Přejít na výpis diskuzí

Miliony za nefunkční systém sociálních dávek plynou otci Kristýny Kočí

2.2.2012 7:46
Jan Pastor 46 příspěvků

EXKLUZIVNĚ. Zakázku ministerstva práce a sociálních věcí na systém modulů pro vyplácení sociálních dávek za 184 milionů korun vyhrála firma Fujitsu. Většinu subdodávek ovšem podle tvrzení Jaromíra Drábka (TOP 09) obstará firma Skill, kterou vlastní otec dnes již nezařazené poslankyně Kristýny Kočí Antonín...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Co jste čekali? Do minulého týdne liliově čistý Drábek se začíná vybarvovat. Co dostal on za to, že
  tuto zakázku dal firmě Kočí? A co jeho bývalá firma AMI? Ta určitě taky hrabe z peněz MPSV.
  Je to všechno jedna pakáž. My si máme utahovat opasky, aby oni mohli ještě víc hrabat
 • Aspoň vidíme jak se tam ti parchanti dosazujou navzájem "já na bráchu brácha na mě".Zvolí se jeden lotr a za rok tam má celou rodinu.
  • Přesně to jsem chtěl napsat. Rodině stačí jednoho člena protlačit po politiky a ten pak ostatní napojí na cecíky dojné krávy jménem stát. Ten systém už je tak propracovaný, že sicilská mafie by mohla jenom závidět. A to se ven dostane jenom malinká špička. Asi bychom se divili, kdo v tom jede a kolik nás to stojí. Nejhorší je, že tahle chobotnice už rozkradla téměř všechen státní majetek a ráda by se dostala i k osobnímu majetku lidí. A tak se budou vymýšlet nové a nové daně a poplatky za všechno možné i nemožné.
 • Tak se to dělá správně holce zařídit kariéru v parlamentu, sobě pěkný výdělek a spolupracujícím úředníkům tučné provize.
 • To se nám to bohatne když nám to veřejnost v milionech dotuje. Aspon víme proč husa Kočí nepovažuje 100 000 za žádnou velkou sumu. Každá zakázka je šmejd a vede do kapsy novodobého rychlozbohatlíka. Supové kteří sponzorují mafii čssd, ods, top a vv si vyhloubily tunely do státní kasy.
  Tyhle červotoče co zanechávají bilardové škody je třeba poslat na otrocké práce a majetky zabavit bez náhrady.
 • Jen totalni primitivove volili VV!Kazdy normalni clovek musel videt,co to je za pakaz,uz ten jejich polointeligentni predseda,a ten odpad z ABL *12* *12* *12* No zkratka podvratackej humus!!!
  V zadnym pripade se nezastavam jajekoli z parlamentnich stran,vcetne KDU-CSL.
  Nedoporucuji lidem ani jednu z nich volit,radsi,at se muj hlas propadne!
  • To není "polointeligentní předseda", ale polopracující čtvrtinteligent.
 • Hezky si to přihrála domů, pak že je bezúhonná. Normálně funguje to, že když si koupíte výrobek nebo službu, a nefunguje, tak se vrací peníze. Sem spadá i tento případ, takže by měli podle platných obchodních zákonů vrátit peníze jim již vyplacené, protože dodávka techniky a software nefunguje a nahradit vzniklé ztráty.
 • Zadat takovou obrovskou a strategickou zakázku firmě s.r.o. čili s ručením omezením je svinstvo.Taková firma se napakuje za nekvalitní práci desítkami milionů a ručí jen statisíci.Firmy s ručením omezením je třeba zrušit .Je u nich nevymahatelnost peněz za špatně ovedenou práci
 • Jedna ku-
  .dička v parlamentu zajistí kšeft celé své rodině. Kam jsme to proboha dopracovali? Co tam máme za poslance? Jedině je věšet tak jak to dělají v Číně. *12* *12* *12*
 • Hm, zase nějaké odkloněné peníze. Však to ovce zaplatí.
 • Jablko nepadne daleko od stromu. Dě,vka v politice a rodině se zakázky hrnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit