Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak že kdo byl policajt a dodržoval a hájil zákony tehdejší společnosti je hajjzl. Tak to jsme všichni, kteří jsme prošli základní vojenskou službou, protože jsme sloužili soc. vlasti a..... viz přísaha. Tak že kritizovat smějí jenom ti co se posrrrali a mají modré knížky. POZOR BUDE ZMĚNA NA SLOVENSKU UŽ TO ZAČALO A U NÁS SE HLEDÁ ZÁSTUPNÝ PROBLÉM!!!!
    • Na vojnu jsi musel povině. K policajtům dobrovolně. V tom je trošku rozdíl.
      • Jo, takže komunisti jako měli zrušit policii, jo? Takovýhle bláboly. Všechny státy na světě mají polici. Demokratická policie v USA zastřelila loni (za jeden rok) při výkonu služby 1000 lidí. Kolik pak zastřelila veřejná bezpečnost při výkonu služby lidí za 40 let? Československo bylo sice podstatně menší než USA, ale stejně, 40 let je 40 let. Já myslím, že by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky, maximálně dvou. Pokud zná někdo přesná čísla, budu rád, když mě opraví.
    • Nejhorší je, že ta sadistická rudá bestie toho vůbec nelituje a kdyby mohla, tloukla by znovu. *12* *16*
      • Tobě by to jedině prospělo!

        Ty sadistická modrá bestie, ty toho vůbec nelituješ a děláš to znovu.
    • Vojenskou službou jsme projít MUSELI, k tomu nás rudí otrokáři přinutili. Avšak nesloužili jsme vlasti, nýbrž jsme byli nuceni sloužit rudofašistickým nájezdníkům a připravovat se na nájezdy, drancování, loupeže a jiná zvěrstva v jejich prospěch.
      Stát se ale mlátičkou u policie člověk MOHL, ale NEMUSEL. Fašistické a sadistické zrůdy se tam dobrovolně hlásily, protože si tam ukájely své zvrácenosti.
      • Ano, rudí otrokáři, třeba jako Marie Terezie.
    • Je něco vyššího, co je předpokladem zachování a rozvoje lidské společnosti a to je MORÁLKA. Zákony musí být v souladu s morálkou, jinak to jsou zákony fašistické, komunistické a podobné.
      • Buď jste nedával ve škole pozor, nebo prostě jen žvaníte.
        Člověku, který diskutuje k věci, nemohl uniknout Morální kodex budovatele komunismu.
        Jednu aplikaci v češtině, Morální kodex budovatele komunismu v tělesné výchově, vydalo STN Praha, 1962.
        Morálku si vytváří skupina lidí, není to universální platforma. Skupiny lidí mohou mít i zcela potichůdné zájmy a názory, víte?
  • "Rudá úderka se vrací!" Konečně, já myslel, že už se nedočkám.
    • Je vidět, žes je nezažil, ale na tři roky bych ti ten jejich ráj přál.
  • zapomněli uvést i mne. V minulosti jsem coby Henlainovec udával odbojáře Gestapu, po únoru jsem práskal STB a po listopadu je ze mne hubou s pomocí CIA velký Dementkrad. To možná redakci zmátlo a tak mne tu v té rudé squadře nezmínili. Ale už se chystám, až se to zase zvrátí, tak budu dle potřeby buď velký "bojovník" za čistotu Islámu a potírač nevěřících, anebo kdyby se opět Rusové vrátili, budu lízat paty Putinovi proti kterému dnes ječím..... *8* Prostě Sajmon stokrát jinak.....
    • Je zajímavé, co všechno jsi stihnul, od roku 1990, což je rok tvého narození.
  • "Kdo nebil v KSČ, jako by nebyl". *1*
    • da
  • no to je povyku kvůli jednomu poslanci, byl zvolenej většinou hlasů, ale někomu se nehodí tak se rozpoutá štvavá kampaň a kecy o "policejním státě" za komančů, dneska se nemůžeš ani v lese vychcat aby tě nebrala nějaká kamera.. pomalu nás hlídají i v koupelně tak že co se vlastně změnilo, aha tenkrát byly kamery 3 a dneska jich je asi tak milion.... *1*
  • Koukám jako blázen, že spousta příspěvků je vždy v pracovní dny.
    Všem kancelářským přeji málo práce a více zábavy.
    • Někteří také pracují na směnu, dnes skoro neexistuje výrobní podnik kde tomu tak není.
  • Jako by SS dozorce z Osvětimi kandidoval , po roce 1960, do Reichstagu a kydal přitom, že plnil jenom rozkazy.
    • Však to také tak v mnohých případech bylo. "Bývalých" nacistů s opravdovskou krví na rukách bylo v západoněmecké vysoké politice, dokonce i ve vládě, mnoho. A nevadilo to ani demokratickým USA. Tak proč bych se měl rozčilovat nad nějakým Zdendou Ondráčkem. Vždyť je to sympatický a čestný kluk. Držím mu palce. On s těmi různými gaunery, vykuky, zloději a šejdíři zatočí.
    • ... oni vlastně ani nemohli, vždyť byli všichni, buď v Argentině, nebo v USA
      • Je vidět, že o tom víš houno. Na to v Kremlu, při školení, asi zapomněli.
      • *1* *1* *1*
  • Pan Jégl je nejroztomilejší člen pražské kafilérky, ale to mu přesto nedovoluje dehonestovat heslo, za které umírali ve Španělsku bojovníci proti fašistickému diktátorovi Frankovi.
  • A PJ jako immer vždycky (_!_). Tento člověk nic jiného neumí.
    Toto jsou rozdělovači národa, zasévat nenávist a lidi proti sobě popuzovat. Fuj!!!
    • vanhorne
      "Toto jsou rozdělovači národa"
      Jediny Zeman je to prave lepidlo.
      • Neříkám, že je Zeman to pravé lepidlo, ale takový nenávistný rozeštvávač jako PJ určitě není.
        Pan PJ musí v sobě mít nějaký komplex, jeho nakoncentrovaná nenávist je úplně za hranicí
        normálního chápání. V případě nějakého konfliktu by byl velmi nebezpečný.
        Takových lidí bych se bál.
        • vanhorne
          "jeho nakoncentrovaná nenávist je úplně za hranicí"
          Zemanova patologicka nenavist vuci novinarum je merena podle jake normy?
          Dobytek ktery loni ve Strasburgu rval:" Vyzente toho kameramana ven, nebo ho zabiju" mel dostat od nekoho hned na miste pres rypak.
          • Pamatuji divadelní představení, kdy představitel hlavní role řval na přítomného fotografa zhruba totéž, jen na závěr dodal: "...lidi, vám to nevadí? To není fotoaparát, to je žentour!"
            Míra obtěžování, kterého se dopouštějí někteří novináři(?), je opravdu neúnosná.

            Máte pavdu, onen kameraman měl dostat od někoho hned na místě přes rypák. Zjevně šlo o selhání pořadatele.
  • Na Václaváku se koná další demonstrace!!! Pražákům jde prostě hlavně o demokracii.

    https://www.youtube.com/watch?v=r8WrgFBhrjg&t=2s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit