Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když někam jdu, musím respektovat pravidla tam platící nebo tam nejdu. Když mi jako nekuřákovi vadí kouř, tak prostě nejdu do kuřácké hospody. A ne když tam jsem já, že se tam nebude kouřit. Když jdu do sauny, jdu tam nahý a nebudu se dožadovat, že musí mít všichni plavky. A když je to sauna společná a vadilo by mi to, nemohou se dožadovat, že ženy musí pryč, když mi to bude vadit, tak tam prostě nejdu.
    Když se ty muslimky nechtějí přizpůsobit, tak si musí na své náklady vybudovat vlastní koupaliště podle svých představ anebo ať sedí doma. A pokud se jim to nelíbí, jednoduché řešení: ať se odstěhují tam, kde se jim bude líbit. Doma jsme tady my, Evropané a oni se musejí přizpůsobit nebo ať odejdou.
  • Nevěřím v mírumilovné soužití s nekulturní pakáží. Některé evropské země jsou už ztraceny a Německo k tomu směřuje také. Jak dlouho ještě budou původní obyvatelé ve své kultuře, zvycích a zákonech ustupovat vetřelcům ? Nakonec se stane to, po čem bude společenská poptávka. Zůstane tady jen jedna kultura. Která to asi bude ?
  • vypráskat tu svoloč ven, nic jinýho.... *16*
  • Každý cizí státní příslušník se má podřídit té zemi do které přichází jako host. Není možné ustupovat diktátu muslimských žen, které nejsou ani schopni dodržet zásady slušného chování a chovají se tak, že to odporuje i hygieně a nejsou ochotni ani usměrnit chování vlastní i dětí.
  • Uprostřed Středozemního moře je místa na koupání dost!!!
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Podej moslemínovi prst (plovárnu vyhraženou pro ženy - muslimky) a sežere ti celou ruku! Jsou tady (i když nechtěnými) hosty - tak ať se jako hosté chovají!

    A že by oni ze svých řad tak nějakého plavčíka (plavčici) vychovali a třeba si je i zaplatili! To už ne? Jo - křičet: "my chceme..., my chceme" - to je jednodušší!
    • víme sajmon, teplouš
  • Zajímavé hlasování-na těchto stránkách jsem nebyla snad půl roku,ale hned při prvním souhlasném hlasování se mi objevilo,že jsem už hlasovala dříve-podotýkám,že se mi to stalo ještě asi u třech příspěvků a vždy to bylo při kritice muslimů! Opravdu objektivní a hlavně spravedlivé hlasování!
    • Ano, napíše, ale hlas se přičte!!!! :)
    • To mi hlásí také vždy, že "už bylo hlasováno dříve".i když hlasuji poprvé. Ale já to hlasování moc neberu, někdy mi na můj příspěvek naskáče třicet nesouhlasných bodů během půl minuty. Zvláště když kritizuji naše politiky. Takže někdo může přidávat bodíky neomezeně.
  • Já požaduji ať se jedou koupat do perského zálivu
  • Tak se mazejte koupat odkud jste přišli středověký jezinky.
    • ... hezké, akorát si nedovedu představit, že by se dementním Jírou zabývalo 30 hlasů, blbe :)))
  • koupejte se, muslimky, doma ve vaně a třeba i v kožichu
    • Doma v Arábii!!!
    • Třeba je to jejich nějaká sexuální úchylka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit