Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jen ať nedělají rukama, alespoň zbude víc práce na manžela. Pracuje jako dělník a je fakt, že do práce shánějí lidi a nikdo k nim jít nechce. Je to prostě práce rukama, sice má špinavé oblečení, ale je spokojený, že má dobrou práci.

 • Trojkoaliční vláda a parlament úplně zneuctili poctivou manuální práci a z dělníků a řemeslníků udělali naprosté pohunky a plebs a teď se to společnosti vymstilo. Jsou to h o v a d a. *12* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ano je to tak a navíc ti politici a papaláši neustále ukazovali, že dělnické profese jsou naprostá sprostota. Hlavně, že máme hodně politiků, papalášů a mizerných a nadbytečných managerů.
 • Má naprostou pravdu. *2*
  • Přemýšlíš v souvislostech?Dřív než chceš někoho vychovávat,musíš jím jít vzorem a být vychován sám a navíc pracovat se dá jen pokud je práce,práce není,to je neoddiskutovatelný fakt navíc když mladí vidí jak se všude dokonce i v politice krade tak co po nich chcete.Ale nějaká přitroublá baba která neví o čem mluví má podle vás pravdu.Zaměstnanost je celosvětový problém ale u nás je to docela populistické předvolební téma.Kdyby místo žvanění vložili veškeré síly do vytváření pracovních míst a potom teprve hodnotit naši mládež a nejen ji.To co ona tady prezentuje ví už 15 let každý svépravný člověk,je mi jí líto.
   • Copak umíte, příklad: je poptávka po kominících, ale to nejspíš bude pod Vaší úroveň? Jaké řemeslo máte, aby jste si založil vlastní firmu a tak budete sám sobě zaměstnavatelem.
    Nehledejte překážky ale hleďte na problém, jak jej vyřešit.
 • p.Švihlíková je hrozná užvaněná kreatůra,už můj dědeček říkával mlčeti zlato.
  • Vezměte si slova Vašeho dědečka k srdci !
 • Za ty výkony co podává těch 200 d e b i l ů v reprezentaci plus B "mužstvo" Slavoj Houslice (senát),by měla být minimální mzda pro pracující rukama od 25tisíc čistého.
  Pááč,když si ty jejich platy,EU dotace a tunely rozpočítáte na oných 200 poslanců,tak by nás i min.mzda ve výši 50tisíc pracujícímu(pracujícímu) vyšla levněji než tady ty pijavice státního rozpočtu.!!!
  Takže tak. *8*
 • Ta ženská je jen další mlátič hubou neboli žvanil,o významu IQ ví prd a tlachá.at přijede na Karvinsko,tady práce není takže i ti co by rádi pracovali prostě nic neseženou,kdyby se raději snažili zajistit pracovní místa místo blbých keců,každý jen kecá,kecá a kecá a zveřejnuje procenta nezaměstnanosti.hlavně že chtějí dalších 700 uředníků jako kdyby uředník někdy někoho zaměstnal.at jdou....však víte kam.
  • Pokud patříte mezi nezaměstnané, paní Švihlíková za to nemůže. Více úcty by Vám neškodilo. Má-li někdo výuční list na řemeslo, tak při opravdové snaze práci seženete, ale
   to opravdu musíte něco umět hlavně těma rukama. Je potřeba se zamyslet nad tím, co trh práce, opravdu potřebuje. Pracovat jako šikovný řemeslník je velká čest a jistá práce.
 • v kraji, kde nezaměstnanost bezesporu je problém, mladí zaměstnanci ve zkušební lhůtě prostě někdy nepřijdou, ´protože na práci bylo příliš hezky´ nebo ´protože nebudou vstávat v pět ráno´, říkáte si nutně, že v rozvratu není jen naše školství, ale také systém hodnot. Zdá se, že práce a smysl pro odpovědnost poněkud absentuje,“

  - Bodejť by neabsentovala, když opět funguje bolševický systém "oni předstítají, že nás platí a my předstíráme, že pracujeme". "Donutit" nejen mladé, ale jakékoli zaměstnance k "odpovědnosti a zájmu o práci" není problém - stačí je slušně zaplatit! *11*
 • Proč Švihlíková nepracuje rukami. Myslím si, že by ji to u lopaty slušelo a navíc vylepšilo kondičku...:-)
 • Společnost, která dopustí znevážení všech hodnot potřebných pro své další přežití tím, že je začne hodnotit, jako skoro nepotřebné i nedůstojné a naopak bude zas vytvářet hromadu lidí, kteří jsou tzv. oborově nadstav a jejíchž uplatnění je v přebytku či v nedostatečné kvalitě na zahraničním trhu u sousedů, protože kolikrát ani neumí řešit situaci jinak.., bude nakonec muset tuto nerovnováhu buď vyvážit přísunem z jiných zemí a nebo nastavit ohodnocení práce tak, aby ji šli dělat i ti "maturovaní", protože dosud je tato práce hodnocena skutečně skoro, jako nepotřebná co se týká peněz za ni..a to je do budoucna špatně..V Německu už na to vývojově přišli a "maturantům" nabízejí takové podmínky při přeškolování v nedostatkových, řemeslných pracích, aby se jim vyplatilo je jít dělat a nemuseli si zemi zaplavovat sice levnějšími cizinci, kteří jim pak však zas přináší jiné problémy s tím související.. Obyčejná práce musí být ve společnosti brána jako jiná alternativa obživy a ne jako podřadná hodnota lidí co navíc nemají, což není vždy vůbec pravda..Naopak jsou technické a tvůrčí obory, kde by měli "maturanti" velké problémy se svým IQ..mít ke konci měsíce výplatu za svoji práci a ještě si ji umět i obhájit a prodat s tím, že by se nemohli schovávat za "týmovou práci" či nějaké okecávky..Je to prostě o výchově a spravedlivěji rozdělovaných hodnotách lidské práce i její nadhodnoty z které se pak platí i ti ostatní.
 • Proč ne, jaký stát -taková škola , jaký učitel- takový žák. Jen blbec si mohl myslet, že školu pozvedne soukromá škola a navíc rozhodně bych nenechala soukromé vysoké školy, a to v oboru právním, lékařským a ve vědeckých činnostech. *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit