Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/442361-dobra-zprava-ze-syrie-pul-milionu-obyvatel-se-uz-vratilo-domu-hlasi-osn.html

    tak šup šup domů a opravovat
  • *1* *1* *1*
  • Když někam jdu, musím respektovat pravidla tam platící nebo tam nejdu. Když mi jako nekuřákovi vadí kouř, tak prostě nejdu do kuřácké hospody. A ne když tam jsem já, že se tam nebude kouřit. Když jdu do sauny, jdu tam nahý a nebudu se dožadovat, že musí mít všichni plavky. A když je to sauna společná a vadilo by mi to, nemohou se dožadovat, že ženy musí pryč, když mi to bude vadit, tak tam prostě nejdu.
    Když se ty muslimky nechtějí přizpůsobit, tak si musí na své náklady vybudovat vlastní koupaliště podle svých představ anebo ať sedí doma. A pokud se jim to nelíbí, jednoduché řešení: ať se odstěhují tam, kde se jim bude líbit. Doma jsme tady my, Evropané a oni se musejí přizpůsobit nebo ať odejdou.
  • natom že se koupou v šatech? muslimové pocházejí ze zemí blíže rovníku a u nás je jim prostě zima. já také když je studená voda si vezmu k plavání ponožky.
  • Ještě jsem neviděl muslimku plavat v těch hadrech někde v hloubce.
    To je vidět když muslimové plují přes středozemní moře. Každý je nabalený jako žok a ještě jsem neviděl žok plavat. Žok plave, ale u dna.
    Nedivím se když se převrátí člun, že většinou nikdo nepřežije. Bylo by dobré před každou cestou přes moře muslimy proškolit jak mají být oblečení, že do vody se chodí v plavkách aby je ty jejich hadry nestáhly pod hladinu.
    Jaký rozum takové dílo.
  • Nevěřím v mírumilovné soužití s nekulturní pakáží. Některé evropské země jsou už ztraceny a Německo k tomu směřuje také. Jak dlouho ještě budou původní obyvatelé ve své kultuře, zvycích a zákonech ustupovat vetřelcům ? Nakonec se stane to, po čem bude společenská poptávka. Zůstane tady jen jedna kultura. Která to asi bude ?
  • Každý cizí státní příslušník se má podřídit té zemi do které přichází jako host. Není možné ustupovat diktátu muslimských žen, které nejsou ani schopni dodržet zásady slušného chování a chovají se tak, že to odporuje i hygieně a nejsou ochotni ani usměrnit chování vlastní i dětí.
  • Drahoš s Horáčkem už se nemůžou dočkat, aby u nás dělaly takovej binec taky. A Češi samozřejmě budou muset držet zobák, protože tady máme demokracii, svobodu slova a nejsme žádní rasisté a xenofobové, že?
  • Já požaduji ať se jedou koupat do perského zálivu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit