Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lrkfa
    Prani otcem myslenky.
  • tak nám v našem ústavu pro choromyslné vypnuli interent,proto ta odmlka.Navíc jsem musel na wc obsloužit svého vychovatele...
  • máš deperese kozomrde,proto tady plodíš ty zvratky
  • vidno,že tě dnes táta řádně protáhl kozomrde
  • test
  • Otázka může znít i daleko vážněji...Kdo bude další a kolik jich ještě bude mít snahu i odvahu udělat to samé ?..Vina totiž není na Britech, ale na arogantním "Bruselu", co dlouhodobě nerespektoval vůli občanů - voličů, kde velmi mocné "EU komise"..si začaly už myslet, že jim skutečně musí vše a vždy projít i s protektorátní myšlenkou, jak u nás za komančů, tentokrát zas s heslem...s Bruselem na věčné časy a nikdy jinak..či ..kdo není s námi je proti nám..Zhýčkaní, namyšlení, neskutečně přebujelí i předražení, bruselští papaláši., to prostě pojebali..a tohle je počátek toho, co teprve ještě přijde..
  • ... si se úplně pomátl, depku primitiv jako ty inteligentovi nemá jak přivodit, pako :)))
  • ... a co ještě praktikujete ve svém chlívku, popiš obšírně?
  • ... nemáš na to, trapáku, nebudu se zabývat primitivními tupci jako ty :)))
  • Blijec pitomec, tebe poseru, kdy budu chtit, ty hovnozroute, protoze si uplne blbej a ta tvoje mama Simona je stara americka filcka. Rodina z redakce Tiscali..hi..hi
  • v pastáku nemáte angličtinu kozomrde??jen cikánštinu,jako úřední jazyk?
  • počkej až tě chytím kozomrde,utrhnu ti tu tvoji mastnou palici a naseeru ti do ní *1* .Budeš tam mít namísto současného vzduchoprázdna aspoň nassráno *1* ..a to se počítá ty kozomrdná nulo
  • to je depka,co ovcopichu??v palici poklizeno,v kalhotách jakbysmet,tak aspoň že funguje ten internet,že ty Bijci ocasů *1*
  • tak fotropichu
  • ... jsem v poho, tvá ubohost nemá chybu, mám z tvé neskutečné tuposti radost :)))
  • ... jaký Ärger, troskama jako ty se bavím, nikdy mě nemůžeš rozčílit, pitomečku :)))
  • ... co ještě máš, potkane?
  • ... opět problémek se slovní zásobou, ty s odstupem největší primitive na netu?
  • fotr z tebe už slezl ty šašku?že máš čas psát *1*
  • matkomrde,psomrde a kozomrde *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit