Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přátelé, jednou zase budeme mít prezidenta, na rozdíl od toho stávajícího, za kterého se nebudeme muset stydět.
    • Určitě myslíš něco, jako zrzavej Veškrna?
      • Veškrna, chrchel, simon, gájínek...

        zlej trolle, tvůj omezenej slovník by jsi měl krapet obnovit *15*
        • Simonek bukvice nás poučuje o slovníku..hi..hi..hi
          • Simona je holka.
            Jsi tu jediný komu to vadí Ivane Kanaste, Takže do kategorie teplouš spadáš jen ty sám *15* *15* *15*
      • Dalších +20 rubl Ivane!
    • Na rozdíl od bandy Karloidů a partičky od běžného života naprosto odtržených intelektuálů z tzv. pražské kavárny, kteří se snaží národu vnutit svou představu prezidenta, který nad sebou ztrácí kontrolu, jsem si naprosto jistý, že pan prezident moc dobře ví, co dělá.
      • Jasných +20 rubl Ivane!
        • Neboj se Ivane, taky jednou něco dostaneš. Třeba prasečí chřipku *15*
          • Bravo Serjožo, hned jsem tě poznal. Ale plačeš na špatném hrobě. -20 rubl!
      • Cože?
  • Protiputinovská a protizemanovská opozice zde na serveru Tiscali se skládá z jednoho idiiota, který je zaměstnancem serveru Tiscali a nechá si říkat Simona. Je to blbec k pohledání a působí zde k obveselení všech diskutujících. Máme ho rádi, protože se zde chodíme odreagovat. Můžeme mu dle libosti nadávat a to opravdu ty nejsprostější nadávky co člověk zná, tudíž nám tady nic neschází. Howgh
    • Zase lžeš grázle. Simona tu není jediná která nepodporuje tvojí komunistickou dvojku
      lhářů a lumpů - Zemana s Putinerm. Což se snažíš zakrýt tím že různé lidi slučuješ
      do jedné jediné osoby.
      Simona je holka a tobě to vadí. Tím howg jsi se zase prozradil ruský zlej rybanne trolle.

      Simona není zaměstnankyní Tiscali. s redakcí tu pravidelně válčila protože nadržuje vám Putinoidům. toleruje vaše švindlování s bodama a nestopuje vás za sprostá slova jako jiné.
      • Tebe to nějak vzalo, ty americká filcko..hi..hi
    • zlej trolle děkujeme za info o tvé frustraci, bohužel nám to je celkem u rici ty ruskej žalude *3*
    • Výborně moloděc. Jen do nich!
    • Dnes podáváš obzvlášť dobré výkony soukmenovče. Máš zase +20 rublú!
  • Nic horšího, hež šílený, imrvére ožralý ruský kolaborant nás už nemůže potkat!
    • přééésně
  • Ty Zdeněčku.
    Komunističtí zločinci z StB a KSČ jsou také dnes milionáři.
    Dokonce se vydávají i za pravicové podnikatele. že ANO sudruzi Babiš s Dlouhým.
    Zbytek, dnes velký podnikatel. Do roku 1989 velký komouš který chtěl střílet do lidí.
    To také není náhoda. Tato mafie zbohatla tím že vytunelovala stát za pomocí politiků
    které si léta pěstovala v prognostickém ústavu,.
    Po frašce v listopadu 1989 je pak dosadila k moci jako demokraty.
    • To vím, ale platí mě Kreml!
  • http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/spali-v-mokrych-stanech-plechovky-otvirali-kamenem-a-vedouci/r~b5f53cbe36b811e6b597002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0 *13*
  • Nemá kredit, nemá politické zkušenosti, nezná jazyky, není ani diplomat, o lidi obyčejné lidi se nezajímá, zbohatl na hazardu... Jen další havloidní komediant *5*
  • Havlovi kamarádi se po 89 stali miliardáři. Je to náhoda? USA patolízal Horáček se stane prezidentem jedině když budou volby podvod jako v Rakousku nebo se vrátí do parlamentu což si přeje USA. Horáček napsal že založil sázkovou kancelář Fortuna s 20 korunou v kapse. Takové pohádky mohl tvrdit v roce 1990 kdy lidé byli zblblý Havlem kterému věřily a ten korupčník všechny slušné lidi podvedl a rozkradl co mohl.
    .
    • Oh, Mamlaszdenek! prvními miliardáři byli soudruzi a přátelé Klause a Zemana v demisi, vybraní v Prognostickém ústavu ÚV KSČ Dušanem Třískou, hlavním kádrovákem StB
      tamtéž. D.T. je ažd dosud hlavním poradcem a ekonomem V. Klause.
      Súdruhovia! Nemůžete si z nás dělat pudel furt a stále jako Ovčáček, který si zvolil nový
      znak pro OVTV, a první písmeno "O" vypadá jako ovčí vagina, v šimněte si! Jistě ví proč!
      Mamlaszdenek - schopnosti podnikat v něčem jako Horáček nemáš, i kdybys měl v kapse
      nasuáno a nebo milion! V roce 1990 nebyli lidé zblblí Havlem! Naopak: Ty jsi zblblý opilci
      a huáry! Bůh Tě opatruj, rudý troubo!
      • *15* souhlas
  • Pane Horáček... zůstaňte raději u toho textování muziky... Rád bych si Vás zůstal vážit. Když Vás tady čtu, tak si říkám, že by jednoho magora vystřídal druhý?! Vždyť by to bylo stejně absurdní a komické, jako pan Stropnický na svém postu...
    • Omyl,prezidenta by vystřídal magor.
      • Už první otázka: ja nechci být prezident - mě k tomu nutí situace.Boha jeho Mirek Dušín z donucení. Tohle je takovej vůl, že nemám sílu to dočíst až do konce.A to nejsem urputný zastánce Zemana.Slyšel jsem ho párkrát mluvit a skoro se mi ani nechce věřit, že udělal takový byznys.Na něj by přesně pasovalo, že čím blbější sedlák- tím větší brambory.
        Chci kandidáta rovného s ostrými lokty a prvořadým zájmem o republiku.
        Ne nějakého snílka,dobrosera, mekotu a blekotu v jedné osobě. O Horáčkovi mají píseň Krausberry jmenuje se Na hrad. Citace:
        Já bych chtěl bejt zvolenej prezidentem země nebyl bych nikdy zhulenej a choval bych se jemně.Byl by sem dycky střízlivej a neved blbý kecy a jestli si mě zvolíte,stanou se velký věci.Nebudu pít, nebudu lhát budu jen číst a hodně psát. Budu mít rád babky, dědky,kluky, holky, strejce, tetky.Nebudu krást, nebudu zlej,budu čestnej a spravedlivej.Všem všechno dám, co budou chtít,budete mít se tisíckrát líp.
        *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit