Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...jsem aná.ní bradavice kdo mě zachrání?:(
    • ... kdybys nebyl troska, rád bych ukázal, kdo je z nás chytřejší, tak je to ale o ničem :)))
      • ... hlasy od stejného bezkonkurenčního degena jsou vždy velmi vítané :)))
  • Zase ste zavinili smrt uprchlíků. Arabské a africké země ste okupovali, utlačovali a teď cukate rukou, hnidy.: (
    • ... jsi stejný nedostižný primitiv pod jakýmkoli nickem, ty největší bezmozku na netu :)))
  • Jejejdana, to je ale srdceryvný článek, ale teplej chromajzl Semjon Gayínek tomu rozumí!!!

    YEAH !!!
    • Bacha studenej Blbej Tupej Wole, abys taky neskončil na vozejčku, tak se nikomu neposmívej
  • myslím, že by byl vzhledem ke svým proporcím Putin velmi dobrým adeptem tohoto sportu
    • ... a čím jako myslíš, degene?
    • myslím na to samé.bohužel už není dítě a stejně by to vyhrál
      • souhlas, Putin nikdy neprohrává, viz jeho hokejové akcičky
  • ...já mám rád z kondy smrad :)))
  • serc se se se m momgooool!!!!!!!§ mrdnu na ne atomovkuuuuuuuů!!!!
    • ... hezoučké delírium, jen pokračuj, moulo :)))
  • ...já vám ukážu, vy pakáži, to budete koukat, jak vás vymažu z diskuze svým důvtipem, šarmem a vysokou inteligencí. Já jsem totiž pracovník redakce Tiscali. Há, to koukáte co :)))
    • ... děkuji za převzetí štafetového kolíku, bezkonkurenční tupče :)))
      • Koukám pitomečku, že sám se sebou kopuluješ, aby si nás zaujal..hi.hi. Ty jsi opravdu tuplovanej pitomec.
        • ... nemáš na to pochopit ani ty nejprimitivnější věci, zoufalý hlupáčku, polib nám :)))
  • ... zdegenerovanec Harald Modrozub marně hledá i v dalekém Mongolsku většího blba :)))
  • http://www.novinky.cz/koktejl/404833-deti-z-odlehle-vesnice-riskuji-zivot-pri-kazde-ceste-do-skoly.html
  • Bože nechte je žít.Je to jejich tradice a nám po tom nic není!
    • ... jako je tvá tradice nenechávat za větou mezeru :)))
      • Tvoje je s.át se do věcí kterým nerozumíš. Ale co čekat od IQ tekoucí vody že.Řekni tátovi komunistovi ať tě nechá přep.cat *3* *1* *1* *1* *1*
        • ... "do věcích" a podobné blekoty píší pouze ubožáci jako ty, vůbec se nečapeš, trotle :)))
          • spláchni se ho.no *3*
            • ...jsem z dvojčat nejdříve šlo ho.no a pak já :(
            • ... to by se ti líbilo, sám jsi ubohé ho.no, totálně mimo realitu, primitivní chudáku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit