Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Okamura má dobrou myšlenku, ale otázkou zůstává do jaké míry jí dokáže naplnit. *2*
 • Okamura čím dál tím více ukazuje, jak je poplatný tomu, co část národa chce slyšet. Ale všichni jeho "ctitelé" by si měli uvědomit, že Okamura je pouhým populistickým kecalem usilujícím o to, aby mu jeho podnikání vynášelo ještě více. Jenom tlachá a nemá řešení. Pokud má, tak se to rovná defenestrací všech pravicových politiků Nikdo není dobrý, jenom ON. No a to už zde bylo 50 let.
 • Vytvořit modlu,před kterou se lid bude kácet k zemi je poměrně jednoduché.
 • x
 • Kdyby Okamura propagoval výstavbu katovských mučíren a jejich osazení těmi nejkrutějšími katy,tak bych možná jeho slovům o zavádění pořádku věřil.Takto je to u mně pouze další žvanil,který chce dosahnout na prezidentské koryto a neuvědomuje,si,že brzo může zlinčování ohrožovat i takové,kteří se lhaním usadí na Hradě.To už ukázala ochranka Klause,že se jí nasazovat krk za lumpy u koryt nechce.Pro politické lumpy,při té bídě,která se na tuto zemi valí,bude brzo nebezpečno všude.I na Hradě.
  • Jsi natolik schopný, abys své názory prosadil na veřejnosti a nebo na to budeš někoho potřebovat? Přemýšlej...
 • Podle mne by také bylo třeba všem straníkům stran,které zde po komunistech vládly a tito straníci,lhali a kradli,navíc zadlužovali tuto zemi,znárodnit majetky jejich celých rodů.Je samotné pak nahnat makat do pracovních táborů,kde by makali v takovém tempu,až by se jim od zadku kouřilo.To je správná humanita a demokracie,jakou tato země potřebuje.Zde ten lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,vybudoval pouze ráj pro lumpy a předpeklí pro slušné lidi.
  • jo svatá pravda!!
 • Lidé neblbněte, jděte podepsat Okamurovi petiční arch! Po léta v bezpečných úkrytech bezmocně fňukáte a nadáváte, bojíte se vystoupit na veřejnosti a ukázat prstem na zloděje a neschopné papaláše ve státní správě. Ťeď se objevil někdo, kdo odvahu má, jenže bez vašeho mandátu nic nezmůže! Na koho dalšího čekáte, myslíte, že někdo, kdo vám pomůže, spadne z nebe? A podle čeho pak takového člověka pak poznáte, abyste mu mohli vyslovit důvěru, podle svatozáře? Přemýšlejte...
 • zloděj kříčí,chytte zloděje..
 • Má sice pravdu ALE vždy jde o systém/režim/ !
  Definice vzniku kapitalismu:Krad starý Mates jako straka,krad u bohatce i u žebráka.Pak na vše co nakrad a co bylo vzato dal ceduli "Soukromé vlastnictví je svato!"
  • když už , tak .... u bohaTce ! Ale bolševik krad´ bezkonkurenčně !
   • Opravil jsem.Děkuji za upozornění.Jinak si proletariát /každý kdo nemá a neživí ho kapital/
    bere to o co byl okraden/zákon nadhodnoty/.Asi bych i souhlasil,když by nejbohatší byli opravdu ti nejchytřejší a ne největší zloději a gauneři! Například Nikola Tesla zemřel v 1943 v USA pomalu hlady v New Yorku.

    http://www.youtube.com/watch?v=sbqML0EoUJo&feature=related
    http://www.voxvictims.com/2012/03/12/nikola-tesla-humanitarny-genius/

    A ještě k tomu bolševikovi už jsem to tady dával ale opakování se říká matka moudrosti! Připomínám,že se začalo znárodňovat už po roce 1945 a to banky a závody nad 50 zaměstnanců a po 1948 byly znárodňovány jen drobné dílny ale stačí si přečíst co bylo v BL napsáno a dopodrobna vypsáno!

    http://blisty.cz/art/48053.html
    • Blbost - po roce 1945 nebyli u moci komunisti!! Zde se znárodňovalo za KOLABORACI s Němci!! Tenkrát to dopadlo i na tatíčka našeho humanitárního bombardéra Havla, kdy mu sebrali Lucernu atd... Ovšem p.Václav Havel se velice činil za přispění kamarádů se mu toto podařilo získat zpět!! Tím byly prolomeny Benešovy dekrety o znrodnění majetku němců a kolaborantů. Ještě by se měl najít nějaký "mladý historik", který by nám měl na faktech dokázat, že vlastně podporovali partyzánské hnutí a z Barrandova jim dodávali zbraně a munici !! Proto určitě dnes letiště Ruzyně má jeho název - Letiště Václava Havla. To je v Čechách standart, vždy jsem kdeco přejmenovávali po slavných potentátech viz náměstí a ulice - A.Hitlera, potom Stalingradské náměstí, dále Klementa Gottwalda, A Zápotockého, no a nyní Václava Havla. Bohužel nápad pojmenovat Chuchli po něm neprošel (Václavova Chrchle).
 • OKAMURA MÁ PRAVDU ! ! Chce to vyčistit od základu !
  • Takovejch tu už bylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit