Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ja se na volby netesim, protoze vse dopadne zase stejne. To je, ze budeme stale v pérdeli
 • Hlavně Dobeš parazituje na pracujících.Pracující si studie svých dětí zaplatili svými daněmi.
 • Oni se jen opičí. Mají vzor v politicích. *1*
 • Ten podivný skřet zase plácá hovadiny. Chová se jako kdysi Mohorita. Už se těším na volby, dobu, kdy ten blbec půjde k čertu!
 • To, že Dobeš je neuměl( výraz musel být pozměněn) s Vámi souhlasím. Studenti co studují na vysokých školách nevím, zda tam mají být. Strana TOP 09 a myslím, že i ODS mají v programu "školné". Mladí převážně volí TOP 09 a ODS. Jestli si tedy nepřečetli program a volili Schwarcenbergra jenom proto, že s nimi poseděl v hospodě, mají co si zvolili. Nejsem příznivec školného, ale je potřeba aby si svoji neznalost podpořenou Zelenkou, Mádlem a Issovou vyžrali až do dna. Mají svobodu, banány (dnes za 39.90) a toaleťák, tak proč by nemohli platit školné???? Mohou cestovat, mají na cesty??? tak ať platí. *11*
 • Hm, ale klempíř by těžko mohl lézt v mrazech po střechách, kdyby nebylo stavitele, který vyprojektoval tu střechu............ pés jítrničku sežral............... atd, atd.
 • ........Klempíř, který se živí svýma rukama a leze v mrazech po střechách, tak také platí studenty, kteří pak budou mít mnohem vyšší mzdu než on-A platit také vyšší daně než on.
 • Ten Dobeš školní to má ale opravdu vygumované. Nejdříve ať zpětně zaplatí své bývale studia, kdy mu to nevadilo, že studuje zadarmo, ba naopak, a pak ať slintá ty nesmysly. Vypadá jako prase po první raně. Ven s ním.
 • Nic nového. Studenti byli vždycky vyživováni pracujícími, ale tak by to mělo být. Oni to pak společnosti vrátí. To ale už pravdou není.Nachají si každou čárku dobře přeplatit
 • Chtěl bych vzkázat panu ministrovi ,že jako zámečník budu rád platit vysokoškoláky a ne parazitující politiky a cikány, protože vysokoškolák mi to vrátí ,až já budu v důchodu,zatímco ta banda vyžírků se mi bude jenom smát do ksichtu a dál mě okrádat. To si umí spočítat v této republice každé malé dítě, jenom nekoncepční a zkorumpovaný politik ne.
  P.S. Bomba byla nechat studovat 40-ti leté učitelky(a nechat je to platit) a teď, když mají skoro VŠ vystudované, tak říct ,že to není třeba a srovnat jim platy s ostatními. To není na facku ale na kriminál !!! A svědčí to o naprostém diletantismu našich rádoby vrcholných politiků.
 • tak nevím, kdyby řekl o studentech, že jsou paraziti o Velké Manšestrové revoluci, tak by se do ministerského křesla asi neposadil a nestalo by se z něj takové *12* *12* *12*
 • Kdyby na pracujících parazitovali jen studenti, tak tu máme ráj na zemi. I ten ejkonomickej....
  Tyhle kreatury by se měly zamyslet, kdo vlastně parazituje.
 • Nevím jak do toho. Ono je to těžké. Je fakt, že za bolševiků se studovalo zadarmo. Také je fakt, že vystudovaný vysokoškolák nemohl jít pracovat na př. do Německa, ale vracel náklady na studium státu svojí prací. Dnes vystudovaný vysokoškolák může svoje vědomosti uplatňovat kdekoli ve světě. Takže něco by to chtělo, ale určitě ne to vymyslel nejlepší ministr školství všech dob. Je to asi na velkou diskusi a hlavně s výsledky seznámit a přesvědčit všechny zúčastněné.
 • Nečas je slaboch, místo toho, aby Klause poslat do pr*e a to bachařské ho*do
  o Dobeše vykopal , tak ho ještě chválí. Ten do*k chce ve školství skur*t co ještě trochu funguje.
  Omlouvám se, ale když vidím ten jeho prasečí ksicht tak dostávám vztek.
 • Ten krpatý blbec by měl být již nyný prodán do muzea jako zvláštní kreatura českého člověka s neobyčejnou touhou něco sebeblbějšího vymyslet a tím vejít do historie. O rodinách studentů ví absolutní h...o (trus)
 • Když už se bavíme o tom, kdo na kom parazituje, pojďme do důsledků - proč by měly např.bezdětné rodiny přispívat svými daněmi na provoz základního vzdělání? Pojďme to vzít zgruntu a přestaňme se vzdělávat jako národ. Zrušme veškeré stupně škol, vláda tím ušetří hoooooodně miliard, může si koupit spoustu dalších stíhaček a pandurů. A my? Vrátíme se zpět do jeskyní, bude nám dobře v naší blažené nevědomosti, nakonec ani ti klempíři se zmrzlýma rukama nebudou potřeba....
 • Ó můj Bóže, ten malý Bobeš (tak se mu říká na pajdáku i jinde) je, ale blbec ještě větší než jsme si mysleli a z minulosti! Každý student, který dokončí školu je nadějí do budoucna pro všechny bez rozdílu, jak pro bohaté tak pro chudé. Úspěšní studenti mohou posunout tuto zemi o něco blíže k pozitinvímu vnímání a práci a tím také k vylepšenífiancí všch. Zásadní je, že se musíí vyrábět doma a pro domácí, jinak pracujeme jen na cizí, kteří si hojí na nás své rány. Dobeš tam nikdy neměl být tak jako VV a celá trojkolaice. Byl a je to hluboký omyl. Shoďme vládu!!!
 • Z čeho čerpáte svůj názor, že se na VŠ poflakuje plno studentů? Když se poflakují, tak max 1 semestr, pak je vyhodí. A za dobu nedokončeného studia se jim nepočítá odpracovaná doba na důchod. A kolik se poflakuje lidí na učilištích, středních školách a pod? Když si od některého řemeslníka necháte něco udělat, tak peněz che jak zubař a můžete to po něm druhý den předělat. A to studium něco stojí. Ubytování, jídlo, jízdné, skripta. Student si po dobu studia nevydělá ani korunu. Zatímco řemeslník inkasuje pěkně bez faktur " kešovku", neodvede na daních ani prd nebo maximálně +0. Taky názor, ... a z vlastní praxe.
 • Souhlasím. Používat slovo "parazit" pro studenta v ČR v roce 2012 je podobné, jako když Josif Visarionovič Stalin prohlásil, že ".... kybernetika je kapitalistická pavěda". Vracíme se do komoušských manýrů, kdy jsme "študovali za dělnický peníze". Ani se mi nechce věřit, že ( prý) vysokoškolsky vzdělaný člověk může takový blábol vypustit střízlivý z úst. A máte pravdu, že pokud hleadají společenské parazity, ať se podívají kolem sebe. Když nám jedna poslankyně VV prozradí, kolik díky své poslanecké funkci brala čistého, a vidíme, co za to pro nás udělala, tak kdo je tady parazit??? A že za ODS, ČSSD vznikaly VŠ a "univerzity", kde si někteří lidé pomohli přes víkend nebo letní prázdniny k diplomu, tak co na to řeknou tihle chytrolíni???
  Je jediná pravda: ŽE STÁTNÍ KASA JE PRÁZDNÁ. Za komoušů se říkalo, že stát je jako chudá a zandebaná hospoda, plná bohatých číšníků...
  Ale koho tyhle naše "bláboly" zajímají, kdo se nad nimi zamyslí? Za sebe si můžu jen přát, aby takoví exoti jako VV mohli v příštích volbách získat hlas jen sami od sebe ! A nejen VV!
 • souhlasím s Vámi, já mám 5 dětí, z toho tři by mohly jít během příštích dvou let na VŠ, protože jsou nadané, ale kdybychom měli platit k ubytování a stravě ještě školné, tak si to nedovedu představit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit