Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No konecne. Jeste tak aby to zabalil Bureš, Pitomio aby se vratil zpatky do Tokia, Zeman aby... no nic, Vandase vykastrovali v poulicni bitce a Klausove aby byli verejne lyncovani a verim ze by v tomhle state mohl byt i klid

    • josef.chmela

      To by bylo, že? A pravicová mafie (ODS, TOP09, STAN a jim podobní) by tu opět mohla beztrestně a neomezeně řádit. To by se líbilo všem zlodějům, podvodníkům a lhářům.

      Pevně doufám, že se to nestane.

      • ne že bych se jich zastával, ale doufat že tam bude jen jeden zloděj,podvodník a lhář a bude líp je poměrně bezduchá myšlenka, které už jen chybí jeden vůdce , jedna pravda,  jedna říše , v našem případě jedno pole osazené řepkou a hotovo.

        • vanhorne

          "jen jeden zloděj,podvodník a lhář"

          Kdo by to sakra mohl byt, to mi budet vrtat v hlave po celickou noc.🙂

          • nechci někomu způsobit nespavost🙂 , ale docela by mě zajímalo jestli výměnu ministrů schválila čínská ambasáda neb panďák z Hradu to přivítal , dneska už jsme po projevu AB jak se nechal unést létem ,

            Slunce seno agrotika jednoho prolhanýho .........

            ale uplně od tématu koukněte na knihu Bez slitování ,autorky :Kirstie McLellanLiba Švrčinová-Cunning. Bohužel někdy člověka napadá že i v zemi kde by to člověk nikdy nečekal může všechno selhat .

            • josef.chmela

              Ano. Tvoje zakomplexovaná imaginární čínská a ruská vláda to schválila.

              • Reakce na příspěvek:

                hhohoo ochmelko kdyby byla moje vláda čínská či ruská tak si nepíšem neb bych si užíval světa 

  • Ken se vrati k Barbie a budou zase spolu stastni. Tohle na nej nebylo. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit