Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co si ovce zvolily jako svůj vzor a "symbol" to teď straší a potácí se na hradě českých králů a na zámku v Lánech, leze do ruské a čínské zadele a dělá ostudu po celém světě. Jo, Země Koruny České, to býval pojem...

    • KIMCID

      Ovce měli rozum.a šli k volbám a lepšolidí byly líný.A teď pláčou že nevyhrál přihřátý Drahoš

      • Ach ten pravopis...

        Ovce mělY a šlY

        • KIMCID

          Ano špatně napsané ale i tak mám pravdu. Kdyby šlo k volbám víc lidí dopadlo by to možná jinak. Já ve finále nevolil ani jeden mě neseděl. A navíc jsem byl mimo republiku jako vždy.

  • Opět se naváží do pana prezidenta někdo, kdo mu inteligečně nesahá ani po kotníky jeho nemocných nohou :-O?

     Po většině se tedy nedivíme, že se o takových žurnalistech vyjadřuje tak, jak se vyjadřuje.

    Někdo takový ale nemůže nikoho urazit, leda se sám ztrapnit.

    Kéž by se na žurnalistice zavedly IQ a psychotesty. 

    To by pak ale asi praskala ve švech univerzita v Suchdole.;-)

    • Ty máš IQ tykve tak tady neopruzuj.................

  • mun.go

    "... Češi si Miloše Zemana zaslouží. Vždyť ho zvolili ..." Volili jej i Moraváci na Moravě. A není to Pražák.

    Vlastně Praha volila jinak než zbytek republiky (jako téměř vždy).

    Výsledky hlasování za územní celky: Hlavní město Praha

    Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c. 1. kolo: 35,03%   2. kolo:  68,75%

    Zeman Miloš Ing.                              1.kolo:  22,43%   2.kolo:   31,24%

    • Pavel.Jegl

      Add: Jinak
      volili také obyvatelé Libereckého kraje (50,6 procenta pro Drahoše),
      Královehradeckého (50,73) a Středočeského (53,03).

      Moravanům se tedy omlouvám, taktéž Slezanům a slovenské menšině v Česku. 

      • Dle výpočtu ČTK by při pohledu na historické země kandidát Drahoš zvítězil v Čechách a Zeman na Moravě. Ergo omluva není až tak na místě.

  • Jégle co napíšeš to je perla všechna čest na Tebe přesně sedí Zemanovo slovo že novináři jsou ve většině póvl.
    • Tomas80

      Jegl není novinář. :) Novinář by se držel etického kodexu. 


      Mimochodem bych od takového "světáka" očekával, že se nebude pohoršovat nad tykáním (obzvlášť v internetových diskuzích).


    • Pavel.Jegl

      Mám už horší paměť, takže mi, pane Haicle napovězte. Odkud se známe a od kdy si tykáme? Pásli jsme snad spolu Babišovy krávy?

      • Můj věk mě už dovoluje abych Ti tykal Pavle
  • Do chování prezidenta Zemana se stále víc vkrádají střípky buranství, mstivosti a ubývající intelektové výkonnosti. Zeman by si měl permanentně uvědomovat, že úřad prezidenta republiky musí být vykonáván v prospěch republiky a občanů ČR, že nelze do výkonu funkce přidávat své osobní ambice a osobní půtky s některými antizemanovskými aktivisty a provokatéry. Prezident by měl být nad věcí a neměl by se nechávat vtahovat do žabomyších problémů a tyto malicherné problémy na veřejnosti rozdmychávat a pak se dmout pýchou nad tím, že to zase některým svým nepřátelům pořádně natřel. Prezidentovi Zemanovi ještě zbývá relativně dost dlouhá doba do konce jeho mandátu a tak by si mohl pokazit hodnocení, které ho zatím staví do pozice nejlepšího polistopadového prezidenta. Na druhé straně ti nenávistníci, kteří se neustále snaží Zemanovi namydlit schody, jasně ukazují, že jim nejde o republiku, nýbrž o ukojení vlastních pudů. Dost takovýchto nenávistníků se nyní zašívá v senátorské trafice.
    • Opět naprostý souhlas.

      V zájmu sebereflexe by měl pan Zeman zvážit (zodpovědně a s moudrostí zkušeného muže), zda využije celý svůj legální mandát ve funkci hlavy státu. Asi je neustále přesvědčován různými "podržtašky" o tom, že má ještě co přinášet. 

      Odejít včas není slabostí, ale znakem velikosti. 

  • Text: Bývaly časy, zhruba před čtvrtstoletím, kdy český prezident jezdil po celém světě a šířil dobré jméno své země.

    Překlad do češtiny: Bývaly časy, zhruba před čtvrtstoletím, kdy český prezident jezdil po celém světě a šířil svou vlastní proslulost, využívaje skutečnosti, že je presidentem, přesně podle principu fungování celebrity.  

    Odůvodnění: V médiích se uvádělo, že onen president je skvělým presidentem, protože při zmínce o ČR každý věděl jen to, že on je tam presidentem. To je ale pro charakteristiku státu v rámci světového společenství hodnota zanedbatelná. 

  • Ano,,byl zvolen legálně ,demokraticky a většinou národa.Je to proto i váš president pane Jégle! Prosím proto o větší slušnost a úctu,prtože když před revolucí všichni mlčeli -měl velkou osobní odvahu a nastavil vše , i svoji svobodu.Nyní je lehké jen pomlouvat,když nehrozí žádný postih.a odvaha je "lehké zboží".B.J.

    • Bohužel máte pravdu v tom, že je to český prezident. Rozhodně však není prezidntem všech lidí - něco tak zrůdného jako je ten váš zeMAN si nenechám vnutit s všemi myslícími lidmi česka ani za nic.

      Ten váš zeMAN má jediné ohromné štěstí - že řadě obyvatel české kotliny stačí pořádná mísa knedlíků, pár žvástavých chlístů zvaných tou podlou zříceninou "bonmóóóty" , popř. navrch Burešova kobliha a jsou spokojeni.

      Být to v kterékoliv civilizovanější krajině už by ta špína nestačila na hradě ani zavřít dveře jak by tam odtud jela. A kecy o tom jak byl zvolen si nechte od cesty - špinavecké praktiky  od rusáckých rublíků přes lživé kecy až po podrazácké křivárny, to je hlavní příčinou jeho "úspěchu". Je to jen trapná -pííííííííííp- (nelze skutečné označení vyjádřit neb by to byl ban na dalších 100 let), nic víc nic míň. Lze jen doufat že tam to strašidlo do příštích voleb nevydrží hnít.

    • Pavel.Jegl

      O jaké pomluvě píšete? Vycházím z písemného textu, na který odkazuji a který je vyvěšen na hradním webu.  Ostatní citáty jsou také doložitelné a nikdo z Hradu je nepopírá, ani vrchní velitel.

  • KIMCID

    No nekrade propisky to je jeho plus.Chudák Jégl až nebude pan prezident tak asi přijde o práci :D

    Jinak:Prezident byl uveden v omyl českou velvyslankyní. To je ten nejdůležitější fakt a od toho se odvíjí vše další. Mně se na prezidentovi nelíbí řada věcí, štvanice, kterou na něj pořádá část medií a politiků mně však nutí postavit se na jeho stranu.

    • Kdyby blbost nadnášela tak někteří nedosáhnou na klávesnici že Ááááno zeMANo advokáte.

      • KIMCID

        A ty píšeš že stratosféry že

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit