Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://video.aktualne.cz/dvtv/eu-se-promenuje-v-totalitni-stat-brexit-mi-udelal-velkou-rad/r~10f0bbfa3a1211e683920025900fea04/
  • Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku. Tedy píší a šíří jejich osobní nenávist k domnělým nepřátelům si boj a zabíjení jednou přivolají. Dočkají se že jednou budou zastřeleni hned první den občany své země. Nebo těmi nepřáteli které vlastní vinou vyprovokovali. To je prostě princip přitažlivosti. *3*
  • Kážou vodu, pijí víno.“ Běžná taktika bohatých Rusů, kteří sice navenek hlásají věrnost své zemi, ale ve skutečnosti se přetvařují a dobře ví, že se bez Západu neobejdou. Nyní k nim přibyl i Putinův stoupenec zpěvák Josif Kobzon.

    Zajímavý článek od Ivety Polochové o něm vyšel ve čtvrtek 3. září v MF DNES. Zpěvák Kobzon, který bývá přirovnáván k americké legendě Franku Sinatrovi nejen kvůli podobnému hlasu, ale i kvůli údajným stykům s mafií. Vůči Západu se stavěl velmi pohrdlivě slovy: „Plivu na jejich sankce“ a chtěl s ním dokonce přerušit diplomatické styky. Nyní však onemocněl rakovinou a pojede se léčit do Itálie, která mu udělila mimořádné humanitární vízum ze zdravotních důvodů, přestože tato ruská hvězda je na sankčním seznamu Evropské unie.

    Nicméně v Rusku se pan Kobzon dostal do palby pořádné kritiky. Sami Rusové mu na webech a sociálních sítích spílali a nadávali do pokrytců a dostalo se mu například rady, ať se léčí jako obyčejný Rus a vyzkouší si jaké to je.

    Jeho kritici se ovšem nedotkli jenom svého oblíbeného zpěváka. Mnozí bohatí Rusové dávají okázale veřejně najevo svoji lásku k vlasti, ve skutečnosti si však kupují paláce na Západě, pořizují špičková západní auta, posílají tam studovat své děti, žijí tam jejich příbuzní, kterým radí, aby se domů nevraceli, protože je v Rusku nečeká nic dobrého a jezdí se léčit na vyhlášené západní kliniky, jelikož jim ruské zdravotnictví ani na té nejvyšší úrovni nedokáže srovnatelnou péči zajistit. To, že i přes sankce si nechávají dovážet luxusní západní potraviny, ani nemusím dodávat. Oni ve skutečnosti dobře vědí, že Západ, i přes slovní výpady na veřejnosti, moc potřebují. Koneckonců i dcera ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova studovala a žila v USA.
    • a je opět po slušnosti a po diskusi *7*
      • Ano bohužel je. Protože vy Putinoci opět ničíte debaty semjonováním a teplušováním.
        Komolíte moje jméno Simona a podvádíte s bodama.

        Nevolejte po slušnosti když se slušně chovat neumíte Putinovci
        • tak ještě jednou žádné jméno nemáš jen nic neříkající nick za kterým muže být i chlap *3*
          • Měla jsem jeden jediný nick - Američanka Simona,
            Vy Putinovci však můj nick pravidelně kradete nebo si uděláte na 99 procent stejný.
            Komolíte moje jméno Simona. a kradete jména i jiným lidem . BTW ukradl jméno a profilovou fotku z facebooku přispěvatelce Nicolles,

            Chováte se jako StBácká prasata když se snažíte vydávat za odpůrce a odppůrkyně Kremlu a psaním blbostí je pomlouvat a diskreditovat.

            Podvádíte tu s hlasováním . Nevolej potom po slušnosti ruský dobytku 007
            • Zase jsi jen ukázal jaký jsi ubožák a pokrytec. Nic jiného.

              Já jsem TA holka. Ty však budeš schválně komolit moje pohlaví. A děláš to měsíce,.
              stejně jako komolíš moje jméno Simona.
              Chováš se jako gauner. a pak tu trapně voláš po slušnosti.

              Zločiny komunistického režimu jou moc dobře zdokumentovány. SSSR byl největším vrahem a žalářem národů 20 století. Pokud chceš zločiny minulého režimu popírat pak se dopouštíš podle zákonů ČR trestného činu.
            • no nic osočování a urážky nic jiného neumíš
              mě neznáš a na mne utočíš
              co čekat od spratka ročníku 1991.nic to neumí všude byl a od všeho má klíče že?
              dělá nám tu výklad historie kterou nezažil ani z kraje.

              no nebudu si kazit hezký den a jdu si dát pár temp do bazénu
              diskutuj si tu sám se sebou moulo
              *3*
  • BTW se tradičně stal hlupákem dne.
    • lrpší než ubožák a nicka jako ty
      • Tvoje IQ je trvale v mínusu, takže ty nemáš ani na největší nuly, balíku,
        • Na blba jako jsi ty kálím vždy s radostí...
          • cha cha. zase jsi opsal mojí větu. Na vlastní nemáš, tupá hlavo.
            • Jen jsi tradičně opsal cizí věty, protože na vlastní se nikdy nezmůžeš tupoune.
            • Krásně jsem tě zdržel a s tvejma vlastníma plkama povodil.nuď se tu dál na víc nemáš nulo
            • s tebou tu vymetá každej., nulo.
            • zatim si porazil jen sebe ho.ne
            • Zato blba jako jsi ty vždy porázím levou zadní.
            • ty nemáš na vlastní názor tupohlave
  • 59 procent Skotů podporuje referendum o nezávislosti Skotska a následný vstup do EU.
    Skotům to přinese velkou prosperitu protože veškeré EU firmy a investice se z anglie jednoduše přemístí do sousedního Skotska, Anglie na to těžce doplatí

    Rozumní angličané to chápou a snaží se Breixit zvrátit.
    Ti hloupější to brzy také poznají ale to už bude pozdě. anglii bez EU čeká hospodářský propad a propad z řad světových mocností. To že sousední skotsko na tom vydělá je další ranou pro anglickou samolibost.

    řešením EU reformovat. ne ji rozbít jak si přejí hlupáci a ruští agenti.
    • cos hulil kašpare???
      • já jsem TA holka.
        vadí ti to? Tak se jdi léčit nebo se nech zplynovat Putinovský teploušku. ju *5*
        • ta p i č a a ještě k tomu vymaštěná *1*
          • A ty zuříš protože jsem tě do kalhotek nepustila.
            To by jsi se musel jináč chovat neandrtálče. chi chi *5*
  • co tady vypisujete za bludy,vy bando teplých tupcůů z diagnostáku...Jste tady jeden větší demennt než druhej,na jedné straně rusofilní ksiindl a na straně druhé,teploušská,rádoby amerikofilní vyprcaná banda bezpáteřních havloidů...Prašt jak uhod,všechno jenom odpad a verbež.
    • O teplouších tu žvaní jenom ruský žalud zlej BTW troll, podvodník s hlasováním. *15*
      • zalez buzno a napřed si vyndej to dientbierovo péro z huby.Špatně artikuluješ,není ti rozumět
        • Jediný teplouš na tiscali je ruský hadr zlej BTW Rybanna jura trolll, podvodník s hlasováním.

          Já jsem holka a tobě to vadí. Takže mezi teplouše patříš jen ty sám. chi chi *2* *2*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407594-nemecko-a-francie-pripravily-dokument-o-budouci-podobe-eu.html
    • dvě země rozhodují?
  • To je rrdel, Angláni se teď diví co si to vlastně odhlasovali. *2*
    Jo, jo, teď budou mít tu svou splended isolation. *15*
    • ... ty o izolaci něco víš, že, blbe :)))
      • Yes, my dear beater of juggins, I know very well what is the meaning of the words "the splended isolation" and what the English people do understand with this. *2* *2* *2*
        • ... leck mich am Arsch, du primitives Arschloch :)))
          • v pastáku nemáte angličtinu kozomrde??jen cikánštinu,jako úřední jazyk?
          • počkej až tě chytím kozomrde,utrhnu ti tu tvoji mastnou palici a naseeru ti do ní *1* .Budeš tam mít namísto současného vzduchoprázdna aspoň nassráno *1* ..a to se počítá ty kozomrdná nulo
          • fotr z tebe už slezl ty šašku?že máš čas psát *1*
            • ... jsem v poho, tvá ubohost nemá chybu, mám z tvé neskutečné tuposti radost :)))
          • Aber mein Dumköpfelschlager, warum so viel Ärger? *2* *2* *2*

            Das primitives Arschloch, das ist wirklich ein merkwürdiger Ausdruck, hast du villeicht so was im Spiegel gesehen? *6* *8* *2*
            • ... jaký Ärger, troskama jako ty se bavím, nikdy mě nemůžeš rozčílit, pitomečku :)))
  • Na Facebooku jsem také odhalila ruského agenta.

    poté co jsem tu zveřejnila že jsem lesbicky orientovaná dívka - dostala jsem ihned, jaká to náhoda že, žádost o přátelství z Ruska. V profilu byla krásná dívka.
    tak jsem žádost potvrdila. Brzy tvář dívky z profilu zmizela a byl tam chlap.
    po týdnu jsem se mrkla na můj seznam přátel a rus scházel. Odešel.

    Takže mu šlo jen o napojení se na můj facebook a zjištění jaké jsem dala příspěvky. o nic více. Jsem ráda že jsem zdejším ruským agentům pořádně šlápla na kuří oka. Držte se raději dál hošani. Proamerická pistolnice Simča je ozbrojená a nejdříve střílí. pak teprve se ptá. Kapišto Ivani? Ju? *5*
  • jak jsem psal již dříve,od útlého dětství mě otec se strýcem a našim vlčákem Kazanem znásilnovali,proto je ze mě takový iddiot..tak se tolik nedivte
    • Zase jsi jen ukradl můj nick.
      Pak tady ty ruskej grázle a zloději nevolej po slušnosti ju,

      Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit nebo zplynovat putinovský teplouši.-
      Pokud jiný než Kremelský názor nesneseš tak nelerz na svobodnou debatu ve svobodné EU rusáku hnusáku
      • už ti načisto hrabe magore??Jaký to je,psát si sám se sebou??Patříš do šaškárny a do klece,tam ti bude líp.Možná i ten Putin či Obama přijdou na pokec...
        • Já jsem pouze reagovala na ruského zloděje jmen a nicků.

          Vaše StBácká taktika je pořád stejná ruský agente BTW.
          Snažíš se odpůrce a odpůrkyně Kremlu diskreditovat tak že jim ukradneš jméno a pak píšeš blbosti ve snaze je pomlouvit a znevěrohodnit.


          Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí nech se léčit nebo zplynovat ruský teplouši
          • dobrej pokus,ale marnej matkomrde,nebo fotromrde,jak chceš.To neokecáš
            • ... já mám s tebou, tupý ubožáku, tímto dobavíno, chcípni v krutých bolestech :)))
            • ... dáváš průchod bezkonkurenční ubohosti a pitomci se s tebou kupodivu baví :)))
            • Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši a ouchyle,.

              Reagovala jsem na ruského zloděje jmen a nicků. Nemluvila jsem sama se sebou.
              Jen tvůj další pokus StBáku BTW o diskreditaci Simony - odpůrkyně Kremlu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit