Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Feri  dostal na budku za ty  samé kecy co vede normálně

  • KIMCID

    Politická korektnost se ukazuje v plné síle. Komunikace zamezena pod článkem :

    Poslance Feriho ztloukli a pořezali na koštu vín
    • Nesvéprávní  jedinci nemohou vyjadřovat své názory, protože žádné nemají, mají pouze živočišné emoce. A že by se pod tím článkem jistě vyrojilo "mouder".

      • KIMCID

        Ano my víme že to máš z vlastní zkušenosti Občan.Až zase dostaneš vycházku napiš nám.

        • No tak KIMCIDe, proč jsi tak nedůtklivý a bereš mou poznámku hned na sebe? A ten svůj autoportrét sem taky nemusíš stále dávat. 😛


          • KIMCID

            Ale copak trefil jsem se že tak kopeš :D

  • Už skoro vůbec nesleduji TV a neposlouchám rádio. Teď už jenom tak občas si přečtu nějaký zprávy a jinak na to kašlu. Pomalu se mi pročisťuje hlava a mam klid na duši. Vykašlete se na politiku a na ubožáky co tam sedí nahoře, hlavně když jim to žvanění dělá dobře stejně osudu neuniknou a nakonec skončí někde v pečovateláku s demencí.

    • Jenomže ty "ubožáky co tam sedí nahoře" si zvolilo stádo co sedí dole a kterému stačí pár sprostých hospodských "bonmotů" a k tomu kobliha a kecy, že bude líp, už vědí koho volit.

      Slovo demokracie pochází od slov demos a kratein, tj. lid a vládnout. A když je mezi lidem spousta ovcí neschopných posoudit důsledky svých činů...

      • KIMCID

        Ano a řekneš nám co je špatně nebo jen plkáš kritiku, na to čemu ani za mák nerozumíš Ovčane?

  • Ryba smrdí od hlavy, ale takový smrad, jako jde ze Zemana, to tu ještě Čapí hnízdo nezažilo!
    • KIMCID

      Tak to ty smrdíš až na měsíc

  • Před nějakým časem psal pan Jégl, že pana Babiše čeká zákopová válka. Asi je to tak a tohle je jenom jedna ze získaných pozic. 

  • Jest cosi shnilého ve státě českém...

    • Ano, a také se říká, že ryba smrdí od hlavy.

    • Aneb "Škatule, škatule hejbejte se..."

  • To je ale "náhodička".

    Kauza megazlodějského imigrantského kmouš.konfidenta se "přesouvá" od policie k st. zastupitelství a najednou si min. spravedlnosti  "vzpomene", že vlastně chtěl již ve funkci skončit. Na jeho místo pak čistě "náhodou" přistane prodloužená ruka dalšího gaunera - no to jsou ale "náhodičky" že Ááááno.

    No co, nepodařilo se mi to "ošéfovat" u policie, tak mi trochu píchnul kámoš z hradu, že Áááno. Veď preca je to všechno jen kampáááň a já stejně nykdy něodsťúúúpím. Tak vo co vám jde - je to jen kampáááň a vám čechákové vrazím další koblihu a budete mi dál zobat z ruky.

    • KIMCID

      :D

  • Copak měl Ministr spravedlnost Kněžínek za výhrady vůči tomu členovi KSČ (bývalému!) a konfidentovi StB Burešovi (bývalému!), že ten rádoby ředitel ČR coby pobočky Agrofertu je nucen dát svému zaměstnanci výpověď a nahradit ho babou? Kam sám čert (Bureš) nemůže, tam nastrčí babu. No jo, ovečky, co jste si zvolily... však jste dostaly koblihu a bude líp...

    • KIMCID

      Ovčani nešli volit tak si nestěžuj ,když si nebyl u voleb.

      • Kulihrachu BTW alias KIMCIDe, nech se vyšetřit psychiatrem. Zjevně trpíš utkvělými představami a mohlo by to být příznakem počínající vážné duševní choroby.  

        • KIMCID

          Nejsem ani jeden nick krom KIMCID . Tak se nech vyšetřit z paranoi  ty.A tvrdils žes nebyl volit tak že si nestěžuj moulo.

          • Pokud budeš pouze KIMCID, bude to jedině dobře. Nevidím žádný důvod vystupovat pod více nicky.

            A tvrdit, že jsem nebyl volit, to je právě ten paranoidní blud. Pokud to ovšem není úmyslná zákeřná lež, kterou používali nacisti a komunisti (stokrát opakovaná lež se stává pravdou).

            • KIMCID

              Ne ty jsi to tu mě tvrdil těsně po vbolbách tak si to v hlavě přeber co píšeš.

              • Reakce na příspěvek:

                Vždyť to říkám, že trpíš paranoidními bludy. Vzhledem k věku to nejspíš bude dementia senilis. Ta se nedá vyléčit, jen její příznaky lze zmírnit pomocí medikamentů.

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  44 let :D ale dobrej pokus od někoho kdo mě vidí v několika příspěvcích a přezdívkách

                  • Reakce na příspěvek:

                    No hezký věk, ale tak to by spíš vypadalo na počínající schizofrenii. 😯

                    Ale teď vážně: přeji ti všechno dobré a aby jsi se ve zdraví dožil nejméně 2x tolik. 🙂

                    • KIMCID

                      Reakce na příspěvek:

                      tobě přeji to samé když myslíš že jsem víc nicků :D to je pokročilá paranoia

  • KIMCID

    Zprávy co se tu nedovíte:Valašsko kupují Arabové..

    Valašsko kupují Arabové.. a jinak ticho po pěšině... 

    Takhle vcelku nenápadně a v tichosti sem lezou. V Chorvatsku saúdové koupili území, postavili tam baráky a domácím ZAKÁZALI VSTUP, že je to jejich území a cizí (nemuslimové) tam nemají co dělat, kromě toho, když jdou dělat údržbu domů nebo zahrad!!! Takhle se v klidu obsazuje a islamizuje cizí "dobyté" území.....  Je to hnus velebnosti, ovšem politici z demobloku a jiní dobroserové a lepšolidi nám budou tvrdit, že SPD šíří o islámu nesmysly...... V Ostravě existuje společnost s názvem: Společnost pro obnovu a rozvoj lázní Rožnov pod Radhoštěm s.r.o., IČ : 253 70 464, sídlem Výstavní ul.2224/8. Tuto společnost vlastnil do 14.7.2014 ostravský architekt ing. arch. Roman Kuba.  Tato společnost vlastní v Rožnově pod Radhoštěm obrovské pozemky, a to v prostoru, jak sjíždíš z Pinduly, tak od poloviny svahu nalevo, podél cesty včetně veliké rozestavěné budovy, která byla prý původně rekreačním střediskem (Rudý říjen nebo tak nějak). Možná si ji vybavíš. Tak tento pan architekt prodal uvedenou společnost i s těmito rozsáhlými pozemky pánu jménem Ahmad Fouad M Hachmieh ze Saúdskoarabského království.  https://www.podnikatel.cz/rejstrik/spolecnost-pro-obnovu-a-rozvoj-lazni-roznov-pod-radhostem-s-r-o-25370464/  Tyto pozemky s rozestavěnou budovou p r o d a l  ing. arch. Kuba (formou převedení celého obchodního podílu uvedeného eser očka) jmenovanému muslimovi. Vše je k nalezení na http://www.justice.cz/ - a dále se podíváš na souhrn pozemků, které vlastní ona společnost na http://www.cuzk.cz/   Vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat, když si představím, jak tam postaví mešitu, a tím si toto území potvrdí  jako muslimské,které budou chtít v budoucnu rozšiřovat a rozšiřovat po dobrém či po zlém. Na umění zlého dobývání mají svoje lidi. Samozřejmě si dovedu  představit, jak se pan architekt dušuje a dělá ze všech debily, že pan Ahmad do Rožnova přinese práci a blahobyt. Ale přinese hlavně nesnášenlivý islám a středověk se vším všudy...!! Je mi z toho tak zle, že to nedovedu ani vypovědět, neboť jsme bezmocní. Když si pomyslím na milovaný Rožnov, Valašsko, na naše děti a vnuky, chce se mi řvát hrůzou. Pořád to bylo někde ve Francii, v Anglii, ale teď už je to díky nějakému zaprodanci, omezenci a nenažranci, co za to údajně dostal fůru peněz, i v Rožnově...Až to tam začne být jako v Teplicích,tak se naší lidé budou stěhovat pryč...chce se mně brečet a křičet zároveň...No...takto se to dělá.Pomalu,nenápadně,plíživě... Arnošta Dobiášová

    • vanhorne

      "Valašsko kupují Arabové.."

      Neco podobneho asi bude prodej pozemku kolem skokanskeho mustku ve Frenstate.

    • Evropané jsou laxní vůči křesťanství a mnozí se ho dokonce zbavují, tak tady budeme mít islám. A někde se bude dokonce psát čínskými znaky.

  • A co bude s "odešedšími" ministry? Každý chvilku tahá...? ÚP anebo chůze po žebrotě?
    • vanhorne

      "chůze po žebrotě?"

      Kdepak, i cisar pan vyslouzilym veteranum daval trafiky. Tradice kterou stale s uctou s ohledem na vlastni vyslouzilce dodrzuje i dnesni vrchnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit