Přejít na výpis diskuzí

Ministři ostře útočí na ČT kvůli rasistickému informování o amnestii

9.1.2013 20:44
113 příspěvků

Většina ministrů podle premiéra Petra Nečase (ODS) kritizovala údajně rasistický způsob, kterým Česká televize informovala o propouštěných v rámci amnestie. Ministryně kultury Alena Hanáková má podle něj zvážit podání stížnosti Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Ředitelka komunikace ČT Daniela...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vždyť se v televizi nic špatného neříkalo o židech. Tak proč tolik povyku?
 • Co jiného se to třeba na někoho hodit tak se s zneužíje pár obrázků ze správ kde jsou odcházejí vězni .CO měla natočit ta televize kdýž jeskoro 40% vězňů jhsou cikáni .Snímky od vězení ze Světlé nad Sázavou opět dokázali jak nás maji na háku. Ptám se kdy konečně ti tupci na to příjdou že mají chránit slušné lidi a né gaunery a zločince.
 • Tady na diskuzích nadávaj pravičáci komunistům, jen se tedy ptám, jestli ví co byla cenzura a jestli náhodou její obdoba není praktikováno nynější vládou? Pak teda komunisti musí nadávat také současné elitě. No jen se poštěkejte, stejně levněji nebude.
 • Starej Benda a táta Nečase měli mít rozum. Měli zkrotit vášně a vystříkat to koze do pití.
 • To jsou ministři,to by člověk brečel,blbci od pohledu.
 • Je mi na blití z těch dvou stupidních xichtů na obrázku. Ten Benda už je od pohledu krysa asi jako Karolína P í č a.
 • Nějvětší chybou bude, že se reportáže natáčí na barevný materiál. Pak je tam všechno vidět. Krom toho už výraz "barevný materiál" je silně rasistický.
 • Je třeba také zaůtočit na tu prokletou trojkoaliční vládu a jejich pár stoupenců v parlamentu a to tvrdě a bez milosti, jinak se z toho politického, ekonomického a morálního marasmu už nevyhrabeme. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
 • Každá klička je dobrá. Ti kteří ten bordel zavinili, ukazují na ty,kteří na výsledek jejich špatné a nezodpovědné práce poukazují. A´t už jde Nečasova vláda "někam" a bude klid. ODS pro tento stát nic dobrého neudělala a neudělá. Ti kteří jij stále ještě podporují, nebo volí, jsou jen zloději, tuneláři a potom pár hloupích nepoučitelných jedinců kteří "nevidí a neslyší" nic z toho co se kolem nich děje. Jediné řešení existuje: Vypráskejme je jako na Islandu !!!!!!!!!!
  • Nemo,neútočte na lidi,kteří jsou podle vás hloupí,když do těch hlupců patříte vy sám."Hloupích " se možná jeví,jako prostředek k znevážení někoho,ale mělo by to být správně "hloupých",že ano,vy chytrý!
  • To je sice pravda, ale lidé jsou zvyklí z komunismu na zjednodušené dvoubarevné vidění světa a tak se jim místo toho předkládá ČSSKKSČ-KSČ(m). což by byla ještě věští tragedie.
 • Podporuji ředitelku Němcovou,protože pozorně sleduji vysílání a žádný rasový podtext tam vůbec nebyl.Naopak doporučuji Nečasovi se svou hloupou vládou,aby se nedívali na televizi ,ale věnovali se paskvilu,který každý den hrnou na občany jako je amnestie,která se vyhlásí ,ale již dříve je připravena,aby proběhla hladce toto byl záměr gaunerů.Protože Hánáková je další z vaší řady hloupých tak mám obavu,že bude agilní ,vždyť je učitelka.
  • blahoslaveni chudi duchem nebot i jim patří království nebeské,ale že celá vladá to je hustý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit