Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ten Agiášův chlív by nejlépe vyhovovalo nadnárodním monopolům a bankám spláchnout zase nějakou pořádnou hospodářskou krizí, revolucí nebo válkou i s těmihle poslušnými loutkami si za odměnu měl opět rozvášněný dav vytřít víte co? Vše zas rozmlátit, rozvrátit, poštvat proti sobě. A zase nastolit "Nové pořádky NĚKOHO za oponou" Na troskách a neštěstích pro obyčejné lidi se totiž NĚKOMU nejlépe dá vydělat.
 • O migrační nájezdníky primárně skutečně nejde, jde skutečně o existenci stávající evropské civilizace. Ovšem Merkelová by už měla  být v izolaci - buď na uzavřeném odd. psychiatrické léčebny, anebo v trestní vazbě.
 • jura1
  Čím dříve vypadne s politiky, tím lépe pro celou Evropu.
  • KIMCID
   No škodu už nadělal tak že když teď vypadne ten průšvih už tu zůstane.
   • Pravda ale aspon se nebude zvetsovat
 • dave
  S cim skutecne souhlasim je fakt, ze doba temna pomalu znovu prichazi. Nejen, ze to tu jednou nebude k ziti kvuli vyznvacum islamske ideologie a jejich nekompromisnimu zameru islamizovat planetu, ale i kvuli kadrovani na zaklade nazorove prislusnosti, bile kuze, ci sympatii k prezidentskym kandidatum. Jsem rad, ze jsem si aspon na chvili mohl zkusit svobodu a demokracii na vlastni kuzi, nikoliv jen jeji derivat...
 • senil666
  Rozpadá se to. Merkelové se to začíná hroutit a její autorita klesá. Ani Dublin IV neprosadila. Ukazuje se, že i elity sa dají porazit, pokud veřejnost vyvíjí dostatečný tlak. jen tak dál!  • Mnoho lidí již vystřízlivělo z merkelovského migračního opojení.
 • dave
  Skutecne verite vlastnim slovum o nejnizsi zlocinosti v Nemecku v poslednim ctvrtstoleti? Muzete to nejak spolehlive dolozit, vcetne zmen ve zpusobu vedeni statistiky za onoho posledniho ctvrtstoleti  (etnicka prislusnost, vyse skody, vek pachatele, zavaznost tr. cinu atd.). Jak je totiz krasne videt na Svedsku, s tzv. statistikami se da krasne manipulovat, aby to plnilo zadani nejen pro jeden clanek, ale pro celou ideovou (mysleno neobolsevickou) agendu.
  • Skupina německých aktivistů vytvořila v Google Maps interaktivní mapu
   všech trestných činů, z jejichž spáchání jsou podezřelí migranti:

   GOOGLE maps:
   404. That’s an error.
   The requested URL /map was not found on this server. That’s all we know.
   ano už nefunguje
   Jo to je ta demokracie... CENZURA HORSI JAK V RUSKU

   • http://www.reflex.cz/clanek/komentare/81775/nekorektni-mapa-jak-vypada-zlocinnost-imigrantu-v-nemecku.html

    tady odkaz na mapu taky jiz nefunkcni, ovsem ve clanku je screenshot zatim funkcni...

  • KIMCID
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/475443-nemecko-bojuje-s-narustem-sexualniho-nasili-a-drogovych-deliktu.html
 • gaheris
  Je to ku nda zvadlá.
 • Andreu
  ja to rikal jeste nez s tim vyrukovalo Madarsko, at zavedeme opet hranice s ploty a pod proudem, aby sem zadni slimaci a bubaci nelezli!!!
 • "Jinými slovy požaduje takový hraniční režim, který bude skutečným hraničním režimem.


  Když jsem toto psal hned po imigrační krizi, tak jsem byl zahrnut výsměchem, že není možné zase stavět ploty na hranicích a občas byl takový příspěvek smazán jako xenofobní. 


  Ach jo...člověk by čekal, že ti vrcholní politici budou o dva kroky před všemi ostatními obyvateli EU a ono je to zcela naopak. Jsou pořád o kus pozadu, odtrženi od reality a v zajetí nějakých naivních, růžových snů o světovém míru a lásce mezi všemi lidmi.


  Ještě horší je snad to, že zapomněli kdo a proč je volil, proč existuje EU. Občané nevolí své představitele a ani nechtěli vstoupit do EU kvůli tomu, aby tato organizace chránila zájmy Asiatů a Afričanů. Ne, tak to opravdu lidé nechtěli.


  I Merkelové a Macronovi by měla média důrazně vysvětlit, že nejsou představiteli EU, ale pouze představiteli svých států. Občané jiných zemí je nevolili a měli by se proto starat o zájmy svých zemí. Podobně jako tak činí odsuzovaní Trump nebo Putin. Ano ti, se starají o zájmy svých zemí a tak to má být. Starosti o svět přenechme těm kteří kvůli tomu vznikly, např. OSN.

 • Už je rozhodnuto, Evropa a náš život končí. Jen co doroste nejmladší generace Arabů a černochů, kteří se u nich neuživí a potáhnou na Evropu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit