Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tomuto problému,koupajících se muslimských žen v bazénech v těch jejích hadrech,musím říci ,že abych toto viděl i na našich koupalištích,nemusím jezdit nikde do zahraničí,stačí si zajít na koupaliště v Ostravě Zábřehu,kde takto oblečené lezou do bazénu ženy,většinou staršího data narození,pocházející z našeho cikánského etnika. Když tuto situaci vidím,tak se mi bouří krev v těle a mám chuť tu babu z bazénu vykopat ,neboť je cítit,jak ty hadry smrdí potem.Kdybych to udělal,byl bych zcela jistě označen za rasistu a osobu, která diskriminuje naše cikánské etnikum.Už na toto koupaliště nechodím,mám obavy,že by to ve mně bouchlo a měl bych obrovský problém.
    • *5* ale ppkud budeme držet pusu. bude zle pro nás. co pracujeme a živíme barevné
    • Proč tu babu z bazénu vykopat? Jednodušší a lehčí by bylo podržet pár minut pod vodou. *3*
    • toto jediné na ně platí. Na bazénu jsou převeliké hrdinky. Po zveřejnění na netu jsou už malí trpaslíci.A tak to má být.
  • Drahoš s Horáčkem už se nemůžou dočkat, aby u nás dělaly takovej binec taky. A Češi samozřejmě budou muset držet zobák, protože tady máme demokracii, svobodu slova a nejsme žádní rasisté a xenofobové, že?
    • Prosím Shnílku, neber pana Drahoše do tvé nevymáchané huby. Nikdy se nevyjádřil o tom, že by se tady měli muslimové roztahovat a dostávat zadarmo sociální dávky. Až budeš mít chuť po někom plivat, tak si vzpomeň na tvé rodiče jestli tebe učili slušnému chování !!
      • A ty, ty jedeno individuum, neber do tvé nevymáchané huby mé rodiče. Ty jsi první muž na Měsíci, tak zřejmě proto jsi náměsičnej. A ještě se zastávat takovýho křiváka!
        • Vidím Zhnilku, že tvoje myšlení a vyjadřování naznačuje nejvyšší ukončené vzdělání ze zvláštní školy.. ale i takoví se rodí ve společnosti. Otázka je, jestli se dokážeš zařadit mezi slušné a pracující lidi.
          • Nech se vystřelit na Měsíc.
  • Tak ať se vrátí domů, nikdo je tu nedrží. Doma by mohly bez problémů i na nudapláž.
  • Když se v Evropě budovaly čistě ženské plovárny, tak účelem bylo, aby si ženy mohli odložit kterýkoliv díl plavek a měli naprosté soukromí od čumendy mužů. Paradoxem potom je, že muslimské ženy, zahaleny od kotníku až po konečky vlasů, si vybírají ženské plovárny. Navíc jejích chápání plovárny je spíše piknikové, než plovací. Proto se domnívám, že jejich žádost by se měla rovnat vytí vlka na měsíc.
  • Vyhlásit jako nudapláž a nepolezou tam.
  • Očekávání od pochvalně propagovaného multikulturního obohacování nejsou naplňována. Cizokrajný militantní živel přináší problémy, zasévá nesváry a tak potvrzuje nesmyslnost tezí multikulturních aktivistů. Multikulturalismus je absurdní teorie.
    • Není to absurdní teorie, je to úplná hovadina.
  • To je přece jednoduché - ať tam ty hadrnické přivandrovalyně nelezou.
  • To je nohorazna drzost, ale treba v nemecku ve Frankfurtu je nemcu mensina, drtiva vetsina jsou pristehovalci, zatim ta vetsina nejsou jen muslimove je tam treba i par polaku a pod. Jenze jak to asi dopadne, az bude vetsina muslimu? A budou volby?
  • natom že se koupou v šatech? muslimové pocházejí ze zemí blíže rovníku a u nás je jim prostě zima. já také když je studená voda si vezmu k plavání ponožky.
    • Když je jim u nás zima, tak ať jdou tam, kde jim zima není !!!!!
    • *1* *1* *1*
  • od kdy se bezcenný mohamedánkský pes může v Evropě něčeho dožadovat? Od kdy věčný prudič potížista a vetřelec má tady nějaké požadavky? Hlupaně se musí především radovat, že jsou v DDR. Tady u nás by jim okolí přistřihlo růžky. Hned z kraje a bez nároku na jakýkoliv štěk. Parazit který se drze vetřel mezi nás, s různými dojemnými bajkami nemá nárok. Mají nárok akorát držet hubu a být někde za drátem. A to do té doby než sami mezi sebou nevyhubí ty kteří ohrožují naše zdraví a životy. Pak lze uvažovat. Třeba o pozvolné humanitární deportaci!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit