Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám. *15*
    Dobrou noc.
  • Nemas nakej mail na jedno pouziti? *3* Vis,a potom tam nelizt,nebot ta luza by tam otravovala!
  • Konečně i přes svou omezenost pochopil, že mě jeho dedukce nezajímají. Ale chtěl to ještě zkusit, chtěl se s tím ještě svěřit. *1*
  • Normalka-modraky,radiovka a filcova obuv...
    A Ty? *3* Kravata,svetr a dzexny? *1*
  • Vypadá to, že jste v jádru opravdu nebývale slušný člověk. Co zevnějšek?
  • Ono ti komuniste zadnymi lidmi nejsou,takze LIDEM sedis.
    NEBOJ! *3*
  • Vidis to-jiz Te mam na 50% jistou.Ja chci,a Ty ne.
    Pocitam dobre? *1* *1* *1*
    Takze staci je malo............ *3* *14* *3*
  • To jsi zase ty? Čirý nerozum. *7*
  • ???
  • kacpa je další provokatér, ale má to marné, rozumné nevyprovokuje.
  • Konečně!
    ps: A přeji hodně štěstí při hledání zaměstnání.
  • Naopak! Tebe to napadání a sledování baví (viz dlouhé příspěvky)! Už jsi asi 5x slibovala, na mně nebudeš reagovat a skutek utek. Vím, že dopoledne (mimo Nota) nemáš s kým "komunikovat", neboť jsou všichni v práci a zůstala tu jenom malá hrstka "na podpoře".
    Je srandovní, když odpoledne zasednu a čtu, jak kacpa nadává a uráží různé "nicky" se kterými nemám nic společného. Kdyby ses vyblila až naruby, tak si žádnou stálou nicku nedám, rozumíš NEDÁM, už kvůli tobě a podobným!!!

    ps. Kašlu na tebe a končím.
  • *1* Tak že jí pozdravuju. Že se nemusí slečna bát, že tě nechcu. *1*
  • Je úplně stejné, pokud někomu ukradneš nick anebo používáš při každém komentu jiný nick. Protože záměrně v tom děláš bordel tak, abys nebyl poznán. Já tě ale už vždycky poznám, i když se snažíš. Ale znovu tě ubezpečuju, že fííííííí, druhý den je to pryč. Nemám to v hlavě a nepotřebuju někoho neustále stíhat. Mám ráda pořádek, proto užívám jen jeden nick. Jestli ty máš rád svinčík, tvoje věc, ale pak se nediv a NEPIŠ mi žádné komenty. Já o to prostě nestojím.
  • Panebože, proč mi to furt píšeš, že někomu nesedím. To je úplně normální, že někomu nesedím. Ty zase nesedíš mně, a píšu ti to furt? Nepíšu. Pochop konečně, že je mi to úplně jedno. Jsi psychopat.
  • Tobě pořád nedochází, že tu "nesedíš" více lidem? Neustále mi přičítáš nějaké nicky, které jsem NIKDY nepoužil (já nekradu). Dále si pořád vynucuješ můj nick, ale zbytečně, neboť žádný stálý nemám.
    Mezi tím co tady blábolíš o psychopatech, ti z cely č.34 utekly tři nicky na svobodu!
    Budu ti muset snížit odměny, ty NICKOVÁ DOZORKYNĚ !
  • Taky názorně vidět, jiný nick Otazník, paragraf. Zaleze, glgl, a zase nanovo. Zív.
  • Zapluj potkane.
  • A jsme tam.Byl bych rad vedel,co to jsou v teto zemi pravicaci zac.
    Predem upozornuji,abys nejmenoval Pruzinskyho komunisticko-estebackou ODS.
  • Stáhni vocas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit