Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, to je nejvíc třeba , třídit další úřad ( s pobočkami v každém kraji) a pak ještě další úřad, který by kontroloval ten zřízený. Tomio Okamura- ještě větší blbec než jsme čekali
    • nesouhlas
  • No,vše přichází v pravý čas-vše je jak má být.Pan Okamura vše chápe nadpozeskou moudrostí a já mu přeji,aby toto dokázal použít v parlamentu,neboť vím,že ví vše jak to chce ,,Bůh,,.A já ho miluji jako Boha.Děkuji,,,,
    • Soudím,že jste neměla lehké dětství.
  • Okamůra,potetovanej Francin či sexy Bobo z bývalého SSM,kouřící doutníčky...Dyk je to jedno,neboť vše převálcuje normalizační vykuk Fischer!!!Vivat!!!!!A dobře nám tak...
  • jsem moc zvedav na to, co tenhle chytrolin opravdu prosadi!! tlachat a davat rozumy do medii umi spousta nasich politiku a tohohle typka to semele taky... me zarazi uz jen to, ze sotva byl naivnimi obcany ze zlinska dosazen do senatu, uz se dere dal na prezidenta..ha, ha.. *12*
  • Okamura se nemazlí s nikým. Kdo krade patří za mříže a vrátit nakradené. A zpětně od roku 89.
    • nebo jenom placa libiva hesla?! *12*
  • maji dobrou , velmi dobrou , narodni kulturu , sebekazen , to cechum absolutne chybi a disciplinu. Ja bych to s tim panem zkusil i kdyz pro ruzne aliky , grossy , a daleko dozadu 22 let ohlednout to bude / doufam / Sepuka.
    • Japonci mají sice sebekázeň, ale zároveň jsou v podstatě rasisti, což se projevilo v pocitu nadřazenosti, když povraždili desítky milionů lidí a začátkem třicátých let rozpoutali válku.
      Nebýt použití jaderných zbraní, tak tento agresivní pronárod válčí ještě dnes!
      Úplně stačí, co způsobili díky své liknavosti s Fukušimou.
      Okamura není jen Japonec, po matce je Čech, takže je v obraze
      • Nějaké lejno je v obraze. Ten pidlouš je díky českým blbcům z Moravy v senátě
  • Líbivé kecy umí každý. *2*
  • To říkáš ty, který jsi vstoupil do domovské grupy kalouska zmrde!!!! *16*
  • Všichny politické lumpy, kteří se na zbídačení této země podíleli,je třeba nahnat do pracovních táborů a znárodnit majetek jejich celých rodů.
    • Ano, to jsou právě komunisti. Ti překabátění i nepřekabátění, z prosahování nebo podpory komunismu mají na rukou krev nevinných obětí.
      • Připomínáš mně moje dětství. Já jsem měl nedostatek jodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit