Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já,když jsem si vybíral ženu tak na celý život,protože je nenormální,když chlap nebo žena dobrovolně žije s někým s rozdílem generací ať dolu nebo nahoru.Nechtěl bych být šašek jak to čteme nebo vidíme a říká se jim celebrity.Já bych to nazval úchylkou nebo ekonomickou vypočítavostí a o čichu to může být tak v patnácti,těžko v 70.
  • Hm... naše kočka se ježí jen na páteři, dělá jí to takovou ploutvičku, myslím že je to jasný důkaz, že se kočky pocházejí z ryby. Nebo že by to bylo naopak *8*
  • Nemyslím si, že člověk nějak významně ztratil čich a proto přežila monogamie. Myslím si, že monogamie je dílem náboženství a postupně se také dostala do zákonů.
  • Takovýto závěry to člověk musí brát s rezervou ale já i dnes nemusím některý lidi ani vidět a natož cítit.Bude to asi i naopak ale tak to na tom světě chodí.Takže je nechme bádat aspoň je menší nezaměstnanost a kdo si hraje nezlobí!
    • Myslím,že jste to popsal dobře.
  • tyhle bláboly o milionech let mě dostávají do varu !
    člověk není na planetě více jak 12-15 tisíc let. to už je prokazatelný, tak jděte s těma milionama k šípku
    • Obávám se že jediné co je spolehlivě dokázáno je fakt že o stvoření
      a raných dějinách člověka stále nevíme téměř nic.

      žasnu když na Čt běží dokument a mladý vědátor tam sebevědomě tvrdí
      že stavba se stavěla tak a že ten obrázek představuje to a to.
      Mluví jako by byl u toho a zatím je to pouze jeho spekulace.
      • Anebo včera ukazovali v dokumentu, jak bude vesmír vypadat za desítky miliard let *1*
  • Celá ta slavná evoluční teorie je nedokázaná a děravá jako cedník.

    Na světe existují stopy dinosaurů vedle lidských ( Texas Austrálie..) toto nijak
    do evoluční teorie nezapadá.

    Vědci tvrdí že člověk ztratil srst ale proč o ni přišel v chladných oblastech?
    Místo srsti má kožešiny jinak by zmrznul. Takže z evolučního hlediska které má
    člověka učinit silnějším to nemá žádnou logiku.
    • Vědci tvrdí že člověk ztratil srst ale proč o ni přišel v chladných oblastech?


      protože neexistovaly školy a člověk byl blbej
      • Hm. Jen jsem poukázal na vědecký paradox.

        Na jedné straně tvrdí že evoluce činí člověka silnějším. Jenže když přijdeš
        o srst musíš začít nosit zimní oblečení aby jsi byl v teple.
        Takže to není žádná změna k lepšímu ale pouze náhrada.
        • žádná evoluce nebyla, protože ta je mnohem pomalejší. Lide vznikli náhle. bylo to manipulovaní s geny. rakety a podobné věci už malovali v době kamenné v jeskyních.
          • Mám podobný názor. Těch podivností a náhod je v té slavné evoluční
            teorii až moc. Nepovšimnutý zůstává faktor x který to vše nastartoval
            a uvedl do chodu. a je jedno zda se mu bude říkat Bůh tvořivá síla či UFOn.
            • ... clovek je opravdu pokusem o umelou inteligenci, ale nebylo na to potreba ufonu, jenom lidi, kteri spadaji pod jine, nez humanoidni druhy..
            • Jo seriál vetřelci dávnověku to rozebral pěkně a detailně.
            • bůh to nebyl, byla to tvořivá síla UFOnu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit