Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chceš se zhoupnout na šibenici? Vol komunisty!
    • CHceš zmrznout pod mostem nebo chcípnout hlady, spáchat sebevraždu, protože nebudeš mít ani na to základní? CHceš stát frontu na pracáku, umírat protože nebudeš mít na léky nebo na operaci? Vol pravici.
    • Chceš se zhoupnout na zbohatlé babě? Zvol Nagyovou!
      • Cože???
        • Seš snad hluchej???
  • Měl by to trochu specifikovat.DĚLAL JSEM VŠE PRO TO,ABY NÁROD SCHUDNUL.JENOM JÁ JSEM SI POLEPŠIL.Topolánek a moje ODS*1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Národ až na pár "soukmenovců" zchudnul za jeho panování určitě, tak co to zase kecá!! *16*
  • Tenhle vymr*12*anec že chudne ?
    • On ne, to my občané a tak se mu nás před volbami zželelo, abychom mu prostě jako pravici dali hlasy a mohl opět usednout do Poslanecké sněmovny, případně do vlády. Zkouší kolik ovčánků se na to chytí.
  • Od odborníka co slovo, to skvost, jenom se divím, že ještě s Dalíkem nesedí tento dacan na Mírově, profláknutý a ještě unavuje v tisku.
    • V tom spalování odpadů má pravdu. Do jakých lokalit chceme do nekonečna ty odpadky zavážet??Za pár desítek let budou muset naše naše děti dnešní skládky rozebírat a likvidovat jinak(pravděpodobně pálením) Nic totiž nevydrží věčně a ani izolace ne a tah hrozí a stále více bude hrozit znečišťování spodních vod prosakem z těchto skládek.
      • Ano a určitě z toho bude mít profit přes spřátelené firmy svých kamarádů. On už se s Dalíkem postará , aby z toho měli především oni dva. A , že by obaly nemusely být jen z plastu, o tom nehovoří. Vegetol byl např. i ve sklenici a to se najednou zrušilo i zde zavládl stoprocentně plast a takovýchto obalů je více. Pak se topíme zbytečně v odpadcích ještě navíc. Ne každý recykluje, třídí. .
        • Spalovny by snížily objem odpadů., ale víte, co je z nich smradu ??? Z republiky by se stala otevřená latrina, protože podnikatelé, kteří by ji měli postavit, tak by tam nenainstalovali drahé odlučovače a peníze za ně by ukradli. Sami mají nahrabáno a mohou se odstěhovat do Alp, nebo tak nějak, kde je zdravý vzduch !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit