Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší být chudinskou periférií Západu než kolonií Východu.
    • Od Hmma se nedalo nic jiného čekat. Je tady vidět přístup k národnostním otázkám a´la Havloid Hermann. Tupit český národ za 30 stříbrných.
  • Ani jsem to nečetl. Nadpis mi stačí. Kdyby to ten moula opravdu myslel vážně, pak by musel bojovat proti EU, která z nás dělá ty poskoky. Pak by musel veřejně vystupovat proti aktivitám NATO a USA, kteří si z nás dělají nástroj své zaslepené geopolitické hry. Jenže Horáček byl vždy zastáncem těchto našich "idolů", kteří nám krásně zpívali, ale vždy se snažíli z nás vytěžit a odhodit jak hadr.
  • Nemůže být nikdo horší než to co teď straší, chlastá a hulí na hradě.
    President republiky má být symbolem země. A takový "symbol" jaký tam teď máme...
    • Ještě, že tím symbolem není havloid Hmm.
  • V jednom má pravdu, jsme chudinskou čtvrtí západu. Revoluce nebyla v pravém slova smyslu a 27 let od předání moci staro novým zákonodárcům nás nikam neposunulo. Zůstávat na třetině platu západu je vážná věc. Politici kteří do médií říkají hezká slova v jakém blahobytu si tady žijeme je jenom propaganda pro lidi co nikdy nikde nebyly a znají pouze svůj dvoreček. Lidé kteří nejsou slepý a neposlouchají chvalozpěvy odcházejí dále na západ. Nikdo s těchto co odcházejí nejdou na východ, ani utečenci ze Sýrie, Iráku, severní Afriky nejdou do České republiky protože i doma se měli lépe než v České republice. Dokonce rodinu co si naše vláda se slávou přivezla do Č.R. po pár dnech utekla do Německa, každý víte jejich prohlášení, že v kravíně žít nebudou.
    Já jsem žil na západě hodně let a pokud bych zde neměl rodinu, tak bych se nikdy nevrátil. Dneska již ve svém věku nebudu odcházet, ale každému mladému muži říkám, jděte do světa a poznejte jak se jinde žije, pracuje, poznávejte dobré i špatné. Horáček není můj kůň co by měl být na hradě, ale pokud bude kandidovat, tak mu dám svůj hlas. Nikdy nechodím k volbám protože není člověk, který by měl s moudrostí, pokorou a hlavně pomáhání druhým v nouzi zastupovat moji osobu. Zatím mne nikdo nepřesvědčil, že to myslí vážně a upřímně.
  • Kdokoliv, když to nebude Zeman!
  • proti Horáčkovi mají. Pravda, jednou se vožral, ale to bylo z nešťastné lásky k Evě. Jinak to byl slušný kominík nosící štěstí. A vypracoval se kluk šikovná....já bych ho za prezidenta bral.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit