Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Pan Jičínský , více než 90 letý člověk , již má nárok na "špatně vidím,špatně slyším ".  Klobouk dolů , že se lidé dožívají takového věku .Mám jednu známou , co v tomto věku tvrdí , že včely neopylují rostliny...

    Vynikající historik Timothy Snyder ,co napsal Krvavé země říká :: Nejhorší na panu Zemanovi je jeho „lehkost bytí”.  Ostatní věci jako obchodní obratnost , komunikativní schopnosti a ekonomická mysl =0

    • Jen bych se zeptal, jestli Zdeněk Jičínský je pan Jičínský nebo "bývalý" soudruh Jičínský. Ovšem vzhledem k jeho věku by měl užívat sedativa a nevyjadřovat své bludy veřejně, vypadá to trapně. 

      • Tvůj otec z tebe musí mít radost!!!

      • Dokážete nějaký avisovaný blud specifikovat, nebo jako obvykle jen žvaníte? 

  • Mám ke stáří úctu, ale kde neni soudné myšlení nemůže být úcta.

    90 let je 90 let 

    • To , že něco nechápete , neznamená , že to nechápou jiní.

      • Já píšu, že něco nechápu?

  • vanhorne

    V alkoholu tam je sila.

    • Ne to není alkohol . V jeho věku už ani nestihne být alkoholikem ale je to jak se říkalo přísloví

      "Je to liška podšitá !" Jak už jsem tady mnohokrát psal, že ho nemusím a nemám ho rád ale 

      jiný lepší nebyl a tak jsem ho volil. Dalšího už asi volit nebudu, protože jsem starší jak on.

      Ale vzpomněl jsem si na Matušku a ten nepatřil k lidem ,kteří by měli rádi minulou republiku.

      Ale poslechněte si třeba tuto jeho píseň. A to o téhle republice neplatí !!!!!!!!!

      https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/matuska-waldemar/uz-konicek-padi-101489

      • vanhorne

        "Je to liška podšitá !"

        Lisku obdarila priroda jenou pudy, za jeji chovani nese zodpovednost take priroda. Clovek byl obdaren nejen pudy, ale i rozumem a svedomim a priroda kazdemu jedinci dala moznost si vybrat co si z toho vybere, kterou cestou se da. Ja osobne bych se dal do holportu radeji s liskou nez se Zemanem. Diky za toho Waldu, jeste tady mohl s nama byt, ale co se da delat, 'To vsechno odnes cas', jak sam zpival.  

        • Možná je to v canada jiné, ale v české kulturní oblasti se obratem "liška podšitá" rozumí člověk, tedy tvor obdařený nejen pudy, ale i rozumem a svědomím. 

          Jít do holportu s liškou není moudré, dokážete sám přijít na to, proč? Tedy když vám příroda nadělila ten rozum...

          Pro vaši informaci: příroda nemůže nést a nenese zodpovědnost za nic.

          • On to nepochopí!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit