Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stačí se podívat na poollitické strany které chtějí vystoupit z EU a rozbít EU. A máte jasno.
    jsou to vlastizrádci které financují ruské tajné služby. To jest jasně dokázáno.
    Ano fašista Putin chce zničit silnou EU aby mohl napadat a okupovat malé rozdrobené státy.

    Kongres požádal podle britského deníku Telegraph tajné služby, aby vyšetřily financování politických stran ve střední Evropě Ruskem, a to včetně České republiky. Peníze z Moskvy podle Britů destabilizují Severoatlantickou alianci, snaží se narušit politické struktury v Evropě a zmařit hledání alternativních zdrojů energie.

    . Loni ruská banka poskytla i výhodný úvěr straně francouzské nacionalistické političky Marine Le Penové.
    • Zase jeden "inteligentní" příspěvek. Mezi námi, kdo za takové hlubokomyslné cinty platí tebe????!!!!
      • Nejsem nikýjm placená.
        problém je v tom že vy jako klasický proruský komunista nesnesete jiný než Kremelský názor.

        my jsme však ve svobodné EU a tady je svoboda slova,.
        Ne totalitní vláda jedné strany a cenzura jako v putinovském fašistickém Rusku
    • ještě že to rusko máme i toho putina i ty komunisty jinak nevím na koho by se to hodilo?že by postaru na židy? *1* *1* *1*
      • Pokud politická strana v EU usiluje o zničení EU a přitom je sponzorována Ruskem tak je jasné komu slouží. Rusku. A je to vlastizrada jak vyšitá.

        Jedni ruští agenti straší vv převleku za islámské teroristy europany ( vuz zjištění že islámská pirátská skupina která přes intzernet útočila na EU nejsou arabové ale Rusové)
        a druzí ruští agenti v EU pak toho strachu který jejich Kreml šíří využívají k útokům na EU
        pod heslem ne migraci. Prostá a již odhalená hra KGB FSB
        • *1* *1* *1*
  • Článek 50 Lisabonské smlouvy, který řeší vystoupení země z EU...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Každý členský stát se v souladu se svými ústavními předpisy může rozhodnout z Unie vystoupit. .. Členský stát, který se rozhodne vystoupit, oznámí svůj záměr Evropské radě. S ohledem na pokyny Evropské rady Unie sjedná a uzavře s tímto státem dohodu o podmínkách jeho vystoupení, s přihlédnutím k rámci jeho budoucích vztahů s Unií. Tato dohoda se sjednává v souladu s článkem 218 odstavce 3 Smlouvy o fungování Evropské unie. Jménem Unie ji uzavře Rada, která rozhoduje kvalifikovanou většinou po obdržení souhlasu Evropského parlamentu. .. Smlouvy přestávají být pro dotyčný stát použitelné dnem vstupu dohody o vystoupení v platnost, nebo dva roky po oznámení podle odstavce 2, nerozhodne-li Evropská rada jednomyslně po dohodě s dotyčným členským státem o prodloužení této lhůty. . Pro účely odstavců 2 a 3 se člen Evropské rady nebo Rady, který zastupuje vystupující členský stát, nepodílí na jednáních ani rozhodnutích Evropské rady nebo Rady, která se jej týkají. .. Pokud stát, který z Unie vystoupil, požádá o nové přistoupení, podléhá tato žádost postupu podle článku 49.

    • Spuštění procesů podle článku 50 může britský premiér uskutečnit na summitu v Bruselu, který se koná 28. a 29.6.
    • Jednání o vystoupení Británie z EU povede pověřené grémium, patrně Evropská komise. Poté, co dohodu o vystoupení země z EU schválí europarlament, ji následně ratifikují unijní státy.
    • Až při dalších jednáních bude vznikat představa o vztazích mezi Británií a EU, včetně dalšího přístupu na jednotný trh. Britové už nyní nejsou součástí schengenského prostoru či eurozóny.
    • Podle článku 50 by obě strany měly mít 2 roky na jednání o desítkách smluv, jichž je Británie jako člen EU součástí. Podle předsedy Evropské rady Donalda Tuska však bude ke splnění všech náležitostí potřeba alespoň sedmi let. K prodloužení lhůty je ale potřeba souhlas všech členských států.
    • Nutné je vyřešit také otázky, jak bude VB vyjednávat v přechodném období na ministerských radách nebo summitech EU a co bude s britským předsednictvím v roce 2017, případně co bude s britskými europoslanci či zaměstnanci unijního aparátu...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Odchod Spojeného království (UK) z EU může trvat až 7 let... *6*
  • No a to chtěli a je to jejich věc ne naše?
  • To jsou dvě největší slabiny těch co hystericky ječí pryč z EU,
    Prvně lži a populismus. Třeba že bez NATO misí země ušetří. Lež jako věž. Bez ochrany NATO bude muset každý stát narvat do své obrany ještě více peněz.
    Rozdrobit EU opět na malé národní státy znamená krok zpět a znamená oslabení europy tváří v tvář čínské a ruské hrozbě.
    Není náhoda že le Penová a spol jsou sponzorováni ruskýma tajnýma službama.

    řešením je reforma EU. ne její zboření. Kdo volá po zboření EU volá po ruské okupaci a je vlastizrádcem.
    • A kde všude okupuje NATO???? Rusi jsou břídilové..... A v této teroristické organizaci jsme my a ještě jim lezeme do pr.... aby nás "chránili". Nevidíš si na špičku nosu nebo jsi naprosto bezpáteřní debžo. Nebo tak dobře někým placený, že ti nevadí deb.la ze sebe dělat.
      • Já jsem TA holka.
        Máš potřebu pořád komolit jmoje méno a holčičí rod ty ruský prase ?
        Jdi se léčit nebo zplynovat ty teplouši

        Vojenská základna umístěná se souhlasem vlády není okupace ty kašpare.
        Rusák napadá své malé sousedy a krasde jim území. To je terorismus
        • Nespletla ses v nicku? Nemělo tam být Smutná Kjáva???? (kvuli cenzury j=r)
          • test
    • Kdo vyvolává uměle paniku před rusem patří do kriminálu.Strašit válkou je ubohé!
      • Rusko napadlo gruzii a ukradlo ji část území. Rusko napadlo Ukrajinu a ukradlo jí část území. To že to provádí s armádou v uniformách bez označení na tom že je to ruská agrese nic nemění. Ruskem není třeba strašit. Rus dokazuje že je stále nebezpečný agresor.

        Proč si pobaltí pozvalo další vojáky NATO? Proč se Bělorusko odklonilo od Ruska? Protože nestojí o další ruskou okupaci. Desítky let ruské okupace stačilo. Po návratu nikdo netouží.

        Vy chcete rozbít EU a otevřít dveře pro ruské agresory. Vy jste vlastizrádci a patříte na šibenice. Le Penová je sponzorována ruskem aby rozbila EU. Vlastizrada jak vyšitá
        • Jdi di prdelee, ty americka filcko Simono z redakce Tiscali. Na ty tvoje vyblitky, zde na slusnem serveru Tiscali neni nikdo zvedavej, ty stara, tlusta, hnusna, pidlovoka kravo.
          • Nejsem nikým placená. Ty jen po komunisticku nesneseš jiný než Kremelský názor.
            Jsem mladá holka a jsem ráda že se užíráš vzteky a závistí.

            Toto je debata pro všechny. Takže nikoho z ní vyhazovat nebudeš. Na to jsi moc malej vořech StBáku malej ptáku *15* *15*
            • budu ti říkat já já chci (slušně na rozdíl od tebe)
            • Měla jsem jen jeen jediný nick. Jenže vy Putinovská prasata lidem na tiscali jména kradete nebo si uděláte podobné. Pak se odpůrce a odpůrkyně Kremlu snažíte po StBácku diskreditovat psaním blbostí.
              takže zde nemá cenu si dělat žádné jméno.

              Prostě měsíce komolíš moje jméno Simona. jsi grázl a jsi trapný když voláš po slušnosti
            • nemůžu komolit tvé jméno žádné tu nemáš a tvůj stý nick je neurčitý tak že tě budu oslovovat jak já chci.(na rozdíl od tebe slušně) *3*
            • Mladá možná, ale jinak hrozná pí.....a. A v tom případě je Ti mládí na újmu. Trápit se s takovou hloupostí celý život, to ti nezávidím!!!!!
            • Komolíš moje jméno Simona. Měsíce a měsíce. Ty po slušnosti nevolej ruský grázle
            • ty nadáváš já na tebe neřekl jediné sprosté slovo no je holt slušnost a slušnost.tebe to doma ani ve škole nenaučili co čekat od děcka ročniku 1991 *9* *9* *9*
            • Vy Putinovci tu lidem kradete jména i nicky, vy tu gayínkujete a semjonujete mimo témata,
              vy tu mluvíte sprostě.

              Nežádej slušnou debatu když slušně debatovat neumíš komunistický sprostý dobytku
            • tak nezapleveluj nesmysli když teda nejsi placená *3*
        • CIA rozeštvalo Libyi a Sýrii a diky tomuto super nápadu tu máme uprchlickou krizi.Která rozeštvává EU.

          ty moulo
          • Kecale

            Kdo vyhání syrské občany do EU? Rusko které chce migrací zničit EU:
            Mapy náletů jasně dokazují že rusák vůbec nebombraduje oblasti kde jso teroristé z IS
            ale bomvarduje oblasti kde IS vůbec není. Civilisty vyhání Rusák do Turecka a pak do EU
            • já jsem TA holka. Takže si doplň vzdělání TY ruskej Neználku. chi chi *5*
            • neuráže ty jedna slušnost *1* *1*
            • Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí nech se zplynovat nebo léčit Putinovský teplouši *5*
            • humoristo *1* *1* *1*
            • Ano ozbrojení Rusové na Ukrajině jsou teroristé a ne žádní separatisté.
              Je třeba je zlikvidovat. Konečně to uznáváš.

              Nedávné zjištění že internetovou pirátskou islámskou skupinou která vyhrožovala EU stojí Rusové a ne islamisté jasně ukazuje ža za IS stojí ruské tajné služby

              Jedniruští agenti v převleku za islamisty mají strašit europany aby ti pak zvolily druhé ruské agenty kteří volají ne islamistům. Prostá hra KGB - FSB
            • separatista se zbraní je terorista.legitimní vláda sýrie pozvala rusko a ameriku aby je zbavila IS.to dělají.tam kde je IS už nejsou civilistié protože tam je to jasné jdeš s náma nebo jsi mrtvej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit