Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zmetek prolhany až vyhraji volby tak vratim duchod na 60 let vyhral šmejd a nevratil je to lhař..ale hodil by se do vlady mezi šmejdy prolhany...
  • Proboha, už ať naloží toho gumáka do formaldehydu, nebo alespoň do becherovky, ať je od něj pokoj.
  • Pro Judr Vlk.Zato tvoje příspěvky jsou hodny lumpa,který už měl dávno zpívat na mučidlech.Ono tě nic lepšího nečeká.Zbídačených lidí přibývá,ale takových oblbovatelů jako jsi ty je pořád méně.Protože jim dochází,že na konci jejich lumpácké dráhy čeká kat.
    • Bohužel máš smůlu, komunisté už ze nepovládnou, ale ty máš rétoriku nacistů.Jdi normálně do hajzlu
  • jsem pro ZEMANA z tech co se o to uchází je nejlepší kandidát
  • Jsem připraven dát Kikině a dalším milost za vlastizradu!!!!!
  • Tučný důchod nestačí a tak hodlá tuto zem vyžírat i nadále jako správný komunista *7* Hlas mu nedám leda že by přísahal že získané koruny rozdá uklizečkám na nějakém zdravotním pracovišti *1*
  • Zeman se mi zdá ze všech kandidátů nejpřijatelnější.Jeho mínus ,byl v KSČ, ale z bývalých komunistů je nejlepší.Příspěvky pa na Klase jsou hrůzné.Jsem proti cenzuře,ale takové žvásty bych stornoval, jsou na hranici trestního stíhání
    • Jarek Klasů má pravdu, pouze v zemích, kde vládnou zastánci tvrdé linie, je pořádek, všude jinde je ultrabor..l, jako u nás! A pokud se někomu zdají mučírny osazené kvalitními katy jako silná káva, tak je tady ještě možnost pracovních táborů!
  • Pane Zeman raděj nee. obávám se, že jestli se Češi dají se Slováky zase dohromaady, tak vás všechny z prognosťáku včetně pomahačů... taky zprivatizují a poženou,... v tom lepším případě.... pryč svinským krokem.... *1*
  • Taková další "tichá opoziční smlouvička", viď Miloši.
    • Mno, dosť bolo Zemana!
  • Ta lumpárna jaká skutečně panuje u vydávání knih politiků byla odkoukána už z komunistické doby.Kdy Západ Havlovi platil horentní honoráře za přitroublé hry.Aby měl Venca za co chlastat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit