Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "To, že se ve Francii rozhodli na školních formulářích namísto "matka" a "otec" nově uvádět "rodič 1" a "rodič 2", je ve skutečnosti marginální věc, která by nestála za pozornost."

  Když je to tak marginální a nedůležité, proč tedy některým stojí za to tyto změny prosazovat?! A některým novinářům (toto slovo už má dnes prakticky význam hrubé urážky) pak je obhajovat!

  Je to tak, jak píše Vejprtský: "Jen dva prstíčky...". A někdo z toho má prospěch! 🤮

 • dzixy

  Myslím si, že Bican, autor článku, dost významně zpochybňuje význam pojmů i obsahu slovo "otec a matka", "muž a žena" což od nepaměti nebylo nutno doznat změn ve významu i obsahu těchto slov. I když léta plynula ještě z dob před Kristem, význam se neměnil. Až do dob, která se vyznačují tím, že menší část společnosti je nadmíru tolerantní k odchylkám, které neguji vývoj lidstva a vyzvedávají chyby přírody jako by to bylo naprosto normální. Občané států střední i východní Evropy si potrpí na dodržování všeho, co je přirozené od nepaměti a většina občanů nevidí důvody nic na významu toho měnit. Proto ty reakce na podbízivé Francouze, kteří nikdy neskrývali svou lhostejnost k hodně i jiných věcí i jevů, než ostatní Evropa. Nezměrná ochota tolerovat kde co, co není v souladu s přírodou a její funkčnosti, jsou pro ně typickými vlastnostmi. Proto se nedomnívám, že bychom od nich měli přebírat něco, co není přirozené, vývojově nefunkční, snad kromě technických vynálezů, pokud nějaké vynaleznou. Dnešní Francie a Francouzi opravdu nemají moc toho co nabídnout občanům Evropy, kteří si dosavadní vývoj lidstva a jeho funkčnost chtějí zachovat i do budoucích let.


  • Deuteronomium 5,16:"Cti svého otce i matku, jak ti přikázal Hospodin, tvůj Bůh, abys byl dlouho živ a dobře se ti vedlo na zemi, kterou ti dává Hospodin, tvůj Bůh."

   Zdali není tato věta přímo v základech euroatlantické civilisace?

 • Tak tak jsou to teplouši!
 • Na toto nepřijde žádný řemeslník.Nekteri studuji až se z toho zblázní 

 • Jaké pak caráty, odjakživa se těmto lidem říkalo teplouši a teplouš chce vychovávat děti? Čí děti chtějí vychovávat když jsou to dva přihřátí hoši nebo je jich po hromadě víc. To dítě na obrázku je celé vystrašené a neví jaká bije a dva teplouši se smějí od ucha k uchu. Foto je spíše k pláči a ne k smíchu. Politik taky dostane přidělené číslo, ale s tím rozdílem, že číslo bude vytetováno na ruku aby se to náhodou nepletlo. Zeman 1 Babiš 2 atd. Jenže se to bude plést když někdo dostane přidělené stejné číslo. Jedno číslo už máme přidělené od narození, místo jména bude další číslo proč ne? Je nás deset milionů ten kdo se narodí jako poslední vždy bude v nevýhodě protože číslo bude dost dlouhé.    

   

  • Hmm, proč "teplouši"? To když se někomu líbí ženské tak je "studeňouš"? Nezapomínejme, že sex je určen jako prostředek k rozmnožování. A jestli ho někdo používá z nudy k ukrácení dlouhé chvíle, tak je snad jedno jestli je to jedinec "s pohlavím č.1" nebo "s pohlavím č.2" a stejně tak je jejich věc co a jak spolu dělají. Pokud se samozřejmě jedná o dospělé svéprávné jedince, je to s oboustranným souhlasem a dělají to v soukromí. A co když někdo používá sex k soukromému podnikání?

   • Jenže upřímně v moderní společnosti je opravdu výhodné žít se stejnym pohlavim ... není se co divit se i  normální člověk si vybere život  se stejnym pohlavim... Zatím to má minimum nevyhod, a to potomky a vnímání společnosti, proto na tom ještě pracujou.... Fakticky se na to nejspíš dobře i Bali holky. Třeba, když se podíváte na německé návody "udělej si sám" Hornbachu... Vždy tam mají práci ve dvou... Často to dělá páreček mladíků co při práci flirtujou. 

 • tobro

  Žádná marginálie, zvrhlosti na postupu...😠

 • Lidé už jsou opravdu unaveni z řevů všech možných menšin po svých právech. Těmto malým skupinkám se dostává mnohem více mediálního prostoru, než odpovídá jejich počtu.

  Např. WC, která chtějí tuším v Bavodsku ve školách rozšířit o třetí možnost "pohlaví". No k čemu to je? Kolkk takových dětí na školách mají a kolik z nich se odváží vlézt před spolužáky na tu třetí možnost?

  Co jít opačným trendem? Proč ne společná WC pro všechny? Koneckonců jak lje to v letadlech? A je nějaký řev? Nebo zavést oddělené lety pro muže a pro ženy? Jistě by si to opět našlo nějaké přívržence a většina by zase jen nechápavě kroutila hlavami.

  Nebo sport? Proč jsou odděleny sporty pro ženy a pro muže? Kvůli tělesným proporcím a síle? A nebyl by to i důvod pro oddělení mužských silových sportů? Nejsou obecně černoši silnější než bílí? Ale to by byla diskriminace, že? A co malí lidé? Proč si nemohou rovnoprávně zahrát s dvoumetrovými basket nebo volejbal? Že mohou? Ano, stejně jao by mohly hrát ženy s muži společné sporty.

  A jde vůbec o sílu a stavbu těla? proč mají tedy oddělené soutěže i v šachách? To má naznačit, že ženy jsou obecně hloupější, než muži?

  Ženy, podobně jako menšiny se vždy budou domáhat pouze výhod, nikdy ne obecné spravedlnosti. pro ženy je lépe hrát vlastní soutěž (i v těch šachách) protože by prostě ve společné soutěži s muži na tom byly hůře. Ale říct o nich, že jsou na šachy hloupější? No to zas ne! Takže proč vlastně je ta oddělená soutěž? Vysvětlete to tak nějak politicky korektně. Děkuji :-)))


 • To je zase kravina - takže dítě bude volat - jedničko, nebo dvojko...?! • Historie ukázala, že největší zvěrstva začínala nenápadně, resp. nevinnými projevy. Již teď mají některé státy zaštiťující se demokratickými hodnotami jasně vykročeno do totality, která bude totalitou totalit na bázi mixu islamistických, eurohujerských a genderových dogmat. Kritici eurohujerského migračního šílenství nebo sociálně-inženýrského experimentování ze strany genderových egomaniaků jsou ostrakizováni a označováni jako nenávistníci, xenofobové, rasisté atd. Zejména západní Evropa se dostala do chaosu a společenského kvasu, který nevěští nic dobrého. Např. feministky bojující za práva žen požadují prosazování práv islamistů, kteří pojímají ženy jako osoby druhořadé kategorie na úrovni velblouda. Takových a podobných iracionalit je západní Evropa plná a nás chce též strhnout do eurohujerské žumpy, abychom se co nejvíc podíleli na destrukci vyspělé evropské civilizace. Právě EU by se měla stát baštou demokratických hodnot a odporu proti agresi migračních nájezdníků, genderových novátorů, budovatelů eurohujerské diktatury a dalších nepřátel demokracie. Úhlavní nepřátele demokracie má EU teď ve svém vedení.
 • Osobně proti minoritám co se týká pohlavní orientace nic nenamítám. Především proto, že to není jejich volba, ale osud. 

  Co mi ale vadí je agresivita s jakou se dožadují mediální pozornosti a vytváření mýtu, že jsou hlavním problémem dneška. Prostě nejsou. 

  Když se odpovědně budou starat o děti dvě ženy nebo dva muži, je to lepší, než kdyby žilo dítě v ústavu, to dojde snad každému. A jistě z něho může vyrůst slušný člověk. (Sexuální orientace není nakažlivá a nepřenáší se). A ve smíšených rodinách vyroste vždycky lidský klenot?  

  Mají ale právo (podle mě, který k této menšině nepatří), aby jejich základní majetková občanská práva byla rovnocenná s "námi normálními." Netuším, proč to tolik lidí vzrušuje a vede k vulgaritám.

  Když ti lidé řádně pracují, odvádějí daně, nechtějí od státu žádné "extra many", nepáchají kriminální činnost, tak co nám na nich má vadit? Nic z nás netahají, nebudou mít žádné výsady. Že spolu žijí dva muži nebo ženy? 

  Chceme jim to zakazovat? Chceme je kontrolovat? Vážení přítomní, potom zvažme nakolik jsme schopní uvažovat v intencích 21. století a nakolik umíme být demokraty. 

  Jen média někdy dělají z komára velblouda. Ke škodě většinové i menšinové populace. 

  • dzixy
   Jindřichu, Jindřichu, co to planceš, co má společného 21 století s významem pojmu rodič - táta, máma, pojmy muž-žena?? Teda názor jako "verblud"😀😎
   • Dobrý večer. Třeba placu to, že dneska už "jiné" neupalujeme, nezavíráme.

    Ale jde o to rozlišit tu hranici. pedofil už je přes čáru. samozřejmě neupálit, ale nemůžeme to považovat za společensky přijatelné a na takové jedince musíme mít připraveny sankce. 

    Možná lze pochopit, že se někdo prostě nenarodí jednoznačně jako muž nebo žena. A pak to mají těžké. 

    • Proč je pedofil přes čáru? Jinak s vámi souhlasím,  Lewise Carolla samozřejmě neupálit! Misoped přes čáru není?  

  • Jen dva prstíčky si ohřejeme...Je jasné, že jsou nezastavitelní a že budou požadovat další a další práva a nakonec budou sebe považovat za elitu, že též budou prosazovat svá práva i pedofilové, nekrofilové a další skupiny, resp. minority. Diktát menšiny je již teď prosazován a mlčící většina nechává s sebou manipulovat až tak, že jsou ohrožovány tradice a základní kulturní vzorce, ze kterých vzešla současná společnost.
   • Ty další sexuální orientace už budou mít prošlapánu cestičku od homosexuálů. Mohou používat stejné argumenty jako např. že přeci nemohou za to, s jakou sexuální orientací se narodili.

    A že má rád pedofil malé děvčátko? A vadí někomu takový sňatek uvedený v Koránu? Naopak. kdo to nazve pedofílií, může být obviněn z podpory nenávisti a odsouzen, jak se to stalo v Rakousku a platnost rozsudku potvrdil i Evropský soud. Tudíž je to údajně precedens pro všechny soudy v EU, jak postupovat v podobných případech. A pak nastává klasická salámová metoda. Když je trestné jednomu, co měl malou holku říkat pedofil, tak proč to není trestné vůči všem pedofilům. Copak je láska a vrozená sexuální orientace neco špatného. No a pak další a další kolečka, pomalu a postupně. A potom nebo přitom se o svá "práva" budou hlásit i další sexuální menšiny. Je to nekonečný příběh, protože nikdo neřekne rázné NE! A když řekne, tak se to zkusí za rok a pak zase a zase, až to dopadne. To už je všechno vyzkoušené 😀

    • Omlouvám se, že moje formulace nejsou vždy dost obratné. 

     "Je jasné, že jsou nezastavitelní a že budou požadovat další a další práva a nakonec budou sebe považovat za elitu, že též budou prosazovat svá práva i pedofilové, nekrofilové a další skupiny, resp. minority"  Viz. nicky Vejprtsky a Jirka999.

     Samozřejmě jsem neměl na mysli pedofily a podobné kreatury, to není sexuální orientace (přirozená), ale nelidské svinstvo.  Tam někde je právě ta hranice tolerance a oprávněného absolutního odmítání.


     • dzixy
      Mýlíš se, všichni se všemi vadmai jsou si stejní, jenom někteří vidí menší úchylku v tom, že jeden je s jedním, jedna s jednou - lidi a ne se zvěří, či nezletilými dětmi a pod. Co normálního vidíš např. na homosexuálech, když víš, že je to "odchylka" od normálu tisíciletého vývoje lidstva?
      • Vážený Dzixy - vidím rozdíl mezi nevybranou orientací a deviací. 

      • Nezaviněná a možná nechtěná odchylka. Hezký večer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit