Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacpa je další provokatér, ale má to marné, rozumné nevyprovokuje.
    • To jsi zase ty? Čirý nerozum. *7*
    • ???
  • Vazeni pritomni,
    milerad se Vam sverim,ze jsem v jadru velmi slusny clovek.Jenze,jak mam byt slusny ku komunisticke LUZE,POVLU a ZLODEJUM NICKU?
    Tak je tituluji:
    K U R V Y
    S V I N E
    C U R A C I
    B U Z E R A N T I
    Z M R D I
    A to je pro tento lidsky odpad jeste lichotka!
    • Vypadá to, že jste v jádru opravdu nebývale slušný člověk. Co zevnějšek?
      • Normalka-modraky,radiovka a filcova obuv...
        A Ty? *3* Kravata,svetr a dzexny? *1*
    • Můj názor je zcela opačný! Všechno co jsi vyjmenoval patří pravičákům, potažmo kapitalistům a také tobě! Děláš pravici "medvědí službu", víš o tom?
      • A jsme tam.Byl bych rad vedel,co to jsou v teto zemi pravicaci zac.
        Predem upozornuji,abys nejmenoval Pruzinskyho komunisticko-estebackou ODS.
      • Paragrafe víš ty vůbec co je to medvědí služba?
        Vykašli se na to, stejně tě každý už pozná, piš si pod svým nickem, se kterým se /taky blbě/ vyjadřuješ k politickým událostem.
    • Já se připojuji. Pokud někdo nový zabrousí na tiscali, tak se nenechte vytočit, protože to oni chtějí. Prototyp provokátera, darebáka, zloděje nyní jako teď nick netřeba, také paragraf, otazník, pak přebírá nicky lidí, se kterými měl konflikt /i když já si třeba vůbec s ním střet nepamatuju/, takže to vypadá, že to píšete skutečně vy, ale je to jeho "práce". "Práce" stalkera.
      Jinak se nemám co omlouvat, omluvila jsem se, a ráda, Notovi, protože jsem se v něm zpočátku mýlila.
      Jinak Otazníku, paragrafe a stalkere, chci tě požádat, abys mně a Notovi, nelezl do hovoru. My tě tam prostě nechcem. Jdi opruzovat třeba před místní kvelb s flaškou piva a vítej pivními řečmi příchozí. Já na tebe fakt nejsem zvědavá.
      • Stáhni vocas!
        • Taky názorně vidět, jiný nick Otazník, paragraf. Zaleze, glgl, a zase nanovo. Zív.
        • Zapluj potkane.
  • chodit daleko, tady se to vulgaritami jen hemží. Nutno ale dodat, že jsou to stále stejní jedinci: "Not CSSD, kacpa, Prdící, korektor, Eva apod."! Těchto několik (4 - 6) notorických hulvátů vytváří dojem, že Tiscali je "arénou mladých sprostých blbečků"! Jinak to nevidím.
    • Ty si nedáš pokoj. Zameť si před svým prahem. Když na tebe neplatí jasné-neotravuj, neobtěžuj, tak se ti to musí říct jinak. Otazníku, paragrafe.
      ps: Jinak sem už moc nechodím, hlavně kvůli takovým psychopatům jako jsi ty.
      • Kateřina Paroubková se probudila?
        • Jsem vzhůru od půl šesté. Proč se ptáš lemple?
          • Tebe sem se na nic neptal zlodeji nicku a hermaphrodite.
        • Zapadni ty promrdanej komunistickej otazniku.
          Zasranej hajzle.
          • Ty čurá.u, teď jsi mu potvrdil že má pravdu! Piš aspoň chvíli slušně!
            • Piš pod svým nickem. Před chvílí si nás otazníku, paragrafe umravňoval. Tak se podle toho tak chovej.
      • Ahoj,jak se mas?
        • Ahoj. Mám se dobře, moc práce. To je dobře. *4*
          Co ty? Jak ses vyspal? *1*
          • Nic moc.Jedna dotycna cetla nase tokani,tak se na me urazila a nebavi se... *1*
            • Vidis to-jiz Te mam na 50% jistou.Ja chci,a Ty ne.
              Pocitam dobre? *1* *1* *1*
              Takze staci je malo............ *3* *14* *3*
            • *1* Tak že jí pozdravuju. Že se nemusí slečna bát, že tě nechcu. *1*
  • Mladi americane by meli prijit na Tiscali, to by cumeli na vulgarity, to tam nemaji. *11*
    • Na fb jsou horší věci, než tady. Tady jeden o druhém neví. Naštěstí. Protože je tu tolik bláznů, nebezpečných pronásledovatelů-viz paragraf, že by to bylo tak na trestní oznámení.
      Výhodou fb, že se dá obtěžování zamezit, zablokovat uživatele, tady to bohužel nejde. Sprosté slovo samo o sobě nic neuškodí, mnohem škodlivější a nebezpečný je onen stalking, který zde Otazník, paragraf a jiní provádějí. To je porucha osobnosti a net je snadně přístupný pro každého nemocného člověka.
      • Tobě pořád nedochází, že tu "nesedíš" více lidem? Neustále mi přičítáš nějaké nicky, které jsem NIKDY nepoužil (já nekradu). Dále si pořád vynucuješ můj nick, ale zbytečně, neboť žádný stálý nemám.
        Mezi tím co tady blábolíš o psychopatech, ti z cely č.34 utekly tři nicky na svobodu!
        Budu ti muset snížit odměny, ty NICKOVÁ DOZORKYNĚ !
        • Je úplně stejné, pokud někomu ukradneš nick anebo používáš při každém komentu jiný nick. Protože záměrně v tom děláš bordel tak, abys nebyl poznán. Já tě ale už vždycky poznám, i když se snažíš. Ale znovu tě ubezpečuju, že fííííííí, druhý den je to pryč. Nemám to v hlavě a nepotřebuju někoho neustále stíhat. Mám ráda pořádek, proto užívám jen jeden nick. Jestli ty máš rád svinčík, tvoje věc, ale pak se nediv a NEPIŠ mi žádné komenty. Já o to prostě nestojím.
          • Naopak! Tebe to napadání a sledování baví (viz dlouhé příspěvky)! Už jsi asi 5x slibovala, na mně nebudeš reagovat a skutek utek. Vím, že dopoledne (mimo Nota) nemáš s kým "komunikovat", neboť jsou všichni v práci a zůstala tu jenom malá hrstka "na podpoře".
            Je srandovní, když odpoledne zasednu a čtu, jak kacpa nadává a uráží různé "nicky" se kterými nemám nic společného. Kdyby ses vyblila až naruby, tak si žádnou stálou nicku nedám, rozumíš NEDÁM, už kvůli tobě a podobným!!!

            ps. Kašlu na tebe a končím.
            • Nemám. *15*
              Dobrou noc.
            • Nemas nakej mail na jedno pouziti? *3* Vis,a potom tam nelizt,nebot ta luza by tam otravovala!
            • Konečně i přes svou omezenost pochopil, že mě jeho dedukce nezajímají. Ale chtěl to ještě zkusit, chtěl se s tím ještě svěřit. *1*
            • Ono ti komuniste zadnymi lidmi nejsou,takze LIDEM sedis.
              NEBOJ! *3*
            • Konečně!
              ps: A přeji hodně štěstí při hledání zaměstnání.
        • Panebože, proč mi to furt píšeš, že někomu nesedím. To je úplně normální, že někomu nesedím. Ty zase nesedíš mně, a píšu ti to furt? Nepíšu. Pochop konečně, že je mi to úplně jedno. Jsi psychopat.
  • Stačí se podívat na jejich filmy to je samá ku .. mr.. a sbírka těch nesprostších výrazů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit