Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychopatický mstivý opilec si hraje na cara gosudara. A české stádo ovcí a p.tomců spokojeně bečí. Bééé...
    • KIMCID
      A ty s tím nic neuděláš smutné.
      • Český národ bohužel ne - jsme jen stádo poslušných ovcí, spásajících dobrovolně podvodné, lživé, populistické výblitky žvástavého rusofilckového gaunera.

        Ale "nejvyšší" spravedlnost již tomu křivákovi chystá patřičnou odměnu.

        Zemane - už začali leštit lafetu děla v truhlárně dodělávají tvůj dřevěný penál a pověstná voda vařící se na každou svi.i je v tvém případě již těsně před bodem varu.  

      • Já nic, ale Nejvyšší Spravedlnost ano.
        • KIMCID
          Třeba ho předběhneš a bude klid
    • nejsi ty ten blbec Rychlík, tak mluvil v Brně Rychlík co mu tak krásně sedělo sako
  • Kdo potřebuje k svému životu politruky z nějaké stranické sekty ať zvedne ruku. Mně zatím žádný aparátčík k ničemu nechybí......až budu někoho potřebovat, sám si ho najdu...nemusí se mi proti mé vůli vnucovat.
  • Vážení, ten kdo vymyslel tuto konverzaci, tedy způsob, byl opravdu hlava. Dříve jsme mohli na bláboly reagovat, nyní si zde bláboláři opravdu užijí. O jélovi nemluvím. Jako nyní s prezidentem. Není mi hanba? Není.. Díky.
    • Je to o pozitivním přístupu k životu a to ten starý pán na Hradě nezná a tak šíří kolem sebe jen negativa. Je to nejen jeho škoda ale hlavně českého, moravského a slezského lidu.
  • To , že ČSSD má v Bruselu jedince kteří absolutně nehrají za ČR ale jen za svoje zájmy je věc jedna . Umožnit p. Pochemu , vstup do vlády je nebezpečné z důvodů jeho postojů a loajalitě k p. Merkel. pokud chce někdo mít zde čtvrti typu Molenbec ať se tam nastěhuje!!!  Poche má prsty v mnoha lumpárnách a dát ČSSD tím to takovou moc je popření výsledků voleb. Už jste zapoměli jak si to tady ODS a ČSSD korupčně řídili??? Chcete to zpět?? Já tedy ne . Babiš je také špekiulant ale pokud utne tipec starým 20 let zaběhaným podvodům tak je to to menší zlo.  Tlaky německa , bamk, a majitelů firem na český trh jsou evidentní a Poche je vyčihovák. Né nadarmo ho Merel podporuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit