Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti d@menti dělají všechno naopak, proti zdravému rozumu - žádné dávky na děti, jedině daňové úlevy na děti.

    Kdo nepracuje, ať se nemnoží.
  • V Německu jsou převážně gynekologové a přicházejí další.
  • nojasne prece nebudou podporovat rodiny co vychovavaj nove danove poplatniky privezou radsi dalsi "uprchliky", ale mila vlado reknu vam tajemstvi oni jsem neprisli PRACOVAT *1* *1* *1*
  • Tak že zdůvodů neschopnosti státních úředníků spárovat rodiče z dětmi zruší jediný bonus pro pracující rodiče......... Tomu mám tleskat ???
    Vytvoření fiktivního nájmu je argument vylízaného státního úředníka.
    Takový postup se dá uplatnit i když už to nebude sleva na dani ale sociální dávka. Jakpak je to možné že se dá tak primitivním spůsobem navýšit odpočet. Jakpak k tomu příjdou lidi kteří si auto nepronajímají ale platí si ho na leasing nebo z nouze jezdí busem.

    Jsem zásadně proti sociálním dávkám pracujícím. Dle mne stačí aby stát a jeho úředníci neokrádali pracující. Daň a odvody s průměrného platu v ČR činí 56,5% . V německu 52% a třeba v Irsku 24% *16* *16* *16* *16*
  • Už se těším, až to provedou. To je budou lidi opravdu milovat a určitě je budou znovu volit *15* . Přijít o dva a půl litru z výplaty, což je bonus za dvě nezletilé děti, to už je docela maso. To bylo před volbama keců, jak že budou bonus uplatňovat oba rodiče. A po volbách lup a bonus nebude mít ani jeden *15*
    • Krádež nicku může být buď důsledkem pomatenosti nebo křivého charakteru. Obojí může být buď vrozené (rodiče alkoholici nebo komunisti) nebo důsledek fetování marxleninismu. *15*

      Může to být také StBácká snaha diskreditovat někoho psaním blábolů pod jeho nickem. Přece k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky, jak hlásal ten ruský syfilitik jehož zbytky teď práchnivějí v myším oleji pod Kremlem. *15*
      • To máš docela zvláštní nemoc čapisrale, když na sebe hned takhle všechno práskneš. Takže jsi rusofobní feťák původem z bolševické rodiny notoriků. No, aspoň člověk ví, jaká individua mají v dnešní době přístup k internetu.
  • před volbami sliby socanů a babišovců o tom, jak budou podporovat rodiny a pečovat o občany, aby se měli dobře atd... Po volbách obsadit strategické posty, rozkrást peníze ze státní kasy, sebrat veškeré příspěvky apod, OSVČ označit za zloděje a vše utržené krásně přihrát ministru financí do jeho bezedné kapsy. Však ti chudáci, co už toho moc nemají a zbývá jim jen naděje, zase za koblihu a sliby "zvolí" ty samé nebo někoho podobného, kdo to s námi všemi myslí móóóc dobře *12*
    • Jen technickou: OSVČ byly konkrétně označeny za "parazity" ! Kým ? Nebojím se jmenovat - jmenovitě panem ministrem Chládkem (ČSSD) ...
  • Naopak, pokud člověk pracuje a přináší do státní pokladny finance, tak by měl mít nárok na slevu na děti, pokud není člověk nějak postižený, tak by měl dělat, máš zdravý ruce, tak makej!!! Parchanti líný se budou množit a sedět doma na prdeli a nebudou makat? Jsi na pracáku, tak přines alespoň užitek společnosti na veřejných pracích, pokud nechceš, tak nic nedostaneš! Byl jsem taky na pracáku a makal dobrovolně, pokud nemáš na to být na něco hrdej, že jsi vyrobil nebo udělal pro svoje děti a společnost co tě živí, tak nemáš na nic nárok.
  • Ále prdlajs, všechny úlevy zrušit a VŠEM bez rozdílu, k čemu jsou nám český děti, je ekonomicky výhodnější natahat sem prudce inteligentní a vzdělanou zvěř z Muslimastánu!!!
    To je pro ČR to pravý terno!!!
    • To je fakt, slimáci nás "obohatí". A když už platit na děti, tak sociální dávky těm co se živí výrobou dětí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit