Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • česky národ bude díky své vrozené zbabělosti a slabosti převálcován islamem.
  nic jiného si nezaslouží.
  škoda Mašínů pro takové komunistické imbecily.
 • Kdyby jsme v roce 1948 měli takových Mašínů 500 tak by možná nedošlo k bolševickému puči, a nemuseli jsme se dnes motat v tomhle marasmu.
 • Co je to za dobu, že nám do politiky kecá zločinec a gauner, vlastně jako havel, ten taky svou amnestií zavraždil spoustu nevinných
 • Přijde mě že v diskuzi jsou téměř jen prosťáčci co se panicky a nepochopitelně diví nad každým zabitým člověkem. Snad si myslíte že svět je dokonalým místem kde násilí nemá co dělat?
  Mrtví byli, jsou a budou v každé válce, ozbrojeném odporu nebo totalitě jaká tady byla v 50 letech. I zdánlivě nevinní lidé. Jestli vám nevoní Amerika nebo Izrael a jejich současné konflikty, tak si vemte příklad třeba z Británie v Sev. Irsku, Francie v Alžíru, o Rusku v Čečensku se snad ani nemusím zmiňovat. Není konflikt, armáda nebo odboj kde je vše podle Ženevských konvencí, jak myslíte že probíhají v současnosti tajné operace speciálních sil? Mašíni se s nimi nemazlili, i proto, aby přežili když už tu hozenou rukavici vraždícího režimu zvedli. A to asi nemůžete rozdejchat, srabi..
  • Hanzi, je to přesně tak!!! Tihle rudoši Jirka a gema opakují to samé jako na 1máje Na džbánu. Jen se divím, že se nezapojil Cibulka,ten mele také pořád svojí pravdu.
   Co jsi napsal to je tak, pod to bych se klidně podepsal.
  • Mašíni byli prachsprostí vrazi.A kdo z nich dělá hrdiny a oblbuje náš národ,tak by zasloužil narazit na kůl,po předcházejícím vydloubání očí.Protože se jimi stejně nedívá a tak nevidí tu bídu,kterou zde mocní,posledních jednadvaceti let,budoucím generacím připravují.
 • Tak když ještě žijí a jsou hrdinové, tak proč nepřijedou do Česka si to vyříkat a ať jim dělají tady ochranku ti jejich pacholci co je vynášejí do nebe.
 • Ať se na bratry Mašiny díváte jakkoliv, ten mladší má ale pravdu. Naprostou a nezvatnou. Domnívám se, že své názory od revoluce si na Havla změnilo hodně lidi. Zda by ale i bez něj proběhlo vše, jak proběhlo? Toť otázka, na kterou nikdo nedá uspokojivou odpověď. Komunisty zřejmě i nadále budeme muset trpět, jako nevyléčitelný vřed.
  • Nejspíš budeme komunisty jenom trpět ,ale i poslouchat.A to díky těm,kteří zde jednadvacet roků národu lhali a pro sebe hrabali.Jdi se raději učit čestprácovat.To se ti v budoucnosti nejspíš hodí víc,než ty hlouposti,co sem píšeš.
 • Každej nastupující režim,podporovaný nějakou ideologií je nucen pokud možno,co nejdříve vyrobit
  nějaké ty hrdiny. Dá se říci,že je dobrej kdokoli,kdo se prohlásí za strážce něčeho a bojovníkem
  za oficiálně určené hodnoty. Potíž je v tom,že někdo krvácí a jinej počítá v klidu,kolik mu to vše
  asi vynese. Ideje jsou pro blbce,protože ti současný nemaj ani páru o faktu,že žádný komunismus
  nikdy neexistoval.
 • To víme i bez vás vrazi. A stím Slotou je to malinko jinak.
 • Kádrové rezervy (5 kolona KSČ) sedí ve všech parlamentních stranách a národních podnicích kde dělají sabotáž všeho mimo svgých tučných platů . Dobře se rozhlédněte co za šmejdy všude je ,až vychcípají i jejich děti tak tu bude konečně možná dobře
 • Stát, který není právním, implementace komunistických zákonů do českého právního řádu, k jejich cílům vytvořené exekutorské úřady likvidující slušné a nepohodlné občany, celé jejich rodiny za tichého souhlasu EU. Skrytá totalita - skrytá genocida.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit