Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo má zájem poslouchat přiblblé nápady přicházející z Bruselu v celých zástupech? Jak můžou hlupáci v Bruselu po tolika prolité krvi - a to přímo v tomto městě hlásat toleranci k vtěrkám z Afriky? Jak mohou s odstupem času pořád líčit svůj velký sen o včleňování nepřízpusobivých líných a hloupých a práce se štítících přivandrovalců? Musí sami vidět že toto nebude nikdy fungovat. Že pouze nase.ou všechny pracující evropany a vzbudí v nIch dlouhodobou averzi a odpor. A Britanie byla první, která to formulovala zřetelně.
  • Vynikající hudební skladatel Sergej Rachmaninov si v roce 1917 zachránil útěkem do Švédska před bolševickou lůzou holý život. Avšak Rusko, které stále oslavuje jeho komunistické pronásledovatele, nemá na jeho odkaz morální nárok.

    o. Těžko by mohl hodnotit pozitivně současné Rusko, které stále obdivuje a uctívá ty, co mu ublížili, co mu vypálili jeho domy a zničili majetek, vyhnali ho s rodinou z rodné země a povraždili miliony lidí. V ruských městech stále stojí sochy masového komunistického vraha Lenina, v Moskvě na Rudém náměstí pořád straší jeho krematorium a prezident Vladimír Putin prohlásil o dalším rudém velezločinci Stalinovi, že to byl schopný manažér. Ne, do takové země by Sergej Rachmaninov určitě nechtěl.
    • Smradlavej Simone beeee, beeee..hi..hi..hnupe
      • Já jsem TA holka Simona.
        Pořád ti to vadí? tak se dej léčit nebo zplynovat ruský teplouši kulihrachu. chi chi *15*
  • jak jsem psal již dříve,od útlého dětství mě otec se strýcem a našim vlčákem Kazanem znásilnovali,proto je ze mě takový iddiot..tak se tolik nedivte
    • Zase jsi jen ukradl můj nick.
      Pak tady ty ruskej grázle a zloději nevolej po slušnosti ju,

      Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit nebo zplynovat putinovský teplouši.-
      Pokud jiný než Kremelský názor nesneseš tak nelerz na svobodnou debatu ve svobodné EU rusáku hnusáku
      • už ti načisto hrabe magore??Jaký to je,psát si sám se sebou??Patříš do šaškárny a do klece,tam ti bude líp.Možná i ten Putin či Obama přijdou na pokec...
        • Já jsem pouze reagovala na ruského zloděje jmen a nicků.

          Vaše StBácká taktika je pořád stejná ruský agente BTW.
          Snažíš se odpůrce a odpůrkyně Kremlu diskreditovat tak že jim ukradneš jméno a pak píšeš blbosti ve snaze je pomlouvit a znevěrohodnit.


          Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí nech se léčit nebo zplynovat ruský teplouši
          • dobrej pokus,ale marnej matkomrde,nebo fotromrde,jak chceš.To neokecáš
            • ... já mám s tebou, tupý ubožáku, tímto dobavíno, chcípni v krutých bolestech :)))
            • ... dáváš průchod bezkonkurenční ubohosti a pitomci se s tebou kupodivu baví :)))
            • Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši a ouchyle,.

              Reagovala jsem na ruského zloděje jmen a nicků. Nemluvila jsem sama se sebou.
              Jen tvůj další pokus StBáku BTW o diskreditaci Simony - odpůrkyně Kremlu .
  • Na Facebooku jsem také odhalila ruského agenta.

    poté co jsem tu zveřejnila že jsem lesbicky orientovaná dívka - dostala jsem ihned, jaká to náhoda že, žádost o přátelství z Ruska. V profilu byla krásná dívka.
    tak jsem žádost potvrdila. Brzy tvář dívky z profilu zmizela a byl tam chlap.
    po týdnu jsem se mrkla na můj seznam přátel a rus scházel. Odešel.

    Takže mu šlo jen o napojení se na můj facebook a zjištění jaké jsem dala příspěvky. o nic více. Jsem ráda že jsem zdejším ruským agentům pořádně šlápla na kuří oka. Držte se raději dál hošani. Proamerická pistolnice Simča je ozbrojená a nejdříve střílí. pak teprve se ptá. Kapišto Ivani? Ju? *5*
  • ANO, ale ne všichni mají schopnost toto pochopit. Problém je v tom že prostě někteří lidé ač mají vzdělání i na vysoké úrovni a i vysoké IQ mají EQ-emoční inteligenci a stupeň zkušeností a poznání principů a zákonů akce a reakce velmi nízkou. Schopnost se posunout a připustit i jiný stav věci. A co s tím? Je to podobné jako když má někdo velmi nízké IQ a my se nad ním rozčilujeme že nedokážeme my pochopit že je vlastně"idiot" On to nepochopí protože na víc prostě nemá...Kdo má navíc megaego a lpí na svých zaručených pravdách v zuřivém boji proti jiným názorům které nechce ani připustit...Tito jsou vlastně ti bojovníci kvůli kterým jsou spory a války, inklinují k vyhledávání kusé události vytržené z kontextu a štvavou propagandu. Takoví lidé velmi dobře plní úlohu psychopatů moci-poštvi proti sobě a panuj...Některé věci prostě nevysvětlíš když není vůle být připraven že vše může být úplně jinak a mít schopnost vidět, zřít a vnímat vše jako CELEK, JEDNOTA, porozumění mezi sebou...Oni to"ještě" neznají...Chápej kdo chápeš
  • Kážou vodu, pijí víno.“ Běžná taktika bohatých Rusů, kteří sice navenek hlásají věrnost své zemi, ale ve skutečnosti se přetvařují a dobře ví, že se bez Západu neobejdou. Nyní k nim přibyl i Putinův stoupenec zpěvák Josif Kobzon.

    Zajímavý článek od Ivety Polochové o něm vyšel ve čtvrtek 3. září v MF DNES. Zpěvák Kobzon, který bývá přirovnáván k americké legendě Franku Sinatrovi nejen kvůli podobnému hlasu, ale i kvůli údajným stykům s mafií. Vůči Západu se stavěl velmi pohrdlivě slovy: „Plivu na jejich sankce“ a chtěl s ním dokonce přerušit diplomatické styky. Nyní však onemocněl rakovinou a pojede se léčit do Itálie, která mu udělila mimořádné humanitární vízum ze zdravotních důvodů, přestože tato ruská hvězda je na sankčním seznamu Evropské unie.

    Nicméně v Rusku se pan Kobzon dostal do palby pořádné kritiky. Sami Rusové mu na webech a sociálních sítích spílali a nadávali do pokrytců a dostalo se mu například rady, ať se léčí jako obyčejný Rus a vyzkouší si jaké to je.

    Jeho kritici se ovšem nedotkli jenom svého oblíbeného zpěváka. Mnozí bohatí Rusové dávají okázale veřejně najevo svoji lásku k vlasti, ve skutečnosti si však kupují paláce na Západě, pořizují špičková západní auta, posílají tam studovat své děti, žijí tam jejich příbuzní, kterým radí, aby se domů nevraceli, protože je v Rusku nečeká nic dobrého a jezdí se léčit na vyhlášené západní kliniky, jelikož jim ruské zdravotnictví ani na té nejvyšší úrovni nedokáže srovnatelnou péči zajistit. To, že i přes sankce si nechávají dovážet luxusní západní potraviny, ani nemusím dodávat. Oni ve skutečnosti dobře vědí, že Západ, i přes slovní výpady na veřejnosti, moc potřebují. Koneckonců i dcera ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova studovala a žila v USA.
    • a je opět po slušnosti a po diskusi *7*
      • Ano bohužel je. Protože vy Putinoci opět ničíte debaty semjonováním a teplušováním.
        Komolíte moje jméno Simona a podvádíte s bodama.

        Nevolejte po slušnosti když se slušně chovat neumíte Putinovci
        • tak ještě jednou žádné jméno nemáš jen nic neříkající nick za kterým muže být i chlap *3*
          • Měla jsem jeden jediný nick - Američanka Simona,
            Vy Putinovci však můj nick pravidelně kradete nebo si uděláte na 99 procent stejný.
            Komolíte moje jméno Simona. a kradete jména i jiným lidem . BTW ukradl jméno a profilovou fotku z facebooku přispěvatelce Nicolles,

            Chováte se jako StBácká prasata když se snažíte vydávat za odpůrce a odppůrkyně Kremlu a psaním blbostí je pomlouvat a diskreditovat.

            Podvádíte tu s hlasováním . Nevolej potom po slušnosti ruský dobytku 007
            • Zase jsi jen ukázal jaký jsi ubožák a pokrytec. Nic jiného.

              Já jsem TA holka. Ty však budeš schválně komolit moje pohlaví. A děláš to měsíce,.
              stejně jako komolíš moje jméno Simona.
              Chováš se jako gauner. a pak tu trapně voláš po slušnosti.

              Zločiny komunistického režimu jou moc dobře zdokumentovány. SSSR byl největším vrahem a žalářem národů 20 století. Pokud chceš zločiny minulého režimu popírat pak se dopouštíš podle zákonů ČR trestného činu.
            • no nic osočování a urážky nic jiného neumíš
              mě neznáš a na mne utočíš
              co čekat od spratka ročníku 1991.nic to neumí všude byl a od všeho má klíče že?
              dělá nám tu výklad historie kterou nezažil ani z kraje.

              no nebudu si kazit hezký den a jdu si dát pár temp do bazénu
              diskutuj si tu sám se sebou moulo
              *3*
  • Už je to tak, referendum je uznáno a další nebude. Velká Británie odchází, monarchie zůstává. Dávám bruselskému bolševikovi rok, maximálně dva. *5*
    • Skotsko si udělá referendum o nezávislosti a půjde do EU.
      Všechny EU investice a firmy se z anglie přesunou do Skotska.
      Skotsko EU bude bohatnout Anglie bez EU bude chudnout. Brzy zbanrotuje a bude škemrat o návrat do EU.

      komunistický zločinec ti sedí v kremlu a jmenuje se Putin
      • přečti si aktuální zprávy a nefantazíruj ze včerejších rozhovorů *3*
        • Skotská strana není celé skotsko *3*
          • Skotsko bude v EU a ruský kašpar 007 na tm nic nemění. Chi chi.

            Všechny EU investice se z anglie přesuou do SKotska a Anglán uvidí jakou chybu udělal. Brzy bude prosit o znovu přijmutí do EU *5*
  • Tady se opět ukazuje ta, po rodičích, vrozená tupoblbost teplouše Semjona Gayínka, on blbec ani neví co slovo "Brexit" znamená!!!
    Prej na Sibiři Brexit, bóže takovýho pitomce přihřátýho si stvořil!!!

    WOW !!!
    • Semjon Gayínek jsi ty sám Ruský agente BTW.
      Semjona jsi vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Tobě vadí že jsem holka takže teplouš jsi také jen ty.

      Ano i Sibiř máí právo na Brexit. To bude legrace až se odtrhne od Ruska chi chi.

      S tím hlasováním podvádíš moc okatě ruský grázle
  • Vesela krava, americka filcka z redakce Tiscali ma denni sluzbu. V noci tady byl jeji syn, blijec pitomec. Tihle dva rodinni kreteni, se tady porad stridaji a nedaji nikdy pokoj..hi..hi
    • ... ležím ti dobře v žaludku, primitive, to je moc fajn, už se s posledním póvlem nebavím :)))
    • Nejsem nikým placená. Problém je jen v tom že ty po komunisticku nesneseš jný než Kremelský názor. Pak nelez na svobodnou debatiu.

      Redakce Tiscali nadržuje vám Putinovcům a marně se to snažíš zakrýt.
      Toleruje fakt že ruský agent BTW tedy ty tu podvádí s bodama aneb mínus plus 7 za vteřinu.
      toleruje vám i sprostá slova za které druhé lidi blokuje
  • Občané Sibiře také požadují Brexit a odtržení od Ruska. Bravo. Mají na to právo.
    Ať žije nový stát - Sibiř. *14*
    • Smradochu Simone beeee, beeee..hi..hi
      • Já jsem TA holka Simona.
        Vadí ti to? Tak se nech léčit nebo zplynovat ty ruskej buuzerantze kuliprde hrachu *2* *2*
        • Když je někdo pi.a tak na pohlaví nezáleží.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit