Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha, už ať naloží toho gumáka do formaldehydu, nebo alespoň do becherovky, ať je od něj pokoj.
  • Pro Judr Vlk.Zato tvoje příspěvky jsou hodny lumpa,který už měl dávno zpívat na mučidlech.Ono tě nic lepšího nečeká.Zbídačených lidí přibývá,ale takových oblbovatelů jako jsi ty je pořád méně.Protože jim dochází,že na konci jejich lumpácké dráhy čeká kat.
  • jsem pro ZEMANA z tech co se o to uchází je nejlepší kandidát
  • Jsem připraven dát Kikině a dalším milost za vlastizradu!!!!!
  • Tučný důchod nestačí a tak hodlá tuto zem vyžírat i nadále jako správný komunista *7* Hlas mu nedám leda že by přísahal že získané koruny rozdá uklizečkám na nějakém zdravotním pracovišti *1*
  • Ty dobytku já ti řeknu co je na této zemi zbídačelého, lidem už tu nepatří nic, vše je roprodáno rozdáno a zbytek rozkraden je to už jen kolonie a montovna západu.
  • My nechceme sjednocovat, Zemane! Kdes byl poslední léta? Zalezlý ve sklípku? My chceme potrestat všechny velké zlodějiny a vyházet z pozic všechny lumpy! Vrštenzí???? Chceme zemi bez korupce, která narostla odshora dolů! Chápeš to vůbec? Chceme slušnou zemi! A slušné politiky, kteří se o ni starají a na tom, jestli je někdo pravák nebo levák, nám po těch zkušenostech už vůbec nesejde! Pochop to už, ty velká hlavo!
  • Mno, dosť bolo Zemana!
  • Zeman se mi zdá ze všech kandidátů nejpřijatelnější.Jeho mínus ,byl v KSČ, ale z bývalých komunistů je nejlepší.Příspěvky pa na Klase jsou hrůzné.Jsem proti cenzuře,ale takové žvásty bych stornoval, jsou na hranici trestního stíhání
  • Pane Zeman raděj nee. obávám se, že jestli se Češi dají se Slováky zase dohromaady, tak vás všechny z prognosťáku včetně pomahačů... taky zprivatizují a poženou,... v tom lepším případě.... pryč svinským krokem.... *1*
  • Taková další "tichá opoziční smlouvička", viď Miloši.
  • Ta lumpárna jaká skutečně panuje u vydávání knih politiků byla odkoukána už z komunistické doby.Kdy Západ Havlovi platil horentní honoráře za přitroublé hry.Aby měl Venca za co chlastat.
  • Co je na této zemi zbídačeného blbe? Snad jen tvoje názory jsou tragicky nemožný. *3*
  • Co ten blb chce v takto zbídačené zemi sjednocovat?Na jedné straně jsou společně s lumpy,kteří si také namastili kapsy,zloději.Na druhé straně je mladá generace,které ti staří primitivové předurčili,že bude jimi nasekané dluhy v rozprodané a rozkradené zemi v budoucnosti splácet.Za takové oblbování národa by zasluhoval jeho prochlastanou a prolhanou hubu,roztrhnout od ucha k uchu.
  • Sjednocení je třeba, jinak nebude klid na kradení jako za OPOSMLOUVY. Hlavně je potřeba zlikvidovat ty malé nové straničky, které ještě nepochopily, jak to tam NAHOŘE chodí. Do všeho vrtají a pak se může stát, že zas chytí nějakého "posrance" s kufrem peněz dřív, než si stihne vymyslet, kde k nim "legálně" přišel. V poslední době všichni vydělávají desítky miliónů na vydávání knih, které nikdo nečetl a jen málokdo vůbec viděl. *1* *1* *1*
  • President musí být nadstranický a morální autorita. A to "bývalý" soudruh Zeman není jedno ani druhé. Neváhal v touze po moci rozdělit si s Klausem moc v "opičí" (opoziční) smlouvě, to je bezcharakterní individuum. A navíc ožrala. To se domluvili s Klausem, že se budou střídat jako v Rusku Putin s Medvěděvem? Jak dlouho tady chce Kikina ještě strašit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit