Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nošení burky v islámském světě nemá základ v koránu ale je to pozůstatek toho ,že bohaté ženy se zahalovaly aby je lůza neviděla ,nevím na co si hrají dnešní muslimky, když nepatří do elity (vládnoucí)Je to jen snaha o sortářství.V muslimských státech jako je Egypt jsou křesťané ale nikdo znich nechodí s křížem v ruce a neotravuje okolí.Ani jsem neslyšel ,že by někdy zvonily zvony v křes. kostelech, jen ten muezín vyřvývá 5x denně .Nevěřím že to někdo chce tady zavést.
  • Děvčata je vám zima? Tak šup do plavek a pojedeme do Saudské arabie si zaplavat a trochu se ohřát.Ani na letiště by jsme se nedostali,tak proč se neřídit jejich zásadou,nebo snad už je USA muslimské???Když někdo nechce splnit pravidla tak asi o tu práci nestojí.To je úplně stejné s našima cigošema.
  • juro kdyby tě odmalička otec vedl k tomu že Mohamed je prorok a ty musíš
    plnit jeho nařízení tak by tě to také poznamenalo.
    Rodiče názorově formují své děti.
    • no ale byl to prorok, ne? navíc to je reálná historická osobnost na rozdíl od Ježíše Krista....podle mne se tak hrnou do burek, aby demonstrovaly - když vy o nás nestojíte, my o vás taky ne, je dokumentováno, že jejich matky ani v Evropě a ani v USA zahalené nechodily.
    • hlavně tebe rodiče zformovali,magore
      • Já jsem za váma přišla s chlebem a vy po mě hážete kamenem.

        Napsala jsem názor a vy urážky. Svědčí to jen o vaší hlouposti.
  • ty ženské muslimky jsou pěkné kurvy,na jednu stranu říkají jak jsou diskriminované a jak tam u nich nemají žádné práva a nemůžou nosit např. minisukně, když mají možnost všechno odhodit a oblékat se normálně tak zas dělají problémy,jak říkám,pizdy
  • Přestante mě už pomlouvat a urážet. Jsem holka.

    Ty vaše hnusné podpásovky se nedají vydržet. *8*
  • Suudružce Pusince smrdí kulky, cítím to i po drátech prý se v te pastoušce vůbec nemyje, nemá tam vodu.
    • Kdyby lež měla opravdu krátké nohy tak z tebe je skřet ulhanče.
  • Jste nechutní! Urážíte ženy jen proto že se na žádnou nezmůžete. *16* *16*


    A kdo Islámským dívkám vnutil ty hrozné burky? Stejní arogantní muži jako jste vy. *16*
  • Jsem rád že ten potrhlý tečka taky volil pana Zemana, už se přiznal na jiném webu.
  • Jasně, měla pionýrský šátek a to se jim nelíbilo.
  • to je teda zase diskuse na urovni - cetl to ekdo z vas vubec? ona se uchazela o praci v modnim obchode...a tim je to dane, ze ji nevzali, vsude se tyto holciny musi oblekat podle mody, patri to k image firmy, takze s satkem by tam asi opravdu moc nezapadla...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit