Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gemblerovi se stýská po starých dobrých časech, tak se rozhodl zahrát si hodně vysokou hru. Chudinskou periférií západní Evropy jsme a zůstaneme na věčné časy. Na tom český "Gorby" (i bez fleku na kebuli) nic nezmění.
  • Lže jako když tiskne. Jenže se najde mnoho tupých ovcí, které mu budou věřit. To je vidět u voleb. Stačí kobliha a guláš, sliby které nejdou splnit a ani je nesplní a tupé ovce je volí. Navíc k tomu předvolební statistiky a průzkumy dělané na zakázku a mají své tupé ovce. Tyto praktiky zde jsou 27 let a stále úspěšné.
  • Horáček prezidentem. To už začal silvestrovský program?
    • Každý lepší než Becherovič...
  • Lepší být chudinskou periférií Západu než kolonií Východu.
    • Od Hmma se nedalo nic jiného čekat. Je tady vidět přístup k národnostním otázkám a´la Havloid Hermann. Tupit český národ za 30 stříbrných.
  • Pelli
    Zbohatnout,ale zůstat čestným- to je mé
    kredo.
    • V tomto korupčně-vlastizrádném protektorátě NELZE.
      • mno... ono to nelze skoro nikde. Už Honoré de Balzac napsal, že za každým velkým majetkem se skrývá zločin.
        *3* *3* *3*
        • neschopný chudák
  • Horáček zbohatl, Babiš zbohatl. Přejme jim to, klukům šikovnejm. *14*
    • Bohatsví přeji jen šikovným pracovitým lidem kteří si jej vydobudou poctivou prací! Ne šmelinářům a dotačním podvodníkům!
      • A ty znáš někoho, kdo zbohatl prací. Já jsem poctivě pracoval 45 let, ale že bych zbohatnul to jsem si nevšimnul. Na druhou stranu znám mnoho lidí, co poctivě nepracovali a mají milióny. Tak jak to tedy skutečně je?
  • Škoda, že jsi nevsadil na Clintnovou všechno co máš, už bys byl taky chudina!!!
    • závist je hrozná že moulo neztracej čas zde najdi si dalš zamestnání a vydělej si na svobodu a nebo bud zticha když na to nemáš moulo neschopnej *12*
      • Je vidět, že ty jsi všeho schopnej.. *1* *12* *12* *12*
  • V jednom má pravdu, jsme chudinskou čtvrtí západu. Revoluce nebyla v pravém slova smyslu a 27 let od předání moci staro novým zákonodárcům nás nikam neposunulo. Zůstávat na třetině platu západu je vážná věc. Politici kteří do médií říkají hezká slova v jakém blahobytu si tady žijeme je jenom propaganda pro lidi co nikdy nikde nebyly a znají pouze svůj dvoreček. Lidé kteří nejsou slepý a neposlouchají chvalozpěvy odcházejí dále na západ. Nikdo s těchto co odcházejí nejdou na východ, ani utečenci ze Sýrie, Iráku, severní Afriky nejdou do České republiky protože i doma se měli lépe než v České republice. Dokonce rodinu co si naše vláda se slávou přivezla do Č.R. po pár dnech utekla do Německa, každý víte jejich prohlášení, že v kravíně žít nebudou.
    Já jsem žil na západě hodně let a pokud bych zde neměl rodinu, tak bych se nikdy nevrátil. Dneska již ve svém věku nebudu odcházet, ale každému mladému muži říkám, jděte do světa a poznejte jak se jinde žije, pracuje, poznávejte dobré i špatné. Horáček není můj kůň co by měl být na hradě, ale pokud bude kandidovat, tak mu dám svůj hlas. Nikdy nechodím k volbám protože není člověk, který by měl s moudrostí, pokorou a hlavně pomáhání druhým v nouzi zastupovat moji osobu. Zatím mne nikdo nepřesvědčil, že to myslí vážně a upřímně.
  • jestesemtady
    Je to hezké. Právě jsem se dozvěděl,že mi stát přidal na důchodu 106kč měsíčně... Mám se radovat? *16*
    • No, no, no moc si nevyskakuj. Ve stejné době se zvedly životní náklady o 300 až 500 korun měšíčně. Ale naši hauptstatistici nám po havlovsku řeknou, že jsou nižší. Ale jak k tomu došli neprozradí.
    • Tak se rošoupneš, co s tím budeš dělat? Hoši v parlamentu taky dostanou přidáno, ale bude to o dvě nuly víc.
      • To je ale v pořádku, vždyď také o dvě nuly více pracují, ne?
  • Nemůže být nikdo horší než to co teď straší, chlastá a hulí na hradě.
    President republiky má být symbolem země. A takový "symbol" jaký tam teď máme...
    • Ještě, že tím symbolem není havloid Hmm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit