Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A dodatek pro dědu,kdybych nedostal pomůcky do školy podotýkám nové tak jsem nemohl studovat.Vždy je dobré říkat A i B a ne jak se to hodí.Dnes je to ne 100x,ale 1000x horší.Lež má i měla vždy krátké nohy.
    • Tady snad se to ani nedá nazvat lží, ale je to neskutečné překrucování skutečného stavu, který tehdy byl. Asi je to bezvadný byznys. Vše co bylo zničit a ničeho si nevážit. V šedesátých letech jsem studoval střední školu a denně dojížděl autobusem 18km do školy za 28 Kčs za měsíc.
    • nebyl jsem dělnického původu a taky jsem nemohl studovat ale napřed se vyučit a potom dálkově
      to už hlídané zas tak nebylo *11*
  • Ano v tom případě jako danový poplatník, chci, aby si dopravné poslanci hradili ze svého, bez náhrad! Padni komu padni. A stravu v kantýně bez stravenek! Když může (musí !!!) někomu stačit minimální plat, podpora v nezaměstnanosti. Existenční minimum, proč nezačít šetřit? Za jednomyslné zvedání ruky, nebo stlačení tlačítka je to dobře honorovaná (NE)činnost! I těch 8.400Kč měsíčně je za to co předvádějí příliš!
    • zlatá slova ať si každý zaplatí své pivo sám *6*
  • To je výborná demonstrace pro studenty, co protestují proti komunistům. My jsme mívali t.zv. "měsíční jízdenky" - za 10,-Kčs jsem jezdil po celý měsíc bez ohledu na počet denních jízd...Protestujte, studentíci, pochválí vás a zavedou vám za to vysoké školné - to bude sladká vaše odměna...hlavně, že hájíte zloděje, oni vám nic nezlevní, ale pohladí vás a vy budete "podupávat pokorně jednou nožičkou na znamení slasti "...
  • Jo kapitaličtí studentíci vše si teď budete hradit ..když vás svrbělo dobré bidlo *14*
    • Zapomněl jsi,nebo jsi byl ještě na houbách,když podobný návrh byl podán ministersvem dopravy v letech normalizace 1970. Tenkrát,ale nebyli kapitalističtí studenti. Až budeš znát můžeš kritizovat a útočit. Ono asi začíná platit to totalitní" když dva dělají totéž neni to totéž" a Tobě to vyhovuje,jelikož jako s Tebou smýšlející předpokládají,že ostatní si také nepamatují co bylo včera.
      • Dědku, máš sklerózu. Také ti zbyly poslední 2 milenky, co ??? Lýza a Róza - Přece ta Para-lýza a Skle-Róza... že . Nikdy takový návrh podán nebyl !!! Vymýšlíš si a pleteš si dobu....
        • Honzo prosím Tě nauč se číst. Já jsem nenapsal nic jiného než,že v roce 1970 přišlo ministerstvo dopravy se stejným návrhem. Upozorňuji,že dnes ministerstvo podalo zatím návrh.. Myslím,že přesto,že jsi mladší máš nedostatky v dějepravě. To je totiž příznačné pro určitou skupinu našeho národa,ale netrpí tímto všichni občané národa,jak si to přeje skupina,která se chce uchopit moci a která toto proszovala za totality( slepování stránšk učebnic po Stalinově smrti azd.
          • Ale tos musel na tom ministerstvu dopravy pracovat a být kádrovou rezervou, když o tom víš, ne ??? Na ministerstvo nebrali každého, ani dneska ne. Protože veřejnost se nikdy o takovém návrhu nedozvěděla. Ale proč jako bývalá kádrová rezerva s tím vylézáš ??? Tehdá se to ani nedostalo ven. Ale dnešní věrchuška to myslí vážně a také to + jedním hlasem prosadí... A jak jsi přišel na to, že když jsem nepracoval na ministerstvu dopravy, že mám nedostatky v dějepisu, když jsem se to dovědět vůbec nemohl. Tak, nejsem historik, nepamatuji si úplně všechno, ale ve znalosti z dějepisu mám pořád ještě slušnější nadprůměr, neměj péči...
        • Blbounku,nejsi z Třeboně?Že tak blinkáš???? *16* *16* *16* *16* *16* *16*
          • Tak mi dokaž, že komunisti někdy zdražovali studentům cokoli, Naopakmje preferovali a poskytovali jim studíjní pomůcky zadarmo, učebnidcfe i sešity a další. To holt byl ale zločin, chytrounku , co ??? Tak se jdi vyblinkat sám, ale hlavně nezapomeň vytasit peněženku a solit... Komunistům to nebude, ale Fialovi na důchod ano !!! A nezapomeň mu vylízat zadeček...
      • Já jsem na houbách nebyl,ale nevzpomínám si,že by se něco zdražilo a to jsem zrovna studoval,ale pamatuji si a to velmi dobře,že když se rohlík zdražoval o 20 hal.tak zasedalo ÚV KSČ zda to neohrozí životní úroveň.Apropo tam dojdu pěšky,ale hladový asi těžko a to mě kvalitní oběd stál 5,-korun.Dnes ani nemluvě.Jinak souhlas se zdražením jízdného stávkujícím studentům ,kteří neuznávají výsledek demokratických voleb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit