Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lidovci již stihli učinit vše potřebné k tomu, aby se dokonale zdiskreditovali a ztratili důvěru. Nyní jsou lidovci navíc pořádně nasáklí eurohujerskou močůvkou a do bot jim nateklo sudeťácké bahno. Navíc si lidovci zaslouženě vydobyli ocenění jakožto "Zasloužilí církevně-tunelářští aktivisté". Kde je nějaká zákulisní lumpárna, tam je silně cítit lidovecký odér. Lidovci se tlusté vrstvy másla na hlavě jen tak nezbaví. A přesto anebo právě proto lidovci mají své místo v našem politickém spektru. Na obranu lidovců lze jednoznačně potvrdit, že lidovci nenapáchali největší škody pokud jde o rozkradení a vytunelování polistopadové republiky. Lidovečtí sígři nejsou těmi největšími polistopadovými gaunery.
 • Nová tvář je sice fajn, ale to co je dole na radnicích měst a obcí, je svoloč. Pokud budou nitky tahat takoví zmetci jako Bartošek, Roitová, či Svobodovci, a další, tak se KDU nikdy neobrodí a je prakticky mrtvá. Je to nevolitelná změť lidí, kteří by chtěli u všeho být a mít korýtka.

  • Když slyším europoslance Svobodu, mám vždy pocit, že ten člověk má inteligenci čtyřletého dítěte. Je to příklad toho, že vzdělání není možné spojovat s inteligencí

   • Europoslanec Svoboda je figurka sama o sobě. profesionální netáhlo a užívač výhod. Je to živočich parazitující na systému.

    Takových v Bruselu máme? Co tam pro ČR za ty roky dosáhli? Dostali jsme jen to, co spadlo z unijního stolu náhodou nebo z vůle ostatních. Sami (kromě svých 300 000 platů a rent) se nezasloužili vůbec o nic. 

 • KIMCID

  Tak že populismus?

 • Je úplně jedno, která opice je v cirkuse.

  • Jednoduché stručné výstižné......😀

 • dzixy
  Konzervativizmus a moderní Evropa jaksi nejdou k sobě. Podobně jako dělat konzervativní politiku pro masy. Lidovci tápou, neví kde začít, ani čím. Nový předseda nemá šanci zastavit ten "skluz z kopce", o který se přičinil naivní a falešný Bělohlávek a přemoudřelý Jurečka. Takže hodně zdaru z kopce.
 • tobro

  Fuj...🤮🤮🤮

  • Jen pro informaci, proč se pan Svoboda tak drží v Bruselu:

   Evropský poslanec pobírá každý měsíc základní plat 221 733 korun. K tomu je třeba připočíst náhrady na všeobecné výdaje 116 712 korun. Plus 8060 korun za každý den strávený na zasedání v Bruselu nebo ve Štrasburku. Když se přidají příplatky za funkce, příjmy se točí kolem 400 tisíc korun měsíčně. K tomu navíc nárok na velmi slušný důchod od 63 let hrazený z rozpočtu Evropské unie

 • neuvěřitelná strana. Já si myslel, že je stranou křesťanů, bojující za obyčejného člověka a hájící spravedlnost. 

  Jenže ve skutečnosti ji reprezentuje vedení. A to je bandou prospěchářů a zaprodanců. 

  Už v článku se píše, že "konzervativní znamená moderní Evropu". To může vyřknout nebo napsat zaprodanec EU.  Moderní Evropa nemá nic společného s konzervatismem. Tím bylo vždy hájení vlastního národa!!! Kdežto tito zaprodanci by nejraději vlastní národ rozpustili v nic neříkajícím pojmu evropanství a tím by z lidí udělali jenom položku ve statistice. Je mi z nich na blití

 • Budu mile překvapen, když bude pan Výborný fakticky řídit tuhle pro mě neuchopitelnou stranu.

  Obávám se ale, že to bude jen figurka inkvizitora Bartoška, šedé eminence Svobody a dalších šíbrů na úrovni krajů - hlavně na Moravě. 

  Nevím, zda jedinec zmůže změnit něco tak zakořeněného. Lidovci mají v podvědomí většiny lidí punc strany, která pro moc i přes plot skočí. nějakou páteř? To snad ani ne. 

  Majitele žlutých triček snad potěší, že v tom nejsou sami. Pokud se budou dále opírat o církev katolickou - Matku naší, tak jim to taky nepřidá. 

 • Jistě, pro lidovce žádný problém. Je pro ně něco vůbec problém?😛

 • mun.go

  To je nějaký protimluv, což?

  Už z principu "konzervativní" nemůže být "moderní".

  viz zde:

  konzervatizmus, konservatismus, konzervativizmus, konservativismus  

  >> lpění na tradičních hodnotách, na tom, co je zažité; politická zásada tradicionalistického zaměření

  • To je myšleno jako že se na starou konzervu s prošlým botulinovým obsahem dá nový lákavý barevný potisk aby se zakryla rez.....🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit