Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okamůra,potetovanej Francin či sexy Bobo z bývalého SSM,kouřící doutníčky...Dyk je to jedno,neboť vše převálcuje normalizační vykuk Fischer!!!Vivat!!!!!A dobře nám tak...
  • No,vše přichází v pravý čas-vše je jak má být.Pan Okamura vše chápe nadpozeskou moudrostí a já mu přeji,aby toto dokázal použít v parlamentu,neboť vím,že ví vše jak to chce ,,Bůh,,.A já ho miluji jako Boha.Děkuji,,,,
    • Soudím,že jste neměla lehké dětství.
  • no, to je nejvíc třeba , třídit další úřad ( s pobočkami v každém kraji) a pak ještě další úřad, který by kontroloval ten zřízený. Tomio Okamura- ještě větší blbec než jsme čekali
    • nesouhlas
  • Líbivé kecy umí každý. *2*
  • Vytvořit modlu,před kterou se lid bude kácet k zemi je poměrně jednoduché.
  • zloděj kříčí,chytte zloděje..
  • x
  • jsem moc zvedav na to, co tenhle chytrolin opravdu prosadi!! tlachat a davat rozumy do medii umi spousta nasich politiku a tohohle typka to semele taky... me zarazi uz jen to, ze sotva byl naivnimi obcany ze zlinska dosazen do senatu, uz se dere dal na prezidenta..ha, ha.. *12*
  • Okamura čím dál tím více ukazuje, jak je poplatný tomu, co část národa chce slyšet. Ale všichni jeho "ctitelé" by si měli uvědomit, že Okamura je pouhým populistickým kecalem usilujícím o to, aby mu jeho podnikání vynášelo ještě více. Jenom tlachá a nemá řešení. Pokud má, tak se to rovná defenestrací všech pravicových politiků Nikdo není dobrý, jenom ON. No a to už zde bylo 50 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit