Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman je nejsilnější osobnost české politiky, zdůrazňuje Jičínský

9.10.2019 20:41
Jaroslav Bican 35 příspěvků

V českém politickém prostoru není žádná srovnatelná postava, která by si mohla dovolit vystupovat jako Miloš Zeman, říká v rozhovoru pro Tiscali.cz ústavní právník a bývalý poslanec za sociální demokracii Zdeněk Jičínský. Hovoří také o roztříštěnosti politické scény a jejích proměnách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Víte o tom, že Jégl byl agentem STB s přezdívkou "Inženýr"!?!

                                         DŮKAZ
  • Takže takhle to je. Co na to pisálku Jégle.

   • Pavel.Jegl

    Odpověď pisálka Jégla:

    Pepíček je hnusný podvodník. 

    Vtip je v tom, že to, co ukazuje na Pepa v linku není seznam agentů.

    Pokud se podíváte nahoru na sloupek nad jmény píše se tam:

    "Jméno, příjmení, datum narození rozpracované osoby. (název skupiny nebo objektového svazku, heslo agenturního pátracího svazku na neznámého pachatele)."

    Tohle je seznam rozpracovaných (sledovaných) lidí - těch které komunistické gestapo evidovalo jako nepřátelské osoby. Nestydím se za to, že na něm figuruju jako "pachatel".

    Pojem rozpracovaná osoba (rozpracovaná skupina) je přesně vysvětlen tady:

    https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/vysvetlivky-k-evidencnim-pomuckam/

    • Pavel.Jegl

     Pepiczku, jste nestyda. Jen nestyda se za takovou sviňárnu může nestydět.

     Doporučuji si dokument DŮKAZ vskutku přečíst.


 • Když se podobným způsobem chovali prezidenti Havel a Klaus.

  Tak jak dál, ubrečení demokrati?

  Prostě První přímo zvolený prezident ČR, prezident ing. Miloš Zeman je NEJSILNĚJŠÍ OSOBNOST ČESKÉ POLITIKY!


  • Nejsilnější osobnost - no to je opravdu dobrý vtip. Ta zrůdná křivácká podlá prolhaná hnída je jen lidská a především duševní rusácko-číňanská troska. Nic víc - nic míň.

   Ten váš hňup zeMAN prohlásil u svého kašpárka soukupa v TV barandov že pan primátor Prahy je amatér. ZeMANe - amatérismus se dá celkem snadno odstranit nabráním zklušeností, ale tvůj kret..nismus je setrvalý a neměný.

  • vanhorne

   "Miloš Zeman je NEJSILNĚJŠÍ"

   Uz tady byli pred nim daleko silnejsi, nejstarsi byl Silny Ctibor toho uz asi malokdo pamatuje, nejznamejsi z nasi doby byl Gustav Fristensky.

 • Postřehy a resultáty Jičínského jsou zajímavé a poučné. Ovšem obávám se, že vůči počínání prezidenta Zemana zaujímá zkreslený, resp. subjektivistický postoj. V poslední době v počínání Zemana vnímám více záporů než kladů.
  • No jo, léta přibývají, to fetování komunismu za doby členství v KSČ a i to konfidentství v StB coby "MAN" a k tomu Becherovka, nyní Hruškovice, cigaretový dým a k tomu fetování putinovské a čínské ideologie, to všechno udělá své. Osobnost chátrá až zcela zdegeneruje.

 • Tak jestli je Eman nejsilnější osobnost , pro Krista pána co a kdo je potom ten zbytek. Škoda a hrůza vůbec domyslet ...

  • vanhorne

   "co a kdo je potom ten zbytek."

   Tim zbytkem myslis generalni populaci, nebo jenom tech par vyvolenych silaku, kteri budou zapasit o Zemanuv verpanek az ho andele zavolaji? ☺

   • Andělé ?!

    • vanhorne

     "Andělé ?!"

     Nevim, ale nekdo ho odnese urcite.

 • Tady je zase veselo. Inu, "bývalý komunista" je jako "bývalý černoch". I když si soudruh navlékne demokratický kabát, tak ten bolševismus z něho čpí na sto honů. A soudruh Jičínský má na ta svá "moudra" už svůj věk. A nemusí ani mít hradní virózu.

  Inu, co si stádo zvolilo k obrazu svému... 

 • Stalin a Adolf Hitler, byly také ve své době nejsilnější osobnosti,

  na rozdíl od Ghándího, Churchilla, Roosevelta, Masaryka, kteří byli zmítáni pochybnostmi a své EGO spíše potlačovali. Proto dokázali velké věci, zatímco Hitler a Stalin zavraždili milióny nevinných a uvrhli své země do zmatku a chudoby.

  Profesor Jíčínský, který v roce 1968 vykřikoval na půdě NS o nutnosti zachovat NF pod vedením KSČ a který dost zvoral současný právní systém, by se měl zamyslet především nad sebou a tím co napáchal.

 • Ve svém věku má na to právo...

  Rád by "byl u vesla"...

  Gerontokracie se říká takové sešlosti ministrů, radních a dalších potentátů...

  Už to tady bylo za "vlády jedné strany"! 

  Žádný politik by neměl být starší šedesátipěti let (věku odchodu do důchodu)! 

 • Pravděpodobnost že v diskusi článku o Zemanovi najdeme Občana se všemi jeho nicky, je přímo úměrná pravděpodobnosti, že ve skříni s oděvy nalezneme mola šatního......🙂

  • "Podle sebe soudím tebe", že, soudruhu. 😀

   • Podle sebe soudíš mne???? Aha, tak už chápu proč každému říkáš soudruh...😯.....

 • Ale to je velice zajímavé!!!  Tak ,když se vyjádří starší člověk né podle vašeho gusta , tak je hned senilní a s komunistickou histrorii, ale když to řekne p. Rychecký, tak je vše v pořádku , proto že hlásá tu vaši pravdu . JSTE OPRAVDU DEMOKRATI!!!

  • Jičinsky byl disident ? Kdyby byl, tak bych s Vami souhlasil.
  • vanhorne

   "JSTE OPRAVDU DEMOKRATI!!!"

   Kdo,ale jsou ti opravdovi demokrate? Ti kdo rikaji, ze co Zeman cini dobre cini, nebo ti kteri rikaji, ze Zeman nekdy cini co by nemel a nekdy necini co by mel? Podle soudruha Zemana demokrate jsou lide, kteri hopsaji podle jeho muziky, to jsou dobri lide. Ti co neposkakuji jak on piska jsou "Pathologicka sedlina lidske spolecnosti", jak sam prohlasil na shromazdeni v Libereckem Kraji r.2017. Ostra a nebezpecna slova, za ktera by se v jine zemi musel tezce zodpovidat. Tak mi ted vysvetli, kdo je a kdo neni demokrat.

   • Nejprve byste ovšem měl definici demokrata poskytnout vy, ne? Dále byste měl specifikovat, z jakého hlediska se má tázaný vyjádřit.

    Prvotně je demokrat člověk, který vládne jako zástupce lidu, analogicky k autokratu, monarchovi či oligarchovi.

    Dále může být demokrat člověk, který je zastáncem vlády lidu, na rozdíl od monarchisty nebo anarchisty.

    Pokud nespecifikujete hledisko, dojde k míchání hrušek s jablky, což je oblíbená činnost novinářů a jejím výsledkem je to, co nic se nazývá (pan Mácha promine), jak ve svém příspěvku názorně předvádíte.


 • Pan Jičínský , více než 90 letý člověk , již má nárok na "špatně vidím,špatně slyším ".  Klobouk dolů , že se lidé dožívají takového věku .Mám jednu známou , co v tomto věku tvrdí , že včely neopylují rostliny...

  Vynikající historik Timothy Snyder ,co napsal Krvavé země říká :: Nejhorší na panu Zemanovi je jeho „lehkost bytí”.  Ostatní věci jako obchodní obratnost , komunikativní schopnosti a ekonomická mysl =0

  • Jen bych se zeptal, jestli Zdeněk Jičínský je pan Jičínský nebo "bývalý" soudruh Jičínský. Ovšem vzhledem k jeho věku by měl užívat sedativa a nevyjadřovat své bludy veřejně, vypadá to trapně. 

   • Tvůj otec z tebe musí mít radost!!!

   • Dokážete nějaký avisovaný blud specifikovat, nebo jako obvykle jen žvaníte? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit