Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holt ženským se chlap nikdy nezavděčí.To už říkal i ředitel cirkusu Jo,že je mnohem snažší zkrotit osm tygrů,když má člověk v ruce bič,než zkrotit jednu ženskou s hoiýma rukama.Jak krásně bylo mužům v pravěku.Když se tehdy muži zachtělo ženy,tak vzal kyj a vyrazli na lov.Co si ulovil,tak to potom měl.Blbé bylo na tom jen to,že když to zatahl do jeskyně,tak už se toho nikdy nezbavil a musel to živit lovem.
  • Přátelé, z důvěryhodných zdrojů mám informaci, že pachatelem byla osoba vystupující zde na diskusích pod nickem tečka nebo Honza, Hmm, Smrt komunizmu, člen KSČM a pod. O jeho narušeném duševním stavu tak není pochyb, to ostatně vyplývá i z jeho příspěvků
  • Mi komunysti nejrači olizujeme členské známky dyš si je lepíme do průkasky. Ale našu krasavicu inteligentní soudrušku Martu bych eště dokázal pomuchlovat ale ona chodí na schůze jinam neš já. Čest!
  • "Něco už pamatuju, ale tohle je nějaká nová móda? Za mejch mladejch let jsem hodil nohy na ramena a líž......" (Vtom zazvonil dědkovi mobil a on přerušil vyprávění.) Potom jsme ho vyzvali, aby dokončil vyprávění. Dědek se zeptal kde přestal, a my že u těch nohou.
    "Jo, tak vezmu nohy naramena a utíkám jak o závod! Ten farář měl podkasanou sutanu a z huby mu kapaly sliny!"
  • tvoje fantasie vychazi z nejake poruchy v detstvi nebo co? v base bude mit leharo pracovat nemusi jen posilovna knihovna a za dobre chovani za pulku domu a to i klidne pokud se pokusi utect *1* jo tak to u nas chodi havlovsky kriminal jsou takove lazne pro chude...
  • Tak to co jsi napsal tomu zloději mého nicku, s tím naprosto souhlasím. Ale obávám se, že on nepochopí tvá slova. Podle toho jak neustále pod kradeným nickem píše nesmysly to vypadá, že není zcela normální.
  • nohu . A ted znasilneni . ja jsem dneska rekl jedny snad zensky v kolbence / mozna , nejsem si jistej / ze je hovezi samice a trvam si na tom. Takze zakazany sex se zviraty ?? Chtel jsem to napst odborne ale vedecky vyytudovani ychtelybenty ty slova zakazali. Ale frnda jim nejak nevadi , ani lizana zespodu od stehna....
  • ???
  • Děkuji ti. Moc ti děkuji za ta procítěná slova které tady bliješ.Krásně se čte jak ty páchnoucí chátra z ulice tady skučíš.Jak tady prášiš kraviny které nikoho nezajímají.Tak tady zas něco prskni.Akorát přezdívky docházejí,co?
  • prelizem stehna vycucnout pekne nasaklej pesek ?
  • Podobnej blb jako tečka ten zase kouří ptáky!!
  • tvoje trapny porad stejny prispevky / cancy / , uz nekolikrat dostali odpoved. Tak naposledy , i kdyz poprve ode mne. PROC dal nekrmis , nepestujes , nesnasis , netravis na zahrade a nepecujes o domaci zvirectvo ??!! Pokus se napsat jediny duvod ty idiote proc to nedelas !! Brani ti nekdo kolektivizaci kralikaren , odvodem mrkve nebo jak nebo cim. Popelnice taky vybirat muzes , odstehovat se do Svycarska take , kolik ti zbyde je jen tvoje vec ty trapny vemeno z kachny doma na dvorku vypestovany a cumet na TV take . Tak proc se tady onanujes uplne mimo misu a jen vydychavas vzduch. Mimochodem , nejakym zpusobem ukoncit to svoje trapeni na ktery se uz nemuzes divat , pokud mozno nekde stranou abys neotravoval normalni lidi , muzes taky. Tak uz konecne zhasni a nevyzirej duchodovej system do kteryho jsi stejne nic nedal. A neskakej , v tvym pripade asi lepe nepadej pod metro , jen bys to tam zahnojil a zdrzoval jiny lidi ktery vubec tvuj mindrak nezajima. Ani to nevypinej a uz jdi neco delat abys uz nebyl na obtiz.
  • Tak nevím, jestli to má ten zloděj nicku z horka nebo z fetování marxleninismu.
  • Nohu *1*
  • V base budou sexuálně útočit na něj. Měl by si pořídit dostatečné množství lubrikačního gelu, aby neměl odřenou p r d e l. *1*
  • To ho má takového od narození, nebo mu ho někdo ukousl, tomu tečkovi?
  • Jsem rád tečko že to uznáváš, ale pinďoura máš stejně malinkýho!! *3* *3* *4*
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,,
  • Ženské ty svoje k...y pořád nastrkují a když jim na ni někdo sáhne, tak se vztekají.
    Však oni je islamáci naučej. *1*
  • Pokusí se doplnit. Onen element se hodlal svým jazykem dostat dámě až na bránici, co nejkratší cestou, což jest skrze mezinoží. Mini to měla pouze usnadnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit