Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby nebylo neschopnosti, nenažranosti a arogance vládnoucích demokratů, tak by se "Rudá úderka" nikdy nevrátila. Děkovat tedy můžeme "elitě" posledních 20 let.
  • Zvolen byl demokratickou volbou v poslanecké sněmovně, nevím tedy, komu a o co jde? A jinak, když tedy jeden, tak prověříme všechny ty ostatní, ve sněmovně se nesmí titulovat "kluci", ale ve sněmovně se může někdo titulovat "rudá mlátička". No, ještě že tam máme samé demokraty.
    • Oč komu je?
      Strany "demokratického bloku" se snaží když ne znemožnit, tak znepříjemnit vítězi voleb sestavení vlády, prostě rozšlapat konkurenční straně co nejvíc báboviček, nic víc. U vrtění psem na zámince z principu nezáleží, musí jen být tak jednoduchá, aby ji bez bližšího zkoumání přijal i antoušek.
      JUDr.PhDr.Zdeněk Ondráček, Ph.D., byl ve volebním období 2013-2017 členem Stálé komise pro kontrolu BIS, Vyšetřovací komise pro kontrolu vyšetřování kauzy Opencard a Vyšeřovací komise ÚOOZ, aniž by to kolegové poslanci a jejich Jéglové nějak komentovali, natož z hlediska ohrožení demokracie. Nezaznamenal jsem rovněž jedinou demonstraci proti několikanásobné účasti komunistické Mlátičky v tak citlivých komisích.
      Závěr:
      Pan Jégl je novinář jen prostřední, ale zato velmi dobrý svazák.
      Svými články bohužel potvrzuje výroky Miloše Zemana, Prezidenta republiky, na adresu novinářů.
      (Pánové Šimek, Grossman a Vančura mě doufám omluví, že jsem u parafrází citátů nezmínil jejich autorství.)
  • Tak nevím, o kom to vlastně píše..jednou je to Ondráček, jednou Vondráček...skoro jako ten pošťák a diverzant....je jedno o čem píšu, hlavně splnit úkol...
    • No vždyť ano, oba jsou to stejný šmejdi, snadno je lze zaměnit *3*
  • Jo - ještě jsem zapomněl něco napsat k tomu obsahu Jégla, co tak vidím letmo. Když o něm píše jako o mlátičce a že se člověk nemění, pak by si to měl Ondráček vyzkoušet na Jéglovi.
    To by se mi celkem líbilo
    • honzas
      V tobě se nezapře bývalý pomocník pomocné stráže,primitive. Takoví jako ty by měli být v rezervaci. To by se mi celkem líbilo.
  • Je to hrozné, ale Jégla ani číst nebudu. Už ten nadpis je mu podobný. Poslanci zvolili Ondráčka, tak o co tomu Jéglovi jde? Je to zmetek pisálek. Kdo rozumí řemeslu tak, jak Ondráček? Nebo je lepší takové odborníky, jako byl komediant v roli ministra obrany? Nebo jak je teď ta ženská? Když je výsledek svobodného hlasování jiný, než se někomu líbí, tak se má hlasovat znovu? Asi tento typ demokracie se Jéglovi a podobným zlořádům zamlouvá. Jenom, když se jim to hodí
  • Mohou odvolat i to je forma "demokracie" ale vždy platí ,že vláda je nástroj moci ať kapitálu
    "peněz" a nebo lidí práce holt diktatura proleariatu !!! Takže Zdeňku když tě odvolají tak i to přinese reakci třeba i pro příští volby !
    PS: Taky pro "kapitalistickou demokracii existují i vraždy třeba novinářů."
    • Jistě, protože někteří politici říkají, že je novináři jsou zkorumpovaná pakáž a někteří dokonce i to, že by se měli střílet !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit