Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte pana prezidenta. U nás vládne Obamgután, vystřídá ho Orangutan.
    • Takže s tím kradením nicků a jmen nepřestaneš zlej deebilní ruský trolle?
      Jsi nemocmný? Nebo jen podlý a zákeřřný haajzl? Tak táhni do plynu špínu
  • Jestli je to době ukáže až cas
  • Výborně to pan prezident dojednal. Jsem hrdá na svého prezidenta!!!
    • Piš a mluv si co chceš StBácký howado BTW. Ale pod tvým jménem.
      Máš potřebu krást lidem na Tiscali jména a nicky?
      Pak jsi nemocný StBácký haajzl a musíš být zplynován
      • Hmmm, to je jako od nějakého Adolfa Hitlera...jsem žádostiv, jak dlouho to tady vydrží. *16* *16* *16*
        • Táhni do plynu proruský kolaborante tiradore.
  • Ty pár čísel. Asi ti uteklo že premiér za ČSSD Miloš Zeman je také zodpovědný
    za vytunelování a zadlužení ČR:

    Předražená dálnice na Ostravu, Vytunelovaná mostecká uhelná, zázračné zbohatnutí
    Standy Grosse - Zemanova ministra, tajné konto Zemanova kámoše Lánského.
    To jsou pomníky Miloše Zemana. ČR díky nim přišla o miliony.
  • Autor článku je Kalouskův pohůnek a píše o věcech kterým nerozumí. *16*
    • aha . Takže podle tebe nesmí mít nikdo jiný názor než Zeman. jinak je Kalouskovec?
      Hochu jsi nemocný hlupák a pomoci ti není. Fanatismus je totiž neléčitelný
      • A podle tebe?
  • Číňané nakupují v Česku. Miliarda sem, miliarda tam..? No, pořád lépe, než ti naši "hospodáři", co už desítky let hospodaří stylem..milion sem, sto miliard tam..dluhy sem, ještě větší dluhy tam..a díky i tomu si s námi doslova, kde kdo..už zcela otevřeně vytírá zadek a čistí svoje boty..
    • 26let
  • Pro "kavárnu" :Štěkejte si šakali já nepovolím, až se voda zakalí tak si zalovím. Pan prezident Miloš Zeman.
    • Toho ožralu stáhne ČSSD z kůže za to, že musí vypláznout Altnerovi víc jak půl miliardy. Možná se z toho ale dřív uchlastá. A psi ve 4.cenové se budou moct uštěkat.
      • Pořád to ale je a bude prezident ČR
        • Zeman není prezident ale Praesident. Chová se totiž jako prase *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit