Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se na volby netesim, protoze vse dopadne zase stejne. To je, ze budeme stale v pérdeli
  • Hlavně Dobeš parazituje na pracujících.Pracující si studie svých dětí zaplatili svými daněmi.
  • Oni se jen opičí. Mají vzor v politicích. *1*
  • Ten podivný skřet zase plácá hovadiny. Chová se jako kdysi Mohorita. Už se těším na volby, dobu, kdy ten blbec půjde k čertu!
  • To, že Dobeš je neuměl( výraz musel být pozměněn) s Vámi souhlasím. Studenti co studují na vysokých školách nevím, zda tam mají být. Strana TOP 09 a myslím, že i ODS mají v programu "školné". Mladí převážně volí TOP 09 a ODS. Jestli si tedy nepřečetli program a volili Schwarcenbergra jenom proto, že s nimi poseděl v hospodě, mají co si zvolili. Nejsem příznivec školného, ale je potřeba aby si svoji neznalost podpořenou Zelenkou, Mádlem a Issovou vyžrali až do dna. Mají svobodu, banány (dnes za 39.90) a toaleťák, tak proč by nemohli platit školné???? Mohou cestovat, mají na cesty??? tak ať platí. *11*
  • ........Klempíř, který se živí svýma rukama a leze v mrazech po střechách, tak také platí studenty, kteří pak budou mít mnohem vyšší mzdu než on-A platit také vyšší daně než on.
    • Hm, ale klempíř by těžko mohl lézt v mrazech po střechách, kdyby nebylo stavitele, který vyprojektoval tu střechu............ pés jítrničku sežral............... atd, atd.
  • Ten Dobeš školní to má ale opravdu vygumované. Nejdříve ať zpětně zaplatí své bývale studia, kdy mu to nevadilo, že studuje zadarmo, ba naopak, a pak ať slintá ty nesmysly. Vypadá jako prase po první raně. Ven s ním.
  • Nic nového. Studenti byli vždycky vyživováni pracujícími, ale tak by to mělo být. Oni to pak společnosti vrátí. To ale už pravdou není.Nachají si každou čárku dobře přeplatit
  • Chtěl bych vzkázat panu ministrovi ,že jako zámečník budu rád platit vysokoškoláky a ne parazitující politiky a cikány, protože vysokoškolák mi to vrátí ,až já budu v důchodu,zatímco ta banda vyžírků se mi bude jenom smát do ksichtu a dál mě okrádat. To si umí spočítat v této republice každé malé dítě, jenom nekoncepční a zkorumpovaný politik ne.
    P.S. Bomba byla nechat studovat 40-ti leté učitelky(a nechat je to platit) a teď, když mají skoro VŠ vystudované, tak říct ,že to není třeba a srovnat jim platy s ostatními. To není na facku ale na kriminál !!! A svědčí to o naprostém diletantismu našich rádoby vrcholných politiků.
  • tak nevím, kdyby řekl o studentech, že jsou paraziti o Velké Manšestrové revoluci, tak by se do ministerského křesla asi neposadil a nestalo by se z něj takové *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit