co bych s ní dělal !Raději bych byl opět malým hochem aby mne pohoupal zastupující říšský protektor Reinhard Heidrich opět na kolenou !
  • Mám dojem že budete ve věku ,kdy vaši rodiče už jsou v penzi.Máte pocit že jsou taky "Závistivá lůza ",když chtějí za svůj celý pracovní život pořádný důchod jako třeba němci??? *11*
  • Už jsi někdy viděl estébáka? Já jsem s nimy pracoval a asi by jsi byl překvapený.Nebo si myslíš ,že když se budeš montovat někde do vlády tak ti budou tleskat???Ani Havel nebyl takový hrdina jako to taky koluje,Zeptej se lidí kteří s ním seděli,né intelektuálové kteří z tho dělají drama ale obyčejní muklové.Cituji:My jsme ráno vstávali do roboty a on si chodil po baráku s vozíčkem a půjčoval knihy.Co vy na to pena Petře????
  • Výš vůbec co to znamená postkomunistická pakáž = ODA,OF,ODS,Lidovci TOPa ČSSD ti všichni studovali za komárů a jako první se dostali k moci ostatní pouze najivně přihlíželi a myslili si že pravda a láska zvítězí.Než jsme se probrali tak se vše rozdělilo a vlak jede dál,akorát oni viz výše sedí v Pendolínu a my stále v dobytčákách.O dekomracii a právním státě čteme akorát v novinách ze zahraničí.A jěšte k tomu ten nevýmítitelný pragocentralismus.Už mám toho fakt dost. *10*
  • Myslímsi že po BAŤOVI TU ZŮSTALA NĚJAKÁ STOPA poKalouskovi jen černá díry.
  • Havel tak strašně nic nechtěl že se o to teď soudí Dáška s jeho rodinou.
  • Pořád nás někdo o něco žaluje.To my by jsme měli žalovat západní státy za to že nás obětovali do svéri vlivu CCCP.Žalovat je můžeme taky za to že nás předhodili už před tím Hitlerovi.
  • Můj děda byl rozkulačenej, a má rodina i přez ro žádné restituce nežádala a to nejsme žádní boháči. *1*
  • Přesně tak pane Petr,je to tady samej zasranej komunistickej,nebo postkomunistickej zmetek a lempl. Sleduji to zde delší dobu a tady ti pánové Gemy,Avybojové a různá další přiblblá a vypatlaná rudá pakáž ani kolikrát neví o čem mluví. Pouze se zde vždy vyzvrací z té své záště a slabomyslnosti. Také mám nemálo výhrad k dnešní vládě,také tam vidím spoustu tady té postkomunistické pakáže,ale tihle jsou u toho koryta a tito druzí,tupější na které se už nedostalo,nebo na to ani neměli, aby se k tomu korytu protlačili,tak ti tady budou každý den žgryndat a plni nenávisti,zapšklosti a a hnusu jak prasklý vřed,otravovat ostatní. A nebo, je to možná také postpubertální adolescence,která plete páté přes deváté,zblblá levicovými a anarchistickými myšlenkami,řízlá negativismem všeho druhu. Už jednou jsem tady toho jednoho blba vyzval,ať vyleze z té anonymity,ale nemá jaksi odvahu. Rád bych si s ním promluvil,mezi čtyřma očima....i bych si pro něj přijel,pro hrdinu.... *1*
  • Půjčte mě peníze ,Já vám je nevrátím a vy se budete jmenovat "zmrd" nebo bolševická lůza
  • Tento stát tedy šíbři znárodnili tedy ukradli majetek kde komu a jejich dětičky nejen že krást nepřestávají ale dělají i ostudu,nedivím se že Baťové chtějí majetek tak jako všichni co jim stát dluží zpět. Prabába odkázala majetek do katolické církve,tak jako tak byl ukraden a ani po sametu nevrácen,divím se že tolik občanů věří na vrácení obligací a ne na zakopané zlato
  • Když se mě vybaví ,jak naši političtí šíbři lezli Baťovi do zadku,tak mě dnes připadají ,jako až neskuteční idioti.
  • Správně, ať vrátí co nakradli, dnes i za totáče!!!
  • op: ti *7*
  • Jediné vzdělání je být disident, že kubice *16* a pak můžeš dělat cokoli
  • Jak vidno uran by bylo to jediné co by si zasloužil chcípák. Jenom na okraj, byl to krypl i jako šéf, příál bych ti pod ním dělat ono by tě to tlachání přešlo *16* Ono se ukazuje, že komunisti moc dobře věděli, jakou verbež do těch dolů zavírají knechte!!!
  • Ty debile, v první řadě by měla začít sbírka modrofialových oslů co volili tuhle verbež, Ty ukradli 100x víc magore vyjebanej *16* *16* *16*
  • Karlovy Vary a teď tohle, To se ty zmrdi domluvili, co by ještě mohli ukradnout? To si dělají ze všech lidí tady legraci. Kdy už konečně lidem dojde, že bude třeba pár našich politiků zmrzačit aby ostatní měli strach a dělali něco pro stát a lidi v něm, mimo cikánů, Co se ještě musí stát, aby to švejkovi došlo, Kolik miliard ještě ukradnou zmrdi?
    Mimo to, restituční a ostatní nároky skončili, nebo má kalousek a jemu podobní zase dobrý koryto *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit